Papież Franciszek fałszywym prorokiem?- Objawienie Jana,

Studium poszczególnych ksiąg biblijnych!
Uwagi, obserwacje itp.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Papież Franciszek fałszywym prorokiem?- Objawienie Jana,

Postautor: Samolub » 22 paź 2016, 18:56

O jakim znaczeniu, interpretacjii mówisz?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Papież Franciszek fałszywym prorokiem?- Objawienie Jana,

Postautor: Samolub » 23 paź 2016, 06:02

Zaprawdę ja jestem czlowiekiem wolnym czego powiedzieć nie moge o ludziach którzy tkwią w poprawności politycznej lub ważą każde słowo pod naciskiem swojej korporacjii, co ludzie pomyślą, co wolno mówić, co się mówić opłaca po mnie spływa jak oliwa =D

Takie wartości zawsze mi przyświecały i nie widzę w tym nic złego że nie jestem na smyczy systemu. Bo na tym system się opiera że najpierw coś ludziom wpaja, potem zniewala

A to, że otwarcie o tym mówię oczywiście, że wywoływać może niesmak, a nawet strach.

To naturalna reakcja świata, który dąży do stłumienia Ducha Świętego poprzez wlasnie niewolę która jest wlasnie utrzymywana przez zastraszonych, spacyfikowanych bądź liczących na zysk robotników winnicy diabła w ktorej tłoczony jest ocet winny

Mam prawo do własnej interpretacjii oraz do samodzielnego studiowania Pism nie musze interpretacjii Pism przepuszczać przez obecna politykę czemu ma służyć różnorodność np wspólną interpretacja dzielnicy Luton wieloetnicznej społeczności bedzie nastawiona na czynniki unikające konfrontacjii kulturowych czyli muzumanie będą bardziej chrześcijańscy a chrześcijanie bardziej muzumanscy. To nie o to chodzi

mówiłeś o wykładaniu Pisma przez wspólnotę, a takiego jednego ścisłego wykładu nie ma z powodu wlasnie fałszywych nauczycieli, pol nauczycieli oraz nauczycieli.

Nauczyciel w przypadku duchowym oznacza osobę ktorej naturalnie z jakiś powodów ufamy. Tak jak prorok nie może zostać prorokiem z dekretu tylko może uzyskać swoją funkcję poprzez ciagle trafne podawanie faktów oraz wykładanie przyszłości, tak samo uzdrowiciel nie może rozmawiac o uzdrowieniach, nauczać tego, zostać nim z dogmy

to zwykła strata czasu, już szybciej ktos uzdrowi innych zaczynając działać we własnym zakresie chcąc pomoc np idąc po leki do apteki. Tak się to zaczyna, a nie z dogmy czy ciągłym wałkowaniu iluzjii, jest coś takiego jak rzeczywistość czas teraźniejszy i ja się wolę wstrzelać w czas teraźniejszy.

Ja nikogo niczym nie mamie, a lepiej dobrze się wokół siebie rozejrzyjcię czy takowi ludzie nie mamią was wizjami czy proroctwami, albo nie osłabiają na tyle wiary sprowadzając wszystko do schematów.

To tak jak z wolnymi badaczami, najpierw to grupa wolnych badaczy którzy krytykują KRK a kończy się na Świadkach Jehowy którzy zabraniają samodzielnej interpretacjii Pisma, czy nawet posiadania Biblii bo nagle się okazuje że wykład organizacjii jest perfekt.

Ja nie słyszałem nigdy o czymś takim jak wykład publiczny słowa we wspólnotach Protestanckich. Rozumiem, że można wspólnymi siłami badać Pismo ale ocena jest zawsze indywidualna i unikalna ponieważ każdy ma swój powiedzmy to "styl"

dopiero przepuszczenie jakiegoś nauczania przez swoje doświadczenia oraz subtelne spostrzeżenia może nas utwierdzić za danym czlowiekiem lub odsunąć od danego człowieka.

Dlatego nie podlega to wykładowi ludzkiemu tylko i wyłącznie, ale też nie podlega to grupie osób czym jest prawda, mnogość, liczebność sama w sobie wywiera większy nacisk, dzieki czemu ludzie są bardziej podatni na takie same treści które kiedys odrzucali bądź są nie do przyjęcia np kiedy nie idzie za nimi wiele innych rzeczy. Jeśli za tymi sprawami kryje się pojęcie prawda absolutna albo działanie Ducha Świętego to super, ale raczej to zadkościowe zjawisko.


Wracając do wątku nie podaje niczego nowego poza historycznym spojrzeniem, przepowiedni nowych tam nie widzę, raczej ostatnia data jaką podaje to 1798 rok czyli okres po rewolucyjny we Francjii tzw okres napoleonski, oprócz tego podane były pewne fakty w dziejach poprzedzające ten okres które można przyrównać do Księgi Objawienia Jana z dosyć uderzającym wręcz zestawieniem opisem już dokonanych historycznie proroctw jakie podawał Jan.

Czy to oznacza wyznaczanie dat lub proroctwo czy może tylko dostrzeganie czasów oraz proroctw którym mozemy zaprzeczać. Jednak opis Apokalipsy ma opis ciągły, bo jest opisany okres tak przed Chrystusem jak i po jego śmierci. Mniemanie że przez 2 tys lat byla luka i nic z objawienia Jana miejsca nie miało mimo że opisuje wydarzenia następujące i chronologiczne to myslenie błędne.

Weźmy taki przykład
Można to porównać np do ludzi którzy np nie załapali się na powtórne przyjście i wymyślający nowe paradogmaty że diabeł rzeczywiście jest Bogiem a Jezus to demon który chce nas zniszczyć. Nowa sytuacja, nowe dostosowanie się do bierzacej polityki i sytuacjii.

Także nie mówcie mi o jakiejś 2 tysiącletniej luce bo Objawienie Jana ma układ chronologiczny, jakies zwierze jest potem go nie ma i jest nowe następujące po tym. Albo wiec nadal jest jakiś okres czasu albo on przemija, skoro tak to znaczy że sytuacja jest podobną co 2 tys lat temu i jest Cezar i Imperium Romanum. Nie rozbawiajcie mnie ani nie sugerujcię takich rzeczy studząc myslenie człowieka myślącego jako wolną jednostka =P

pozdrawiam, halleluja i do przodu =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Studium Biblii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości