Moje nawrócenie

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
InChrist
Posty: 1780
Rejestracja: 02 cze 2012, 10:12
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: InChrist » 31 mar 2014, 00:49

PanJestMocaMoja pisze:InChrist,
Dzieki za link, mam nadzieje ze czytaja moj post powyzej. Najsmieszniejsze jest to ze niedouczeni ludzie uwazaja sie za znawcow Pism. Nie, nawet gorzej ! Ucza innych jak byc niedouczonymi. Najsmieszniejsze jest to ze moderator Polak "(RP" ktory rowniez udaje Zyda, nie umie nawet po hebrajsku wypowiedziec tytulu swojego rzekomego Mesjasza. Jeszua HaMashia a nie HaMesaja (Mesaja to po angielsku) prosze pana "Zyda".

Ciekawy EWENEMENT w SIECI! :) No tego chyba jeszcze w historii Internetu nie było komunikowanie się userów poprzez dwa różne fora wzajemnie się cytujące i komentujące... :)


I am a happy man because I am in Christ!
Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo jestem w Chrystusie!
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 31 mar 2014, 11:51

Młodzika poniosła nadgorliwość inkwizycji . :oops:


xD Ktoś tu zapomniał, że to KRK prowadził inkwizycję. Aha, zapomniałem: duch Romy :hihi:

Nie wiemy a to jest niedopuszczalne bo wymyka sie naszej kontroli ,nie mozemy na to pozwolic .... :D:

No młody człowieku musisz zwołac Sanhedryn, ależ wy juz zwołaliście i co teraz
ukrzyżuj ja ukrzyżuj nieczysta ,nieczysta miedzy nami ,nieczysta !!!!!!!!
Trójca ,Trójca a nie Imie Jezusa Chrystusa !


Branhamowcy to są jednak śmieszki ^_^ Szkoda, że Branham sie pomylił o dacie końca świata, nie było by problemu, nie Noemi (vel Oliwka)?


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 31 mar 2014, 19:08

Effata pisze:nie Noemi (vel Oliwka)?


:lmao:
A jednak mialem racje ze to jedna i ta sama osoba.

InChrist pisze:Ciekawy EWENEMENT w SIECI! :) No tego chyba jeszcze w historii Internetu nie było komunikowanie się userów poprzez dwa różne fora wzajemnie się cytujące i komentujące... :)


:lmao:

Effata pisze:Branhamowcy to są jednak śmieszki ^_^


Dzieki za aktualizowanie mojej wiedzy o herezjach, o tych zwodzicielach jeszcze nie slyszalem. To do nich nalezysz Oliwko? Czemu sie wstydzilas powiedziec? Jesli jestes taka pewna prawdziwosci swojej religii to czemu sie boisz dyskusji? Ja nie musze zatajac tego w co wierze, bo wiem na 100% ze Bog jest Ojcem i Synem i Duchem Swietym i nie musze nawet bronic tego, bo Prawda broni sie sama.

PS: Oliwko, powiem ci jak do mlodszej siostry. Jesli szukasz pomocy badz chcesz dowiedziec sie czegos o religii chrzescijan badz podyskutowac ze mna na temat Slowa Bozego, zapraszam jak najbardziej na moje PW. Milo mi, juz grzeje goraca czekolade i siadam przed monitorem, ale Oliwko prosze cie, z calym szacunkiem, nie wysylaj mi jednozdaniowego komentarza na PW do kopii jakiegos mojego postu. Bo nie wiem w jakim celu to piszesz. Nie wiem co maja oznaczac te jednozdaniowe wiadomosci. Nie wiem, to jest poezja Haiku? Bo jesli twoim zamiarem jest pogawedka z jakims chlopakiem to zle trafilas; sa do tego odpowiednie portale. Ja to forum uzywam wylacznie jako narzedzia do ewnagelizacji i pomagania braciom i siostrom . Dla mnie to miejsce jest jak wirtualny Kosciol, z wyjatkiem shoutboxa bo tam pozwalam sobie na luz, wiec jak juz to pisz tam (choc nie obiecuje ze odpowiem).


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 31 mar 2014, 19:48

PanJestMocaMoja pisze:A jednak mialem racje ze to jedna i ta sama osoba.


Nie jestem pewny czy to prawda, ale tak myślę. ;-) Szczególnie, że pewne słowa są takie same jak u mnie na PW.

Skoro dyskusja z tego tematu jest śledzona (lub przekazywana) na tamto forum, to pozwolę sobie odpowiedzieć w tym temacie niejakiemu ojkotowi lub innymi słowy "protestanckiemu" biskupowi ;-)

Szanuję słuzbę W.M.Branhama
ale nie jestem w żaden sposób związany organizacyjnie z poselstwem czyli ruchem na jego nauczanie powołujacym sie
Wiecej - niektórych pogladów W.M.Branhama zupełnie nie podzielam
wiec skad młodemu człowiekowi na protestantach przyszło utożsamić mnie z Branhamowcami ?


Szanowny panie, samo stwierdzenie, że szanujesz służbę człowieka, który bawił się w proroctwa o końcu świata (1977 był dawno temu), który jako "wierzący" człowiek próbował targnąć się na swoje życie, który niektóre demony wyganiał specjalnym słowem, bo wg. niego imię Jezus było za słabe już wskazuje na brak hmm... poznania? Niewiedzy na temat jego służby i nauczania? Poza tym nie utożsamiam pana z branhamowcami, ale pisałem to o Neomi (chyba Oliwce). Chyba, że przeoczyłem jakiś post, to zwracam honor.

Niech młodziak poczyta tu jak usher Benpo niewątpliwie "ortodoksyjny" przedstawiciej tej społeczności raczy mnie atakować za to że pono jestem anty - Branhamowcem co tez nie jest prawdą


Forum strasznie muli ;-) Zresztą jest mi to niepotrzebne.
ale to smieszne co młodzian czyni
nie wie juz jak zaatakowac
bo ja w sprawie chrztu jestem jedno z tym co tu noemi pisze


Nie atakuję :-P Noemi nic odkrywczego nie napisała i sądzi, że wszyscy protestanci chrzczą niemowlęta :lol: Żeby z czymś polemizować trzeba na początku zapoznać się z problemem, a nie walić na ślepo.

luzz - yo-man


:lol:


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości