Niesamowity dzień z Bogiem

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Niesamowity dzień z Bogiem

Postautor: Michał » 27 paź 2016, 21:18

Nie mam czasu na forum, skoro nawet blog leży odłogiem, mało mam wolnego czasu.
Ale postanowiłem po dłuższej przerwie wejść na forum, żeby podzielić się radością z faktu, że Bóg o nas pamięta i nieraz daje nam o sobie znać.
Dla mnie niesamowitym, pełnym "zbiegów okoliczności" dniem był piątek trzy tygodnie temu.
To był niesamoity dzień z Bogiem, a także z ludźmi pokładającymi w nim wiarę. Na biblijnie wierzących napotykałem się dosłownie na każdym kroku. Od natknięcia się na (nieznanych wcześniej) ewangelicznych chrześcijan e lokalu, do którego udałem się na obiad, po trafienie na jakąś akcję rozdawania Nowych Testamentów po angielsku. Po prostu ni z tego ni z owego cały dzień napotykałem na wierzących w różnych niespodziewanych, a zarazem zupełnie codziennych sytuacjach. To było niesamowite. Może nie dziwiłoby gdzieś w Ameryce, ale Waeszawa to naprawdę nie jest jakieś centrum ewangelikalnego protestantyzmu.

I pomyśleć, że także każdy z nas, wierzących może stać się dla innych świadectwem Bożego działania. Może mało składne to "świadectwo", ale chciałem koniecznie podzielić się radością z tych przeżyć.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
wisnia2168
Posty: 383
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:18
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Świdnica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Niesamowity dzień z Bogiem

Postautor: wisnia2168 » 30 paź 2016, 14:21

Bardzo fajnie że czerpiesz radość z takich rzeczy! To niesamowite jak Bóg w małych gestach może ukazywać się ludziom.
I w sumie aż trochę zazdroszczę takich szeroko podjętych działań ewangelizacyjnych! W moim miasteczku to nie do pomyślenia :/


Teza 62: Prawdziwym skarbem Kościoła jest najświętsza Ewangelia chwały i łaski Bożej.

Moja strona Jedynie Krzyż
https://www.facebook.com/JedynieKrzyz/

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości