Uzdrowienie z depresji, załamania psychicznego ...

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Velure
Posty: 489
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Uzdrowienie z depresji, załamania psychicznego ...

Postautor: Velure » 06 sty 2017, 20:01

Pewien misjonarz spędził wiele lat w Indiach niosąc przesłanie ewangelii najpierw najuboższym dalitom, a następnie hindusom pochodzącym z najwyższych kast.
E. Stanley Jones sam wiele przeżył. Po ośmiu latach służby na misji i kilku załamaniach nerwowych wrócił do ojczyzny, do Stanów Zjednoczonych by tam odpocząć i odzyskać siły. Kiedy ponownie powrócił do Indii problemy ze zdrowiem psychicznym wróciły. Jak pisze w innej swojej książce zatytułowanej: „Chrystus na drodze Indii” : - zrozumiałem, ze jeśli ktoś mi nie pomoże będę musiał porzucić pracę misyjną. Była to jedna z moich najczarniejszych godzin.
I właśnie wtedy, w tym ciężkim okresie bólu, cierpienia Jones doświadczył głębokiego, duchowego przeżycia. Napisał: Ogromny pokój napełnił moją duszę i ogarnął mnie całego. Wiedziałem. To się stało. Zawładnęło mną życie. Obfite życie. Choroba już nigdy nie powróciła, a Stanley Jones stał się jednym z najwybitniejszych misjonarzy wśród Hindusów.
Jego wnikliwa analiza chrześcijańskiego poselstwa opartego na Ewangelii rzuca wiele światła na ten niezwykle trudny problem ludzkiego cierpienia.

PS Jeżeli ktoś z Was ma lub zna jakieś świadectwa dotyczące Bożego uzdrowienia w dziedzinie chorób czy zaburzeń psychicznych to proszę wrzucajcie je w tym wątku. Ku zachęcie :)


Torcik
Posty: 187
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Uzdrowienie z depresji, załamania psychicznego ...

Postautor: Torcik » 07 sty 2017, 16:16

Jeśli alkohilizm uznać za chorobę to ja znam człowieka uzdrowionego całkowicie i bez żadnych nawrotów, bez terapii, bez ośrodków odwykowych itp. W dodatku bez żadnego nakładania rąk i tym podobnych spektakularnych poczynań. Człowiek tylko się modlił, a właściwie błagał o pomoc i przestał pić. Od prawie 30 lat jest trzeźwy, a był na samiutkim dnie.
Ty jednak prosisz o uleczenia psychicznych chorób, takich nie znam.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4793
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Uzdrowienie z depresji, załamania psychicznego ...

Postautor: Samolub » 11 sty 2017, 23:39

Dobre tematy na forum jak zwykle puste, a jałowe dyskusje pseudo teologów i faryzei-sadycei w tym krwawe bojki oplatane tzw "miekkim warszawskim językiem" przyciągają tłumy gapiów ktorzy po takiej nawalance i pożywieniu się trollo-wampirow energetycznych nasyconych publiką i niekończącymi się podniosłymi sporami okraszonymi utartymi tandentnymi teoriami oderwanymi od rzeczywistości i istoty życia chrześcijańskiego frazesami, wygodnego życia kosztem innych oraz na barkach narodu faryzei-sadycei w tym nie tylko przedstawicieli Kosciola Katolickiego lecz mnogisci zakomplekszonych, pragnacych slawy, kasy i wladzy pseudo nauczycieli owieczek, mówie dość =D

Jasne że uwolnienie od swiata oraz sidel falszywej religijnosci daje nam sile, moc, wolnosc, szczescie, a wiele ludzi uzdrawia z chorób natury psychicznej. Zrzućcie kajdany świata i nie dajcie sobie wmawiać... BZDUR !!


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości