Modlitwa grzesznika

Rozmowa o teologicznych różnicach międzywyznaniowych
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Modlitwa grzesznika

Postautor: Zbyszekg4 » 30 kwie 2017, 08:12

W dziale dostępny dla wszystkich brakuje zakładki na zamieszczanie materiałów/zakładanie tematów, które nie są polemiką z katolicyzmem!
Proszę o otworzenie takiej zakładki.

Wobec powyższego, tu zakładam temat, podając link do nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=i7XshYciauc
Co myślicie o jego treści?... - czyli jak postrzegacie tzw. modlitwę grzesznika?


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa grzesznika

Postautor: magda » 07 maja 2017, 16:29

Zbychu ten Gościu to tłumaczy błędy w nauczaniu tzw Ewangelii sukcesu , ale nas nie dotyczy Ewangelia sukcesu. jak ktoś takich nauk słucha to to moze go dotyczyć ale my wiemy już o wszystko i nie damy sie nabrać na takie nauczaaniie


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Teologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości