Wszystko się wali

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Wszystko się wali

Postautor: hmhmm » 26 sty 2015, 14:48

Chyba Bóg mnie przeklął. Autentycznie, nie mam już siły dźwigać swojego krzyża, jedyne o czym myślę z przyjemnością to o tym, żeby założyć sobie sznur na szyję, umrzeć i przestać istnieć.

Robiłem w swoim życiu złe rzeczy ale ta kara to dla mnie za dużo. Nieważne ile się modlę i jak bardzo staram się uświęcić jest tylko gorzej. W ogóle nieważne co zrobię. Bliska mi osoba umiera na raka, wygląda jak żywy trup. Nawet zęby zaczynają mi się sypać, a ja powoli wpadam w coraz większy obłęd.

Nie chcę was tu zarzucać swoimi problemami, ten kto by się dowiedział o wszystkim co mnie spotkało to autentycznie takiemu człowiekowi, tak jak to Biblii napisano zadzwoniłoby w obydwu uszach.

Nie chcę nawet do tego wracać. Nie proście mnie o to. Błagam was tylko o modlitwę w intencji pełnego uzdrowienia mnie i mojej rodziny i naszego pełnego nawrócenia. Bo z takim ciężarem doświadczeń to jest to wszystko niesamowicie trudne. Momentami to mam wrażenie jakby Bogu zależało na tym, żeby mnie potępić.

Z trudem to wszystko napisałem, niełatwo mi było przemóc moja dumę, dlatego proszę nie miejcie pretensji jeśli nie odpowiem w tym temacie. Po prostu się za nas pomódlcie, bardzo was proszę.


Awatar użytkownika
Holy Ghost
Posty: 49
Rejestracja: 28 sty 2015, 01:04
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Świat
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Holy Ghost » 29 sty 2015, 23:55

Pomodlę się w twojej intencji.Trwaj! ;-)


Bezwyznaniowy chrześcijanin o protestanckich poglądach/były rzymski katolik

''Jeśli mówimy, że nie zgrzeszyliśmy, kłamcę z niego robimy i nie ma w nas Słowa jego.''- 1 list Jana 1:10

''Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach.''-Tupac Amaru Shakur
Obrazek
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 31 sty 2015, 17:03

hmhmm,
Nie znam cię, ale widzę po twoich wypowiedziach, że po prostu nienawidzisz Boga. Nie oczekuj, że Bóg będzie tobie okazywał miłość, jeśli twoje wypowiedzi są jawnie prześmiewcze. Najgorszym grzechem jest bluźnienie Bogu, a z tego co widzę, właśnie to robisz. Nie dziw się więc, że spotyka cię to, co cię spotyka.
Gdy byłem w wojsku jeden z żołnierzy drwił bluźnierczo używając imienia Jehowa. Wiedziałem, że to się dla niego dobrze nie skończy. Na następny dzień przyszedł do naszego pokoju żołnierz z innej kompanii, który tak obił mu twarz, że hej.
Jeśli nie wierzysz w Boga z Biblii, to przynajmniej Go nie obrażaj, bo będzie z tobą jeszcze gorzej. Najlepiej oczywiście nawróć się, a wtedy Bóg przestanie cię karać :)


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: hmhmm » 31 sty 2015, 18:46

Puritan pisze:hmhmm,
Nie znam cię, ale widzę po twoich wypowiedziach, że po prostu nienawidzisz Boga. Nie oczekuj, że Bóg będzie tobie okazywał miłość, jeśli twoje wypowiedzi są jawnie prześmiewcze. Najgorszym grzechem jest bluźnienie Bogu, a z tego co widzę, właśnie to robisz. Nie dziw się więc, że spotyka cię to, co cię spotyka.
Gdy byłem w wojsku jeden z żołnierzy drwił bluźnierczo używając imienia Jehowa. Wiedziałem, że to się dla niego dobrze nie skończy. Na następny dzień przyszedł do naszego pokoju żołnierz z innej kompanii, który tak obił mu twarz, że hej.
Jeśli nie wierzysz w Boga z Biblii, to przynajmniej Go nie obrażaj, bo będzie z tobą jeszcze gorzej. Najlepiej oczywiście nawróć się, a wtedy Bóg przestanie cię karać :)

Jesteś ateistą prawda? To aż krzyczy z twojego postu.


Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: hmhmm » 31 sty 2015, 20:44

Holy Ghost
Dziękuję i doceniam.



Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości