Tak samo jak Luter, udzerzam twojego ducha w pysk

Rozmowa o teologicznych różnicach międzywyznaniowych
Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Tak samo jak Luter, udzerzam twojego ducha w pysk

Postautor: dziunio » 03 maja 2018, 16:32

https://www.youtube.com/channel/UCkFM9H ... w7Q/videos Tak samo jak Luter, udzerzam twojego ducha w pysk
Co o tym myslicie?


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Tak samo jak Luter, udzerzam twojego ducha w pysk

Postautor: magda » 06 maja 2018, 00:00

Myślę to że to już końcowe zwiedzenie , Kosciół Antychrysta papiestwo wielka wszetecznica pijana krwia swiętych ,musi mieć wedłóg Biblii swoje wszeteczne córki i własnie teraz djabeł korumpuje słabe w wierze ,letnie koscioły , podatne na zło szukające emocji i mistycznych przeżyć i tworzy dla kościoła wszetecznicy córki, no to się dzieje.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Tak samo jak Luter, udzerzam twojego ducha w pysk

Postautor: Kitka » 07 maja 2018, 09:39

Cóż za błyskotliwy nauczyciel.
Ja rozumiem, że ktoś to tłumaczył... pewnie tak samo szybko, jak ten gość czyta z kartki... ale co to ma być:

Historycznie Biblijne i logicznie może zostać wydedukowane to, że dary zaprojektowane do zademonstrowania prawomocności apostołów i ustały zupełnie tak, jak każda inna doktryna np o Świętej Trójcy czy kanoniczność Biblii :?:


Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Tak samo jak Luter, udzerzam twojego ducha w pysk

Postautor: dziunio » 10 maja 2018, 10:30

To chyba protestant,ale argumentuje też dość ciekawie tradycją.Uważasz,że ludzie dalej np prorokują i sprawa kanoniczności jest otwarta?


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ

Wróć do „Teologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości