Biblia i wygląd nabożeństwa

O nabożeństwie
Reformed_Pastor
Posty: 161
Rejestracja: 11 kwie 2010, 16:22
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Gdańsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Biblia i wygląd nabożeństwa

Postautor: Reformed_Pastor » 27 mar 2012, 21:05

Poniżej można odsłuchać kazania z naszego nabożeństwa pt. Czym jest i jak powinno wyglądać nabożeństwo? (Kpł 9,15-24).

http://reformacja.pl/pliki/multimedia/k ... 120325.mp3


Zapraszam na mój blog: pbartosik.pl
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 29 mar 2012, 19:01

Dzięki :)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Biblia i wygląd nabożeństwa

Postautor: Hardi » 06 kwie 2012, 00:59

Reformed_Pastor pisze:Czym jest i jak powinno wyglądać nabożeństwo? (Kpł 9,15-24).

to chyba ci się pomyliły księgi, bo opis jak ma wyglądać nabożeństwo jest w liście do Koryntian ;)


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 06 kwie 2012, 01:16

właśnie wchodzę na blog pana Bartosika, a tam czytam coś w co aż trudno mi uwierzyć, że pisze to "pastor": Nowy Testament nie podaje nam rozpiski schematu, wyglądu nabożeństwa.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 06 kwie 2012, 09:02

Hardi pisze:właśnie wchodzę na blog pana Bartosika, a tam czytam coś w co aż trudno mi uwierzyć, że pisze to "pastor": Nowy Testament nie podaje nam rozpiski schematu, wyglądu nabożeństwa.


A Dz.2 od wersetu 42?


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 06 kwie 2012, 14:31

Ostrzegałem :)


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 06 kwie 2012, 17:34

Małgorzata pisze:
Hardi pisze:właśnie wchodzę na blog pana Bartosika, a tam czytam coś w co aż trudno mi uwierzyć, że pisze to "pastor": Nowy Testament nie podaje nam rozpiski schematu, wyglądu nabożeństwa.


A Dz.2 od wersetu 42?

i jeszcze list do Koryntian :)



Wróć do „Liturgika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości