10 miesięcy po amputacji ręki

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
magda
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Kontaktowanie:

Re: 10 miesięcy po amputacji ręki

Postautor: magda » 24 cze 2018, 12:38

Czy masz juz pracę lub rentę??? Ja znałam chłopaka po wypadku bez ręki i pracował w telemarketingu a teraz pełno takich ogłoszeń , możesz mieć rente i dorabiać do niej. Pieknie piszesz to pomaga ja jakos ślepne od cukrzycy i to co pisałeś mi wiele pomogło .

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Noemi
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Kontaktowanie:

Postautor: Noemi » 24 cze 2018, 13:23

MieczDucha pisał ze pracuje

Awatar użytkownika
magda
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 27 cze 2018, 18:07

No to super , moze i rentę załatwi Bóg mu pomoże trzeba sie modlić.

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Patka
O mnie: Wyszłam z koscioła zielonoświątkowego i uważam go za nie Boży, ale wierzę w uzdrowienia i wyrzucanie demonów...
Kontaktowanie:

Postautor: Patka » 16 sie 2018, 21:23

Piękne świadectwo i piękne rzeczy Pan Jezus przez Ciebie tutaj pisze...Jestem pod wrażeniem i bliżej Niego po lekturze...Chciałabym Cię wesprzeć darem po 15 września 2018 tylko podaj mi numer konta jak nie masz nic przeciwko....

Awatar użytkownika
MieczDucha
wyznanie: Inne ewangeliczne
O mnie: napisz do mnie jak chcesz :
Charis2007@wp.pl
Kontaktowanie:

Postautor: MieczDucha » 01 wrz 2018, 17:40

Patka pisze:Piękne świadectwo i piękne rzeczy Pan Jezus przez Ciebie tutaj pisze...Jestem pod wrażeniem i bliżej Niego po lekturze...Chciałabym Cię wesprzeć darem po 15 września 2018 tylko podaj mi numer konta jak nie masz nic przeciwko....

chwała Wszechmocnemu JEZUSOWI bo wszystko co mnie spotkało w związku z wypadkiem, amputacją ręki jest ku dobremu, ku Bożej chwale bo i moc Boża okazuje się m.in przez to co słabe i moc Chrystusa obfituje w słabości.
Dziękuję ci za chęć pomocy ale mam wszystko co potrzebne do życia. Mimo że nie dostaje nic z ZUS-u [ nie mam 5 lat pracy ] to Dobry PAN opiekuję się mną i dał mi pójść do pracy - praca w chłodni.
Nie potrzebuję więc na dziś dzień pomocy finansowej, ale proszę ciebie, was o modlitwy abym zawsze i bezgranicznie ufał ZBAWICIELOWI, nie zwątpił nigdy w JEGO miłość, troskę, obecność. Oby moja wiara wzrastała a nigdy nie ustała.
Przede mną w pracy trudny okres - zima. Czekają mnie bitwy z zimnem, więc proszę też o modlitwy abym pośród zimna nie upadał na duchu. Zimno potrafi podłamać ale z PANEM można przejść i przez to, bo ON jest Wszechmogący i tak bardzo nas kocha.
Dziękuję siostro, dziękuję wam wszystkim

Patka
O mnie: Wyszłam z koscioła zielonoświątkowego i uważam go za nie Boży, ale wierzę w uzdrowienia i wyrzucanie demonów...
Kontaktowanie:

Postautor: Patka » 02 wrz 2018, 14:21

:)

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”