Świadectwo - Mirosław Kulec

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Świadectwo - Mirosław Kulec

Postautor: Kitka » 17 kwie 2018, 12:28



Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Świadectwo - Mirosław Kulec

Postautor: magda » 17 kwie 2018, 19:58

Fajne masz racje ,wszystkie świadectwa sa podobne tylko Kulec umie to dobrze powiedzieć to co czuje , ja słucham czasem jego kazań. bardzo go rozumiem bo u mnie też tak przebiegło nowonarodzenie , zniknęło wiele rzeczy złych takich jak złe słownictwo, złe towarzystwo nawet mi trudno było uwierzyc ze to ja robiłam takie rzeczy i z takimi ludźmi miałam cos wspólnego, tak samo Bóg działa w ludziach zmienia ich.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Świadectwo - Mirosław Kulec

Postautor: Terebint » 21 kwie 2018, 15:59

Stare ale wciąż żywe.


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości