Niesamowite świadectwo

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Damianos
Posty: 74
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Niesamowite świadectwo

Postautor: Damianos » 19 kwie 2018, 15:58

Zapraszam do obejrzenia świadectwa tego pana, oraz do obejrzenia innych filmów na youtube z tym panem.
Niesamowite i jak bardzo uczy pokory życia.
https://www.youtube.com/watch?v=YxjRmsCh9cs


breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Niesamowite świadectwo

Postautor: breath » 19 kwie 2018, 19:02

To naprawdę niesamowite świadectwo, widać tu człowieka w pełni poddanego Bogu, wierzącego w każde Jego słowo i doświadczającego Jego niesamowitego działania w swym życiu.Nigdy wcześniej nie widziałam tego filmu, choć wiele ich widziałam nt Nika Vujicica.Dziękuję, ze zamieściles ten film. A notabene, widząc tytuł posta, pomyślalam sobie, znowu Nik, co może byc nowego... No to się nieżle, pozytywnie zdziwiłam.


Damianos
Posty: 74
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Niesamowite świadectwo

Postautor: Damianos » 19 kwie 2018, 23:07

breath pisze:To naprawdę niesamowite świadectwo, widać tu człowieka w pełni poddanego Bogu, wierzącego w każde Jego słowo i doświadczającego Jego niesamowitego działania w swym życiu.Nigdy wcześniej nie widziałam tego filmu, choć wiele ich widziałam nt Nika Vujicica.Dziękuję, ze zamieściles ten film. A notabene, widząc tytuł posta, pomyślalam sobie, znowu Nik, co może byc nowego... No to się nieżle, pozytywnie zdziwiłam.

Ma piękną żonę i dwoje urodziwych dzieci.
Bóg sprawił, że jest szczęśliwym człowiekiem.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Niesamowite świadectwo

Postautor: magda » 19 kwie 2018, 23:59

Nie mogę sobie wyobrazić jak taki człowiek cierpiał zanim przyszedł do Jezus a np jako dziecko. Są gorsze kalectwa , dla mnie najgorsza jest ślepota, najgorzej jest nic nie widzieć.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Damianos
Posty: 74
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Niesamowite świadectwo

Postautor: Damianos » 21 kwie 2018, 16:43

magda pisze: Są gorsze kalectwa , dla mnie najgorsza jest ślepota, najgorzej jest nic nie widzieć.

No nie wiem, czy można wyobrazić sobie gorsze kalectwo.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Niesamowite świadectwo

Postautor: magda » 22 kwie 2018, 20:05

Kazde kalectwo takie powazniejsze jest okropne ale sa znośniejsze i gorsze np jak urodzi sie dziecko z rybia skóra co mu skóra peka przy kazdym ruchu i ciągle czuje okropny ból i cale zycie od urodzenia do śmierci jest jednym wielkim bólem. cierpień jest na prawde duzo.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości