Ciekawy list Do_Diogneta ze schyłku II w. n.e.

Rzut oka na historię eklezjalną
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 25 sty 2015, 03:33

dzordan pisze:przemysl inwestycje w to urzadzenie
https://www.mall.pl/przyg...CFe3MtAodEAUAQQ

wyjdzie ci taniej, zdrowiej.
Kawa rozpuszczalna nawet nie ma zapachu, no i jednak dużo drozsza.
A najlepsze jest to ze odmian kawy ziarnistej jest tak wiele ....ze dużo wiekszy wybór smaków i aromatów
_________________


Mam expres do kawy i dużo lepszy tylko że trzeba go potem myć, a tak to sypniesz do szklanki wypijesz 0 fusów , mnie na zadnych aromatach nie zalezzy ja się chcę rano ocknąć i tyle.

pozytywista pisze:Nie obsrają bo ten obraz jest za szybą więc się nie dowiemy.


Kiedyś nie był a jest za szybą bo go właśnie obsrywały. za mojego dzieciństwa rodzice mnie wozili do czestochowy częstoni ciągle jacś studenci go czyscili.

Zbyszekg4 pisze: Takim stylem wypowiedzi nie trafisz do katolików


Już zrezygnowałam z trafiania zmęczyłam sie jak chca wierzyć ludziom i ludzkim wymysłom to proszę bardzo kicham na to muru głową nie przebiję.

Magdxie nie zalezy na docieraniu do kogokolwiek, celem jest tylko wylewanie swoich zlosci ....
Droga magdo jezeli chcesz komuś cos ważnego przekazac powdtrxymaj swój jezyk od jadu i złośliwości bo soli w tymnie ma.
_________________


Nie przesadzaj ile można tej soli na was wywalić już dawno sie zmęczyłam i już mi zwisa i powiew czy wyjdziesz z babilonu czy nie, ile można nagabywać katolika z sola , nie chce to nie niech licy na zbawienie w KK i u papieża jego sprawa. przestało mi zalezeć

artur403 pisze:Aha, zgadzam się z opinią, że interpretacje dzordana są bardzo tendencyjne. (I należy je traktować z dużym przymróżeniem oka


Bo pewnie czasem nie kumasz , jak nie załapiesz ironii czy innej subtelnej aluzii to tak to wyglada..


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 25 sty 2015, 19:19

dzordan pisze:Nawet juz tabletek nie musze brac

Uważaj,bo jeszcze umrzesz zdrowy i ze starości, a to obciach. Co na to twój osobisty lekarz?co zus powie,co Arłukowicz :?: Szyki im psujesz,bracie, oj nieładnie, tak zdrowo żyć :lol-sweat: :kijemgo:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 25 sty 2015, 22:10

dzordan pisze:Mam jescze wrzody na żoładku które mi zostały po pobycie w Babilonie.....stres pogoń, chowanie sie w jaskini jak Adam przed Bożą obecnością. Dobrze ze Bóg jest cierpliwy .... i czekał aż z tej jaskini powoli sie wyczołgam mimo wstydu że mnie widzi nagim.
A wrzody powoli znikają i z roku na rok jest coraz lepiej Nawet juz tabletek nie musze brac


Oj wrzody to ja mam i zazdroszczę ci ze juz schodzą bo moje się bardzo dobrze mają i ani mysla odpuścic, to mówisz że na wżody to kawa nie teges????

No Bóg lest bardzo cierpliwy na mnie też długo czekał az się opamiętam i nawroce


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 26 sty 2015, 18:05

Te przyczyny wrzodów to jakieś lipne bo ani nie palę ani nie sole jakoś nadzwyczajnie i jem duzo jarzyn , za to ta tabelka to wszystko niedozwolone uwielbiam. Trudno wole cierpieć niż jesć takie siano bez smaku.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 26 sty 2015, 20:35

Jak byś zgadł nawet w lecie uprawiam na balkonie paprykę habanero. Co by nie było lubię i zycie krotkie nie będę go sobie zatrówała jarzynami na parze.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Historia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości