Wspaniały czas

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
anja.seal
Posty: 41
Rejestracja: 17 kwie 2014, 05:41
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wrocław
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Wspaniały czas

Postautor: anja.seal » 23 maja 2014, 00:11

Jakiś czas temu pytałam się Was o coś.

Niedawno powierzyłam swoje życie Panu Bogu. Słyszałam wcześniej, że Bóg działa, ma niesamowitą moc. Teraz sama doświadczam jak ja się zmieniłam w krótkim czasie. Mając pesymistyczny stosunek do wielu rzeczy, nie sądziłam że może spotkać mnie jeszcze coś dobrego. Mam bardzo wspaniały czas, który chciałaby aby trwał jak najdłużej.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wspaniały czas

Postautor: Małgorzata » 23 maja 2014, 15:58

anja.seal pisze:Jakiś czas temu pytałam się Was o coś.

Niedawno powierzyłam swoje życie Panu Bogu. Słyszałam wcześniej, że Bóg działa, ma niesamowitą moc. Teraz sama doświadczam jak ja się zmieniłam w krótkim czasie. Mając pesymistyczny stosunek do wielu rzeczy, nie sądziłam że może spotkać mnie jeszcze coś dobrego. Mam bardzo wspaniały czas, który chciałaby aby trwał jak najdłużej.

Niech Bóg cię Błogosławi i wspiera :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 23 maja 2014, 23:23

Kiedy się nawróciłem mój stosunek do ludzi zmienił się prawie o 180 stopni i to jest niesamowity czas kiedy człowiek uczy się ufać Bogu. Bóg Cię pociągnął do siebie? :thumbup:


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.
http://chcewierzyc.blogspot.com/

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości