Krótko znowu o mnie

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
Radex
Posty: 186
Rejestracja: 20 lut 2012, 16:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Krótko znowu o mnie

Postautor: Radex » 12 lut 2014, 11:44

Cześć. Pomyślałem, że znowu napiszę coś od siebie. W ostatnim czasie trochę się u mnie zmieniło rzeczy. Przeczytałem jakiś czas temu całą Biblię (Tysiąclecia), chodzę na spotkania gdzie usługuję modlitwą innym wierzącym (protestantom czy katolikom ale według wzorca biblijnego), czasami zajdę na jakieś nabożeństwo. Nie mam jeszcze stałej społeczności. Narazie poznaję naukę Jezusa. Moja mama jakiś czas temu usłyszała Ewangelię ode mnie, przyjęła Jezusa. Kilka miesięcy temu został ochrzczony przez dwóch moich wierzących kolegów w takim prymitywnym miejscu, w troszkę błotnistej rzece no ale się stało...Ponadto byłem dręczony przez demony w nocy przed chrztem jak i dwa dni po chrzcie. Obecnie jestem w Kościele Katolickim z różnych powodów (proszę nie osądzać, nie krytykować - Pan zna, Pan wie i Pan widzi bo jest Tym, który przenika nerki, serca Ps 139). Dużo miałem przejść duchowych i udręczeń w ostatnim czasie. Bóg mnie oczyścił z modlitw do Maryi, świętych itd poprzez sny a właściwie koszmary, które dopuścił. Długo by opowiadać. Na chwilę obecną trwam przy Jezusie jak potrafię i mogę choć lightowo nie jest. Muszę strzec cały czas swoich szat a pokus mam od groma. Shalom ;)


Tylko Bogu Chwała!
mirka
Posty: 913
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 12 lut 2014, 11:56

Radex, niech Cie PAN blogoslawi, wzmacnia i prowadzi.


Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 12 lut 2014, 12:54

Ważne abyś żył słowami Jezusa Chrystusa a Bóg we właściwym czasie da właściwe poznanie. Każdy człowiek to inna historia i nie ważne jak się zaczyna ale jak się kończy. Tam gdzie jest Duch tam jest życie to znaczy że wszystkie o czym mówi Biblia doświadczasz w swoim życiu. :-)


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.
http://chcewierzyc.blogspot.com/
Marlen Brouse
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwie 2014, 01:02
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Marlen Brouse » 06 maja 2014, 07:48

Radex chwała Bogu


Awatar użytkownika
daniell
Posty: 374
Rejestracja: 17 kwie 2014, 23:45
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Festung Breslau
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: daniell » 06 maja 2014, 18:47

:thumbup:


Jezus Cię kocha !
"Oto stoję u drzwi i kołaczę: jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną."

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości