Biblia kontra kult maryjny

Rozmowa o teologicznych różnicach międzywyznaniowych
Awatar użytkownika
chwat
Posty: 1254
Rejestracja: 10 kwie 2017, 00:10
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: "...aby wszyscy stanowili jedno..."
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: chwat » 30 sty 2018, 08:03

Motyl pisze:"Widzenia" maja miejsce najczesciej w katolicyzmie....

Na tej samej zasadzie można twierdzić, że protestanci czczą ściany w swoim zborze. Przecież wszyscy mogą "widzieć", że stoją oni przed ścianą zboru i modlą się do niej. Są zatem balwochwalcami, to "widać".


Podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewniają urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (Iz 55, 10-11)
ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: ZbiMacz » 30 sty 2018, 08:31

nadrozd pisze:BYc moze Nawracanie sie i pokuta, to nie tylko nie sprawa spowiedzi usznej , czy innej deklaracji od czasu do czasu.
tylko styl i sposob bycia. Koscioly gmeraja przy pokucie i sie nie nawracaja.WYnosza sie nad innych i lubia uznawac za jedyno zbawsze, szukajac grzechu wszedzie tylko nie u SIEBIE, Upominajac i czyniac grzesznikami wszystkich tylko nie SIEBIE. I to je moze zgubic. Tak mi sie wydaje. To ta PYCHA.

I to ze nie toczymy boju z CIalem i z krwia.....ale z czyms barziej przebieglym. Nie ma wiec niz glupszego niz pojsci zasnac w SAmo uwielbieniu ze ze mam fajniusia religia , zamknac oczy i zagluszyc sumnienie bo wkoncu naleze juz tam gdzie trzeba do tych LEPSZYCH i nie jestem jak inni ;)

Pytanie tyko poco jeszce JEzus tym religiom potrzebny.... chyba tylko by jego Imie wymawiac od czasu do czasu udajac ze o Nim nie zapomnielismy ;) bo Sami mozemy zrobic se dobrze ;) echhhh...

Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy (Mt 22,37-40
Biorąc pod uwagę powyższe słowa, Bóg chce abyśmy w pełni żyli dla niego a dzięki temu wszystko co czynimy, myslimy itd będzie na Bożą chwałę!
Żyjmy tak jak Pan Bóg przykazał a świat stanie się rajem!


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: KAAN » 30 sty 2018, 09:40

chwat pisze:
KAAN pisze:Jak chwat mąci, to trzeba działać
No proszę, jak chwat działa to Biblia nie pomoże.
Jak chwat działa,to ludzie pod jego wpływem myślą że Biblie napisał chwat i trzeba ludzi z tego błędnego myślenia wyprowadzić.
Popatrz na wcześniejsze posty.
Zacytuj. Cóż to, nie da rady? :)
Nie troluj.
KAAN pisze:Musisz się nawrócić aby zrozumieć Słowo
, to poprzestaje się na "MUSISZ"
Ja nie nawrócisz się to nadal będziesz w ciemnocie pogaństwa.
Nie Kościoła, tylko upadłych ludzi nieznających Pana Jezusa i jego Słowa.
W dziwny sposób ci upadli mają wysoko zawieszoną poprzeczkę moralną...
Nie żartuj :) , mało która grupa ludzi ma takie problemy z moralnościąjak hierarchia KK.
J 3:16 Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy kto weń wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne.
I gdzie tu informacja "KAAN jest zbawiony"? ..
Jak się nie nawrócisz to nie zrozumiesz.
No i co z wyjaśnieniem działania Jezusa?
Wyjaśniłem ci, więcej nie jesteś w stanie znieść, bo to co miałeś podane nie zrozumiałeś.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Przeemek
Posty: 439
Rejestracja: 24 wrz 2017, 15:28
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Najważniejszy dla mnie jest Pan i relacja z Nim: "Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem." (Mt 22,37).
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: Przeemek » 30 sty 2018, 09:53

chwat pisze:
Motyl pisze:"Widzenia" maja miejsce najczesciej w katolicyzmie....

Na tej samej zasadzie można twierdzić, że protestanci czczą ściany w swoim zborze. Przecież wszyscy mogą "widzieć", że stoją oni przed ścianą zboru i modlą się do niej. Są zatem balwochwalcami, to "widać".


To naciąganie prawdy, tymbardziej że ściana nie przedstawia żadnego wizerunku osoby zmarłej, lub jakiejkolwiek innej karykatury, to raz. Dwa, ściana nie jest wmontowana w doktryny wyznawanej wiary. Natomiast umarła już Maryja, oprócz Boga i Jezusa jest oficjalnie pośredniczką w udzielaniu wszelkiej łaski, a swoimi czynami wspólodkupuje - i to jest fakt, a nie jakieś naciągane prawdy.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: KAAN » 30 sty 2018, 10:03

chwat pisze:Na tej samej zasadzie można twierdzić, że protestanci czczą ściany w swoim zborze. Przecież wszyscy mogą "widzieć", że stoją oni przed ścianą zboru i modlą się do niej. Są zatem balwochwalcami, to "widać".
To inna zasada; protestanci nie mówią: "Ściano czyta i niepokalana, pośredniczko nasza, pocieszycielko nasza, ściano chwalebna i błogoslawiona, módl się za nami grzesznymi..."
Natomiast katolicy mówią to do rzeźb, obrazów i modlą się do stworzenia zamiast do Stwórcy.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
chwat
Posty: 1254
Rejestracja: 10 kwie 2017, 00:10
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: "...aby wszyscy stanowili jedno..."
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: chwat » 30 sty 2018, 10:12

KAAN pisze:trzeba ludzi z tego błędnego myślenia wyprowadzić

Trzeba być ponad Biblię. Bohaterski KAAN dopowie do Biblii co trzeba.

Nie troluj

A to prośba o cytat na zarzut, którym rzucasz bez pokrycia, jest trollowaniem? Trollowaniem jest zarzucenie komuś błędu, jak KAAN to robi i nie zacytowanie tego błędu. To się nazywa trolling.

mało która grupa ludzi ma takie problemy z moralnościąjak hierarchia KK.

A pewnie, że hierarchia ma problemy z moralnością, tak jak każdy człowiek ma problemy. To nie jest niczym nadzwyczajnym, chociaż smutnym :(
Nadzwyczajne jest doktrynalne głoszenie legalności homoseksualizmu biskupek i uznawanie rozerwalności małżeństwa i tłumaczenie tego "tylko Biblią" i to jest smutne po wielokroć. :(
Jeśli ludzie upadną, to co prawda jest źle, ale taka jest cecha nas wszystkich. Gorzej jest, kiedy upadnie doktryna i głosi upadłego Boga, wtedy jest prawdziwy problem, bo ludzie brną w homoseksualizm i rozpustę i nazywają to Bogiem. A tak jest u protestantów.

Wyjaśniłem ci, więcej nie jesteś w stanie znieść, bo to co miałeś podane nie zrozumiałeś.

Łgarstwo i to pospolite, powiedzenie byle czego, nie ma niestety rangi wyjaśnienia. Wyjaśnienie się uzasadnia. Pytam więc jeszcze raz:
"Czemu więc Jezus polecił Młodzieńcowi wykonanie uczynku, co nie prowadziło Młodzieńca do zbawienia, tylko do potępienia? Czy Jezus chciał jego zguby, że dał mu taką radę?"

KAAN pisze:Ja nie nawrócisz się to nadal będziesz w ciemnocie pogaństwa
KAAN pisze:Jak się nie nawrócisz to nie zrozumiesz

Ale może pozwolę się KAANowi trochę się wykazać i poproszę go o dobrą radę, która po pierwsze umożliwi KAANowi wyrwanie się poza retorykę funkcjonariusza PZPR, a po drugie umożliwi chwatowi na wyjście z kryzysu niewiary.

KAAN, co chwat ma zrobić, żeby się nawrócić? Konkretnie, jaki jest pierwszy krok, który chwat ma wykonać w drodze do nawrócenia?


Podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewniają urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (Iz 55, 10-11)
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: kontousunieteMtl » 30 sty 2018, 10:42

chwat pisze:
Jeśli ludzie upadną, to co prawda jest źle, ale taka jest cecha nas wszystkich.



Tak wlasnie jest...Dlatego tak bardzo potrzebujemy Zbawiciela..... :)


Gorzej jest, kiedy upadnie doktryna i głosi upadłego Boga, wtedy jest prawdziwy problem, bo ludzie brną w homoseksualizm i rozpustę i nazywają to Bogiem.




Doktryna to nie czlowiek i Bogu jest obojetna.....Bog nie kocha doktryny, lecz grzesznego czlowieka i dlatego poslal na ziemie swojego Syna, aby uwolnic ludzi od wszelkich doktryn i dac swiadectwo Prawdzie..... :)

Ludzie tworzacy doktryny to dzieci klamstwa, probujace podporzadkowac sobie kazdego czlowieka i zniszczyc go..... :-(

Bog nazywa takich ludzi plemieniem zmijowym.... :-(


Krk jest organizacja reprezentacyjna dla ojca klamstwa.....podobnie zreszta jak np. islam..... :-(


A wasze balwany sa tylko rekwizytami w przedstawieniu na czesc waszego ojca..... :-(


Broniac doktryny , jestes wrogiem Boga a tym samym najwiekszym wrogiem samego siebie..... :-(

Az przykro patrzec na to twoje zacietrzewienie na rzecz klamstwa..... :-(


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: kontousunieteMtl » 30 sty 2018, 11:12

ZbiMacz pisze: Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy (Mt 22,37-40
Biorąc pod uwagę powyższe słowa, Bóg chce abyśmy w pełni żyli dla niego a dzięki temu wszystko co czynimy, myslimy itd będzie na Bożą chwałę!
Żyjmy tak jak Pan Bóg przykazał a świat stanie się rajem!




Dokladnie tak....To kwintesencja Bozego Objawienia..... :)


Kazdy jest w stanie to zrozumiec i wprowadzic w czyn..... :)


Wystarczy tylko otworzyc oczy i porownac te PROSTA PRAWDE z zawilymi doktrynami religijnymi zorganizowanego systemu religijnego.....nie zapominajac przy tym, ze protestantyzm jest czescia tego zaklamanego systemu..... :-(


Awatar użytkownika
chwat
Posty: 1254
Rejestracja: 10 kwie 2017, 00:10
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: "...aby wszyscy stanowili jedno..."
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: chwat » 30 sty 2018, 11:17

Motyl pisze:Doktryna to nie czlowiek i Bogu jest obojetna

Doktryna przekazuje Ewangelię. Jeśli dopuszcza rozerwalność małżeństw i homoseksualizm biskupów, to nie jest to Bogu obojętne, bo w rzekome imię Boga, zachęca do grzechu.

Krk jest organizacja reprezentacyjna dla ojca kłamstwa

A tak, słyszałem :)
KK reprezentuje ojca kłamstwa poprzez głoszenie nierozerwalności małżeństw i zabrania biskupkom uprawiania homoseksualizmu.
A protestantyzm głosi Boga poprzez homoseksualizm biskupów i rozerwalność małżeństw.
Wszystko można sobie nazwać bogiem.

A wasze balwany sa tylko rekwizytami w przedstawieniu

Dokładnie. To co nazywasz bałwanem, to tylko rekwizyt. Te rekwizyty przekazują Objawienie, docelowo uwaga koncentruje się na treści, a nie na formie.
Za taki sam rekwizyt można by uznać Pismo święte. Dla osoby która zechce w nim widzieć tylko postać zewnętrzną, a nie przekaz Objawienia, będzie papierem i farbą drukarską, którą można by traktować jako przedmiot i oddawać mu cześć. Jeżeli ktoś czciłby figury i książki jako przedmioty, to byłby bałwochwalcą. Jeżeli cześć odnosi się do treści przez nie przedstawianej, to czci Boga. Przecież to banalne do zrozumienia.


Podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewniają urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (Iz 55, 10-11)
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: KAAN » 30 sty 2018, 11:49

chwat pisze:
KAAN pisze:trzeba ludzi z tego błędnego myślenia wyprowadzić
Trzeba być ponad Biblię. Bohaterski KAAN dopowie do Biblii co trzeba.
Nie manipuluj dyskusją, wykrzywiasz moje słowa i następne fałszywe odniesienia do mojej osoby będą osądzone.
Nie troluj
A to prośba o cytat na zarzut,
Nie troluj, przekraczasz ganice dobrego smaku. Za osobiste przytyki dostaniesz punkty karne.
mało która grupa ludzi ma takie problemy z moralnościąjak hierarchia KK.
A pewnie, że hierarchia ma problemy z moralnością, tak jak każdy człowiek ma problemy.To nie jest niczym nadzwyczajnym, chociaż smutnym :(
Każdy człowiek ma problemy, ale nie każdy człowiek samozwańczo nie wynosi się jako autorytet duchowy. KK nie ma autorytetumoralnego aby występować jako konkurent autorytetu Biblii.
bo ludzie brną w homoseksualizm i rozpustę i nazywają to Bogiem. A tak jest u protestantów.
Za to oszczerstwo otrzymujesz punkt karny.
KAAN pisze:Ja nie nawrócisz się to nadal będziesz w ciemnocie pogaństwa
KAAN pisze:Jak się nie nawrócisz to nie zrozumiesz
Ale może pozwolę się KAANowi trochę się wykazać i poproszę go o dobrą radę,
Moja dobra rada jest taka byś porzucił kłamliwą i niemoralną ideologię katolickąi nawrócił się do prawdziwego Chrystusa.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: kontousunieteMtl » 30 sty 2018, 12:03

chwat pisze:
Motyl pisze:Doktryna to nie czlowiek i Bogu jest obojetna

Doktryna przekazuje Ewangelię.



Jakaż to ewangelie przekazuje doktryna krk od 2000 lat....?

Przyszlosc w czysccu....?....w piekle....?....z maryja i JP II w niebie....?....na plonącym stosie....?

Przymusowy wampiryzm na "swietych" katolickich mszach....?....pod wszechobecnym krucyfiksem...?

Rozgrzeszanie nieszczesnikow z parafii przez żądnych wladzy i kasy dewiantow seksualnych....?


To wszystko nazywasz przekazywaniem ewangelii....?




Krk jest organizacja reprezentacyjna dla ojca kłamstwa

A tak, słyszałem :)




Co z tego , ze slyszales...?

Masz w d.... to, co sie do ciebie mowi.....jestes zindoktrynowana ofiara krk.... ignorantem, pozbawionym samodzielnego myslenia..... :-(



KK reprezentuje ojca kłamstwa poprzez głoszenie nierozerwalności małżeństw i zabrania biskupkom uprawiania homoseksualizmu.


Tak wlasnie jest.....Krk naucza przykazan Bozych, a swoimi uczynkami zaprzecza tym przykazaniom..... :-(



A protestantyzm głosi Boga poprzez homoseksualizm biskupów i rozerwalność małżeństw.


Taki protestantyzm jest tyle samo wart, co twoj katolicyzm.... :-(


A wasze balwany sa tylko rekwizytami w przedstawieniu

Dokładnie. To co nazywasz bałwanem, to tylko rekwizyt. Te rekwizyty przekazują Objawienie, docelowo uwaga koncentruje się na treści, a nie na formie.


Nie mam zadnych watpliwosci, ze autorami twojego objawienia sa rzymsko- katolickie balwany i ich tworcy.... :-(





Za taki sam rekwizyt można by uznać Pismo święte. Dla osoby która zechce w nim widzieć tylko postać zewnętrzną, a nie przekaz Objawienia, będzie papierem i farbą drukarską, którą można by traktować jako przedmiot i oddawać mu cześć.



Niektorzy ludzie tak wlasnie traktuja Biblie i sa takimi samymi balwochwalcami jak ty..... :-(




Jeżeli ktoś czciłby figury i książki jako przedmioty, to byłby bałwochwalcą. Jeżeli cześć odnosi się do treści przez nie przedstawianej, to czci Boga. Przecież to banalne do zrozumienia



A jakaz to tresc mialyby przekazywac balwany....?

I dlaczego czlowiek mialby rezygnowac z przekazu Zywego Slowa Bozego, zapisanego w Biblii na rzecz martwego przekazu martwych balwanow....?


Nie wystarczy ci PRAWDA OBJAWIENIA, przekazana w zbawiennej NAUCE Jezusa...?...Nie wystarczy ci SLOWO...?


Awatar użytkownika
chwat
Posty: 1254
Rejestracja: 10 kwie 2017, 00:10
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: "...aby wszyscy stanowili jedno..."
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: chwat » 30 sty 2018, 12:25

Uuu, widzę że zaczyna się rozdawanie punktów karnych, za mówienie prawdy. Punkt karny za mówienie prawdy, odbieram jako komplement. I to bardzo duży komplement :)
A tu dla niezorientowanych (chociaż takich pewnie nie ma) podaję FAKTY na temat legalności homoseksualizmu u biskupów (biskupek) protestanckich:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Eva_Brunne
Ech ta wikipedia, same w niej oszczerstwa.
Czy będzie punkt karny dla Wikipedii? ;)

KAAN pisze:Każdy człowiek ma problemy, ale nie każdy człowiek samozwańczo nie wynosi się jako autorytet duchowy

KAAN cały czas daje chwatowi rady, niczym Biblia, chociaż jako żywo KAANa i Biblii zamiennie traktować nie można. Więc KAAN występuje tu w roli samozwańczego autorytetu duchowego, a powinien dać Biblii wolną rękę. Biblia nic nie mówi o tym, żeby słuchać jakiegoś KAANa.
No ale po tym, jak KAAN ogłosił się samozwańczym zbawionym, to już nic nie dziwi.

KAAN pisze:Moja dobra rada jest taka byś porzucił kłamliwą i niemoralną ideologię katolicką

Ok, porzucić ideologię katolicką.
Ale mam pytanie uzupełniające: czy to "porzucenie" to może być uczynek, czy musi być wykonane na podstawie wiary?
No bo jak KAAN pewnie wie, jeśli byłby to uczynek, to chwat zrobiłby to dla własnej chluby i dobrze by się to dla niego nie skończyło. A KAAN zapewne źle chwatowi nie życzy, prawda?
Więc KAAN może podpowie, skąd wziąć wiarę potrzebną do porzucenia kłamliwej i niemoralnej ideologii katolickiej?

___________________________
No i pytanie uzupełniające do pytania uzupełniającego:
Czym ideologia katolicka zasługuje sobie u KAANa na miano kłamliwej i niemoralnej? Albo może inaczej: czy gdyby katolicyzm głosił legalność rozwodów i legalność homoseksualizmu biskupów, czyli postawy odwrotne niż teraz, to wtedy zasłużyłby sobie u KAANa na miano ideologii odwrotnej do "kłamliwej i niemoralnej", czyli na miano "prawdziwej i moralnej"? :wacko2:

___________________________
No i pytanie w kwestii formalnej: czy Moderator KAAN za nieuzasadnione oszczerstwa pod adresem KK, jak: "kłamliwa i niemoralna ideologia katolicka", może sobie samemu wlepić "punkcik"? :redcard:


Podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewniają urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (Iz 55, 10-11)
Awatar użytkownika
chwat
Posty: 1254
Rejestracja: 10 kwie 2017, 00:10
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: "...aby wszyscy stanowili jedno..."
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: chwat » 30 sty 2018, 12:31

Motyl pisze:Tak wlasnie jest.....Krk naucza przykazan Bozych

Dzięki za szczerość, szczerość to bardzo dużo. :wub:

Teraz wystarczy tylko postępować zgodnie z przekazaniami Bożymi, jakich naucza KK i człowiek zbliży się do Boga.


Podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewniają urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (Iz 55, 10-11)
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: kontousunięte1 » 30 sty 2018, 12:42

Uuu, widzę że zaczyna się rozdawanie punktów karnych,

Zdziwiłam się, że dopiero teraz dostałeś.
Za każdy twój kłamliwy i obraźliwy, ironiczny i prześmiewczy (w stosunku do KAANA) ja bym dała ci punkt i już znowu mielibyśmy na kilka miesięcy spokój.
Kompletnie nic z twoich wpisów nie wynika. Tylko jeszcze większe obrzydzenie wzbudzasz i niechęć do katolicyzmu. Jaki on jest to my wiemy, a widocznie (sądząc po treści twoich postów) czujesz się w takim bagnie, jak ryba w wodzie.
:-|


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Biblia kontra kult maryjny

Postautor: kontousunieteMtl » 30 sty 2018, 12:43

chwat pisze:
Motyl pisze:Tak wlasnie jest.....Krk naucza przykazan Bozych

Dzięki za szczerość, szczerość to bardzo dużo. :wub:

Teraz wystarczy tylko postępować zgodnie z przekazaniami Bożymi, jakich naucza KK i człowiek zbliży się do Boga.



Masz racje...tyle tylko, ze w zblizaniu sie do Boga zaden czlowiek nie potrzebuje zaklamanych, upadlych organizacji religijno- politycznych jakim jest np. twoj krk.... :)


Dla szczerego czlowieka, pragnacego zblizyc sie do Boga, jedynym POSREDNIKIEM jest Jezus ..... :-> .....ZYWY.....a nie martwy ... z wafelka albo krucyfiksa.... :)


A wiec cala doktryna twojego krk zda się psu na budę...a z ciebie zrobila maszynkę do mielenia doktrynalnego mięsa..... :-(



Wróć do „Teologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości