Moje świadectwo uzdrowienia

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: kontousunięte1 » 21 lis 2017, 10:57

Czyli Jana uznajesz.
Ale tylko to zdanie, czy wszystko. Objawienie - tak lub nie? Wszak tam mamy sporo o gniewie i karach.
A ST?
Wiesz, że taka odpowiedź jest wymykaniem się z tematu. Jeśli nie chcesz odpowiadać, to po prostu napisz.

Dopisuję, bo nie daje mi spokoju to twoje zrozumienie Słowa Bożego.
Gdybyś miała tylko dostęp do kawałka Psalmu, gdzie napisano: "Boga nie ma". Co byś zrobiła? Powiedziałbyś:"To super, nie zawracam sobie głowy jakimis sprawami boskimi, żyję jak mi serce i rozum podpowiada; no hulaj dusza".
Takie wierzenie w Boga, który jest tylko i wyłącznie miłością to droga na skróty. Łatwo kochać takiego Kogoś, kiedy się wie, że wszystko jest i będzie kolorowe. Ale poznać Boga, który potrafi wydać nakaz zgładzenia całego ludu, który za grzech niewiary wysyła do piekła itd. i nadal takiego Boga kochać, to już inna para kaloszy, prawda?
Nie ma co się oszukiwać. Bóg gniewa się i to mocno. Jest nie tylko miłością. Z miłości do nas, grzeszników dał swego Syna, ale nie da deptać Jego drogocennej Krwi.
Pomyśl, przemyśl i z pokorą podejdź do Słowa Bożego. Nawet w tych "niemiłych" dla naszych uczuć fragmentach są bezcenne nauki. Biblia jest prawdą i jest prawdziwa właśnie dlatego, że nie lukruje niczego.


Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: diedmaroz » 21 lis 2017, 12:03

Właśnie dlatego uważam, że to troll.
Na argumenty i pytania wysyła jeden werset, ale jak się napisze prawdę, że @wybrana robi zamęt na forum to wyzywa mnie od antychrystów i bezbożnych istot. Wtedy już nie jest taka powściągliwa.
Mnie już nie rusza to, proch z mych stóp na wybraną. Próbowałam tłumaczyć i logicznie docierać poprzez "niewygodne pytania" zmuszające do myślenia, ale jej odpowiedzi utwierdziły mnie w przekonaniu, że to trollowanie.


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: kontousunięte1 » 21 lis 2017, 14:43

Też się rozczarowałam.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: KAAN » 21 lis 2017, 16:09

Wybrana decyzją moderatorów ma zakaz pisania w działach dla protestantów, nie spełnia kryteriów bycia protestantką.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: magda » 22 lis 2017, 14:26

Wybrana ty nie masz życiea wiecznego bo nie wierzysz w Jezusa , wołasz panie panie ale już decyzji Jezusa o wybraniu Pawła olewasz , Ducha Świetego Jezusowago którego miał Paweł o Łukasz a też pisarze starotestamentowi olewasz czyli to tylko takie gadanie że wierzysz w Jezusa twoje kłamstwo a ojcem kłamstwa jest djabeł , oszukujesz nas ze wierzysz w Jezusa a jesteś daleko od wiary. Opamiętaj się bo giniesz , w obecnym twoim stanie zapomnij o życiu wiecznym i Jezusie odrzuciłaś apostoła i Ducha Jezusowego więc jesteś innego ducha czyli djabelskiego . Masz jeszcze czas zeby powiedzieć djabłu NIE!!!! i sie nawrócic , trochę pokory w stosunku do Jezusa , powiedzieć Jezusowi ze nie negujesz jego wyborów , że akceptujesz apostoła pogan Pawła którego wybrał że akceptujesz wszystko czego uczy Duch Bozy i w Nowym i w Starym Teztamęcie , Obiecaj Jezusowi że nie będziesz niczego odrzucać co Duch Bozy naucza i mozesz jeszcze być zbawiona . Tą drogą która idziesz to KAAN ci powie ze idziesz do piekła na zatracenie. Nie wiem czy ci sie opłaca tracic życie wieczne z powodu swojej pychy która ci mówi ze wszystko wiesz najlepiej. Przemyśl i nawet przekalkuluj czy ci się opłaca trwać a uporze i buncie przeciwko Jezusowej decyzji.

A takie rady "Poznaj je w całości, a nie wyrywkowo. Jeżeli przeczytasz wszystkie Ewangelie, to poznasz Boga, poznasz PRAWDĘ OBJAWIONĄ jaką człowiek otrzymał w darze."
wsadź sobie w buty nie wiem w ogóle czy jesteś przytomna lub jesteś robotem ze wypisujesz aż takie brednie bez sensu ani nie pasujace do mojego postu jak byś automatycznie wrzucała odpowiedzi jak robot, człowieku ze 39 razy przeczytałam cała Biblie od dechy do dechy wiec taka radę to tylko nieprzytomny robot moze mi dać z resztą juz ci raz o tym pisałam. Ja nawet podejrzewam ze rejestruje się na forum człowiek a potem odpowiada te brednie jakiś beznyslny robot, bo często są nie na temat i ignorujące to co sie napisało. Moze nie jesteś człowiekiem a robotem dywersantem, ot co. ile ty masz lat wybrana że tak robisz , czy mozesz mi odpowiedziec.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości