Świadectwo nawrócenia

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
agnieszka93
Posty: 20
Rejestracja: 24 mar 2014, 10:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Ruda Śląska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Świadectwo nawrócenia

Postautor: agnieszka93 » 24 mar 2014, 11:21

Witam,
Podzielę się króciutko świadectwem. Urodziłam się w rodzinie katolickiej. Moje życie zaczęło zmieniać się już w 2004 r gdy moja mama poznała Jezusa Chrystusa. Wtedy zabrała mnie ze sobą do zboru na nabożeństwo. Zawsze byłam inna od rówieśników, bo zawsze dla mnie był bliski Bóg. Postanowiłam powierzyć swoje życie w ręce Jezusa w wieku 13 lat. Nie chcę pisać o tym, co było w moim życiu niewłaściwe, bo przecież Bóg wybaczył mi to, a więc i zapomniał przez swoją wielką łaskę i miłość. Mój Pan kształtuje codziennie mój charakter. Gdy upadam, On mnie podnosi. Gdy nie mam sił, On mnie niesie na swoich skrzydłach. Pan ochrzcił mnie swoim Duchem Świętym w 2009 roku i 30.08.2009 zawarłam przymierze z Panem poprzez chrzest wodny. Dla zbudowania powiem o tym, że Jezus uzdrowił mnie z ciężkiej nieuleczalnej choroby, jaką jest mukowiscydoza. On jest taki sam wczoraj, dziś i na wieki :) To dopiero początek mojej drogi z Panem, ale pragnę Jemu być wierna aż do końca.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 24 mar 2014, 11:23

Pięknie, witaj w klubie :-)


.
agnieszka93
Posty: 20
Rejestracja: 24 mar 2014, 10:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Ruda Śląska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszka93 » 24 mar 2014, 11:27

:-)


Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 24 mar 2014, 23:49

Jak ja lubię świadectwa czytać. Chwała Bogu...


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4


Grażyna

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości