Moje refleksje

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Moje refleksje

Postautor: Coco » 16 sty 2015, 22:55

Ludzie, których spotykam twierdzą, że im są starsi, tym mniej szczęśliwi i wolni.
U mnie jest inaczej. Jestem młoda, choć muszę stwierdzić, że moje dzieciństwo było gehenną. Żyłam strachem, uważałam, że jedyne uczucia na jakie zasługuję to pogarda, nienawiść, w najlepszym przypadku politowanie - w złym tego słowa znaczeniu. Z wiekiem nie zmieniło się wiele, a dużo pogorszyło.
Jedyną rzeczą, która zaczęła powoli wyciągać mnie z tego bagna, był Pan Jezus. Bardzo małymi krokami zauważałam małe płomienie nadziei w ciemnościach we mnie i pochmurnym niebie nade mną.
W końcu Panu udało się mnie z tych ciemności wyprowadzić przez nadzieję na wieczność w otoczeniu Miłości i życie dla Miłości. I choć będę musiała walczyć z mrokami mojej duszy, być może upadać i błądzić powoli całkowicie wierzę, że jednak przyjdzie kres upadkom.

Próbowałam napisać to najkrócej jak się da.
Kiedyś przyjdzie czas na szczegółowe świadectwo, jednak dziś po prostu chciałam by ktoś to przeczytał i podziękował Bogu za to, co uczynił.


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 17 sty 2015, 01:37

Z wielką, wielką radością podziękuję, zwłaszcza że Twoje słowa wywołały na mojej twarzy szeroki uśmiech. :D


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 17 sty 2015, 14:11

Poetycko opisane, ale wspaniale ze Bog Ciebie znalazl!


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Czekoladowy » 17 sty 2015, 21:49

Cieszę się z tej zmiany :)
Tylko taka myśl mi się pojawiła- często po takich okresach jeśli zdarzy nam się upaść, to myślimy że to wszystko, co wcześniej przeżywaliśmy było fałszywe, bez sensu itd. Teraz jednak jesteś wydaje mi się przekonana, że jest to autentyczne, prawdziwe i dobre i daje Ci nadzieję. Może kiedyś w przyszłości ten post Ci o tym przypomni jeśli będzie trzeba :-P


Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jaaqob » 17 sty 2015, 22:43

Chwała Panu! :-)

Niesamowite, naprawdę, jak Bóg działa. Na pewno będę pamiętał w modlitwie!

Łaska Pana Jezusa, miłość Boga i dar Ducha niech będzie z Tobą! :-)



Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości