Moje świadectwo

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Twilight2321
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2016, 13:31
wyznanie: Kościół Boży w Chrystusie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Moje świadectwo

Postautor: Twilight2321 » 12 gru 2016, 14:14

Cześć wszystkim!
Chciałam Wam opowiedzieć jaki nasz Tata jest dobry i w jaki sposób mi uratował życie. Tak życie i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Jakiś rok temu nawróciłam się i oddałam swoje życie Jezusowi. Przez jakiś czas miałam bardzo dobry kontakt z Bogiem i bardzo wzrastałam. Moja mama nawróciła się razem ze mną. Jednak po jakimś czasie szatan mnie "odbił". Nie będę o tym mówić, bo to nie jest ważne w jaki sposób, ale ważne jest to, że wróciłam do starego życia. Zaczeły się znowu imprezy, picie i ćpanie. Zaczełam znowu żyć w świecie. Któregoś dnia po imprezie zaczełam słyszeć głosy, które prawdopodobnie byly demoniczne. Słyszałam je tak przez tydzień i w końcu całkowicie straciłam świadomość i skoczyłam z 9 piętra z bloku. Na szczęscie spadłam na trawę, a nie na beton. I tak na prawdę umarłam. Reanimowano mnie długo w karetce, potem byłam w śpiączce przez 3 dni. W tym czasie przyjechało dużo moich przyjaciół ze wspólnoty i modlili się o mnie. Nie każdego wpuścili na oiom ale modlili się przynajmniej na korytarzu. W końcu się wybudziłam, przeleżałam jeszcze trochę na oiomie i przeniesiono mnie na ortopedie. Tam okazało się, że moja jedna noga jest tylko bardzo mocno połamana i że będę chodzić!
Od tego czasu minął miesiąc. Jestem już w domu i póki co leżę cały czas, ale już wstaję przy chodziku i czekam do 11 stycznia, aż ściągną mi stabilizator i będę się uczyła chodzić. Noga się dobrze zrasta.
To Nasz Bóg mnie uratował, a ja od niego uciekałam. Teraz chcę żyć w Królestwie Bożym, a nie w świecie!


Pavulon77
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2016, 06:48
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: Czlowiek rodzinny
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: Pavulon77 » 12 gru 2016, 17:24

Chwala Najwyzszemu On dziala!!!
Swoja droga mocno kopiesz!,jedno z najbardziej dramatycznych swiadectw jakie mialem okazje czytac i cudownych ocalen!Ze mna nie bylo az tak dramatycznie ale tez miewalem okresy powatpiewania,mysle ze kazdy je ma/mial.Nie zalamuj sie!!Czytaj i modl sie!!
Mi to pomoglo,Czuje ze Bog dziala w moim zyciu,bylem glodny -Pan nakarmil mnie,szybkiego powrotu do zdrowia,czytaj!


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: Samolub » 12 gru 2016, 20:30

Chyba "oion" nie "oiom"

przeżyłaś skok z 9 piętra i masz tylko złamaną nogę? Bardzo dziwne. Gdzie to było?

Pisałaś że ćpałaś. Znaczy że wciągasz amfetaminę czy jakieś inne substancje paliłaś, dawałaś w żyłe? Głosy pojawiły się po .... ?

A więc zaatakowały Cię demony po zażyciu tejże substancjii zdajesz sobie z tego sprawę? =P czy jednak obstawiasz wersję lobbowana przez medycynę czy ludzi nie obeznanych w temacie?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Twilight2321
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2016, 13:31
wyznanie: Kościół Boży w Chrystusie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: Twilight2321 » 12 gru 2016, 20:43

Katowice. Sugerujesz mi, że kłamie, bo stało się niemożliwe. Ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

Wciągałam.
I wiem że to demony mnie zaatakowały.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: Samolub » 12 gru 2016, 21:29

Nie sugeruje Ci kłamstwa =D A może miałaś hustkę która zadziałała jak spadochron/paralotnia?

Ale po tygodniu przeszło. To ma związek z osłabieniem organizmu i zmianą stanu fizycznego który sprzyja atakom demonicznym, bardzo często zdarza się to po zarzyciu substancjii psychoaktywnych.

Duża cześć psychiatrów posiada takową wiedzę choć z doświadczenia wiem, że często atak demoniczny (głosy) jest klasyfikowany jako schizofrenia lub też ludzie mający taki syndrom np widzą inne osoby (duchy) czy dziwne rzeczy uznają to za chwilowe halucynacje.

Ostatnio był chyba głośny przypadek medialny kiedy chłopak w wieku 20 lat po zażyciu jakiejś substancjii zamordował własną 6-letnia siostrę ze względu na podszepty demonów (głosów)


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Pavulon77
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2016, 06:48
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: Czlowiek rodzinny
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: Moje świadectwo

Postautor: Pavulon77 » 12 gru 2016, 21:32

Samolub pisze:Chyba "oion" nie "oiom"

przeżyłaś skok z 9 piętra i masz tylko złamaną nogę? Bardzo dziwne. Gdzie to było?

Pisałaś że ćpałaś. Znaczy że wciągasz amfetaminę czy jakieś inne substancje paliłaś, dawałaś w żyłe? Głosy pojawiły się po .... ?

A więc zaatakowały Cię demony po zażyciu tejże substancjii zdajesz sobie z tego sprawę? =P czy jednak obstawiasz wersję lobbowana przez medycynę czy ludzi nie obeznanych w temacie?

Widzę że trochę czepiasz się dziewczyny,u mnie w mieście także jest oiom:)

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: n.ellie » 12 gru 2016, 21:40

...Że też ludzie w ogóle dotykają się tego świństwa....


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: Samolub » 12 gru 2016, 22:45

Pavlo, nie czepiam się tylko dyskutuje dzieki czemu się dowiedziałem, że jest też oiom =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: kruszynka » 12 gru 2016, 22:50

Samolub pisze:Nie sugeruje Ci kłamstwa A może miałaś hustkę która zadziałała jak spadochron/paralotnia?

Ale po tygodniu przeszło. To ma związek z osłabieniem organizmu i zmianą stanu fizycznego który sprzyja atakom demonicznym

Co Ty w ogóle gadasz? Czytałeś świadectwo?
Samolub pisze: choć z doświadczenia wiem, że często atak demoniczny (głosy) jest klasyfikowany jako schizofrenia lub też ludzie mający taki syndrom np widzą inne osoby (duchy) czy dziwne rzeczy uznają to za chwilowe halucynacje.

Co to znaczy "z doświadczenia"?......jeśli mogę spytać.
Często w podobnych tematach wypowiadasz jakieś stwierdzenia, otworzysz usta i lecisz z tym koksem bezrefleksyjnie. Nie wiesz kto i jak odbiera to co czyta.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: Samolub » 12 gru 2016, 22:59

Kruszynka

To z hustką która spowolniła upadek to była ironia.

Czytałem świadectwo. Jeśli gdzieś napisałem jakieś kłamstwo czy błędnie coś napisałem to podkreśl wskaż, przedstaw swoją opinię, argumenty a nie insynuujesz.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: kruszynka » 12 gru 2016, 23:13

To jest dział świadectw ku.......wzajemnemu zbudowaniu.
Dziewczyna podzieliła się nim,
Teraz chce żyć w królestwie Bożym.
Amen.

Z jaką reakcją się spotkała?:
Samolub pisze:Bardzo dziwne. Gdzie to było?

Samolub pisze:Znaczy że wciągasz amfetaminę czy jakieś inne substancje paliłaś, dawałaś w żyłe?

Samolub pisze:A więc zaatakowały Cię demony po zażyciu tejże substancjii zdajesz sobie z tego sprawę? czy jednak obstawiasz wersję lobbowana przez medycynę czy ludzi nie obeznanych w temacie?

Samolub pisze:Ostatnio był chyba głośny przypadek medialny kiedy chłopak w wieku 20 lat po zażyciu jakiejś substancjii zamordował własną 6-letnia siostrę ze względu na podszepty demonów (głosów)


Komentarz chyba niepotrzebny.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Pavulon77
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2016, 06:48
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: Czlowiek rodzinny
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: Moje świadectwo

Postautor: Pavulon77 » 13 gru 2016, 06:06

Samolub pisze:Bo Kruszynka i Norbi chowa jakiś uraz do Samoluba?

Bo mowi prawdę o niektórych chorobach i działalności demonów w świecie?

Bo zainteresował się zdarzeniem i problemem, a nie siedzi ciagle na FB jak Norbi i narzeka?

Bo zażartowałem że husteczka zadziałała jak spadochron i paralotnia?

Straszne =D Sprawa jest prosta, Kruszynce się coś wydaje, buduje fałszywy obraz mojej osoby w swojej głowie i widzi to co chce widzieć zamiast widzieć rzeczywistość taką jaka jest naprawde.

Przestań się ośmieszać!, czasami lepiej powiedzieć przepraszam niż dalej brnąć, nie znam Cię ani twoich wcześniejszych wpisów, nic do Ciebie nie mam, twój pierwszy wpis nie miał budującego charakteru. Get a grip!

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: Samolub » 13 gru 2016, 14:20

Oczywiście, zawsze przed zalogowaniem robię test alkotestem i na obecność marichuanny we krwii.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: christianinroman » 14 gru 2016, 13:53

Samolub. A więc usunąłeś mojego piąta z wczoraj bo có prawdę napisałem tak jak i Efendi, i Kruszynka. Pasuje do Ciebie ta ksywa SAMOLUB. Zamiast się cieszyć i obwieszczać miłosierdzie Boże to Ty podważają moc Bożą. Roman


christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo

Postautor: christianinroman » 14 gru 2016, 13:54

Przepraszam miało być posta a nie piąta.



Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości