Prawo Hosera, czyli inna definicja hipokryzji

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
DARK
Posty: 2913
Rejestracja: 01 sty 2013, 16:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: DARK » 09 lip 2013, 17:43

Havecon pisze:Otóż mamy tu przykład jak działa Kościół - jak jest kapłan który zamiata brudy pod dywan - jest premiowany i staje się pupilkiem biskupów. Ten, który grzmi , i stara się o to by Koścół wrócił na dobrą ścieżkę, aby stał się taki, jaki winien być - dla LUDZI - staje się wrogiem numer jeden.Ot co!


A wiesz o czy grzmi ten Lemiański?? O jakiej ścieżce mówi? JA nie wiem, nie wnikałem. Może ma rację,może nie ma.
JEdno jednak zauważam i Ty też powinieneś to widzieć. Właściwsze by było aby nie szukał
wsparcia wśród tych, którzy zajmują się raczej glebieniem kościoła i szukaniem newsa niż jego naprawą.

W mediach nieprzychylnych kościołowi zawsze szeroko maja otwarte drzwi, ci, którzy mogą w nim zamieszać. Nie rozstrzygam sprawy, dzielę się jedynie pewnymi spostrzeżeniami. Ten ksiąðz nie jest jedynym tego przykładem.
Inny przykład to np. ks. Boniecki.

A przykład z innej orbity, to np. Natanek. Wytyka błędy pewnych ludzi kościoła, ale nie zostawia suchej nitki na tych, którzy na tym żerują, w mediach więc go nie zobaczymy.

Czasami rzeczywistość jest bardziej złożona.


Piotrek.
Posty: 3695
Rejestracja: 17 gru 2012, 11:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek. » 09 lip 2013, 20:54

DARK pisze:
Havecon pisze:Otóż mamy tu przykład jak działa Kościół - jak jest kapłan który zamiata brudy pod dywan - jest premiowany i staje się pupilkiem biskupów. Ten, który grzmi , i stara się o to by Koścół wrócił na dobrą ścieżkę, aby stał się taki, jaki winien być - dla LUDZI - staje się wrogiem numer jeden.Ot co!


A wiesz o czy grzmi ten Lemiański?? O jakiej ścieżce mówi? JA nie wiem, nie wnikałem. Może ma rację,może nie ma.
JEdno jednak zauważam i Ty też powinieneś to widzieć. Właściwsze by było aby nie szukał
wsparcia wśród tych, którzy zajmują się raczej glebieniem kościoła i szukaniem newsa niż jego naprawą.

W mediach nieprzychylnych kościołowi zawsze szeroko maja otwarte drzwi, ci, którzy mogą w nim zamieszać. Nie rozstrzygam sprawy, dzielę się jedynie pewnymi spostrzeżeniami. Ten ksiąðz nie jest jedynym tego przykładem.
Inny przykład to np. ks. Boniecki.

A przykład z innej orbity, to np. Natanek. Wytyka błędy pewnych ludzi kościoła, ale nie zostawia suchej nitki na tych, którzy na tym żerują, w mediach więc go nie zobaczymy.

Czasami rzeczywistość jest bardziej złożona.


Szkoda, że Rydzykowi nikt nie odważy się zamknąć ust. Nawet po krytyce przez jego media KAI. No cóż, to chyba wiązałoby się z większą stratą dla KK, niż pozbycie się szeregowego kapłana, który niewątpliwie pokazuje inną twarz duchowieństwa.


Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ferdek » 10 lip 2013, 08:12

Kamil M. pisze:Ferdek, ile tak naprawdę wiesz o tej całej sprawie

Do Jasienicy mam rzut beretem ;)


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
Awatar użytkownika
inquisitio
Posty: 4898
Rejestracja: 15 maja 2012, 11:41
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: inquisitio » 10 lip 2013, 23:08

Ferdek pisze:
Kamil M. pisze:Ferdek, ile tak naprawdę wiesz o tej całej sprawie

Do Jasienicy mam rzut beretem ;)

A ile wiesz o sprawie?


Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ferdek » 11 lip 2013, 10:07

Wystarczająco by mieć swoje zdanie.


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
Awatar użytkownika
inquisitio
Posty: 4898
Rejestracja: 15 maja 2012, 11:41
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: inquisitio » 11 lip 2013, 15:04

Ferdek pisze:Wystarczająco by mieć swoje zdanie.

I dziwne ze jest to zawsze zdanie nacechowane anty katolicko. :-/


Contemplari et contemplata aliis tradere
Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ferdek » 11 lip 2013, 15:24

Nie no sorry, nie chodziło mi o anty. Faktycznie tak to może zabrzmiało, ale nic z tych rzeczy. Lubię sytuacja gdzie człowiek człowieka traktuje jak należy, a nie z góry "bom ja biskup to mi wszystko wolno a tys ksiądz z wiejskiej parafii to modra w kubeł bo jak nie..., to inaczej pogadamy!". Co to ma być? Śmierdzi komuną na sto kilometrów.


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
Awatar użytkownika
Realista
Posty: 1333
Rejestracja: 10 maja 2009, 19:33
wyznanie: Kwakrzy
O mnie: Wciąż na nowo odkrywam istotę człowieczeństwa w moim Mistrzu Jezusie z Nazaretu.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Realista » 11 lip 2013, 22:25

Reakcja władz kościelnych na wystąpienia medialne Lemańskiego jest zupełnie naturalna, facet działa w pewnych strukturach decydując się na zostanie katolickim księdzem miał chyba świadomość jak funkcjonuje system hierarchiczny i nagle domaga się demokracji? To tak jakby student medycyny został wzięty na blok operacyjny i zaczął profesora operującego pouczać w jaki sposób ma się posługiwać instrumentami i krytykował Jego sztukę lekarską.

Zastanawia mnie dlaczego nikt np. nie krytykuje Franciszka za wygłupianie się na Lampedusie, gdzie hordy barbarzyńców zmieniły piękne miasteczko w koczowisko rodem z krajów III świata a ten jeździ i pajacuje wobec V kolumny jaką są bez wątpienia Ci prymitywnie barbarzyńcy, którzy w swoich rodzimych stronach katolickich księży skracają o głowę regularnie mordując chrześcijan. Nieodpowiedzialna polityka emigracyjna prowadzi do takich sytuacji jak niedawne zamieszki w Szwecji, Londynie czy Bostonie. Skoro facet taki otwarty niech weźmie ich do apartamentów Watykanu a nie ściąga na kark włoskiego podatnika bezproduktywnych darmozjadów, którzy poza dezintegracją nie sa w stanie niczego zaproponować.

Zabawne jest to, że historia niczego nie uczy takich Franciszków Mahomet po ucieczce do Medyny i gorącym przyjęciu go przez Żydów i Chrześcijan pokazał im co oznacza islamska wdzięczność.


Nominatissimus Acerrimusque Socinismi defensor...
http://christianismirestitutio.pl/
Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ferdek » 11 lip 2013, 22:43

Realista pisze:Reakcja władz kościelnych na wystąpienia medialne Lemańskiego jest zupełnie naturalna, facet działa w pewnych strukturach decydując się na zostanie katolickim księdzem miał chyba świadomość jak funkcjonuje system hierarchiczny i nagle domaga się demokracji? To tak jakby student medycyny został wzięty na blok operacyjny i zaczął profesora operującego pouczać w jaki sposób ma się posługiwać instrumentami i krytykował Jego sztukę lekarską.

Marne porównanie, choć co prawda to prawda i o tym nie pomyślałem, że idąc na księdza wiedział na co się pisze.


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
Awatar użytkownika
inquisitio
Posty: 4898
Rejestracja: 15 maja 2012, 11:41
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: inquisitio » 11 lip 2013, 22:45

Realista pisze: hordy barbarzyńców zmieniły piękne miasteczko w koczowisko rodem z krajów III świata

To ludzie .
W krajach trzeciego swiata tez mieszkaja ludzie. :-/
Realista pisze: a ten jeździ i pajacuje wobec V kolumny jaką są bez wątpienia Ci prymitywnie barbarzyńcy,

I kto tu robi z siebie pajaca piszac takie teksty ? :-/ I kto tu jest prymitywny.
Realista pisze: w swoich rodzimych stronach katolickich księży skracają o głowę regularnie mordując chrześcijan.

No i nie wyzywa ich od barbarzyncow tylko okazuje milosc.A ty?
Realista pisze:
Realista pisze: bezproduktywnych darmozjadów

:-/
Zabawne jest to, że historia niczego nie uczy takich Franciszków Mahomet po ucieczce do Medyny i gorącym przyjęciu go przez Żydów i Chrześcijan pokazał im co oznacza islamska wdzięczność.
_________________

No my mamy postepowac jak chrzescijanie a nie jak Mahomet.A ty?


Contemplari et contemplata aliis tradere
Awatar użytkownika
Realista
Posty: 1333
Rejestracja: 10 maja 2009, 19:33
wyznanie: Kwakrzy
O mnie: Wciąż na nowo odkrywam istotę człowieczeństwa w moim Mistrzu Jezusie z Nazaretu.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Realista » 12 lip 2013, 07:44

inquisitio pisze:To ludzie .

A czy ja temu, gdzieś zaprzeczyłem?

W krajach trzeciego swiata tez mieszkaja ludzie. :-/

Ci o, których mówię nie mieszkają w III świecie tylko aktualnie na Lampedusie ;-)

I kto tu robi z siebie pajaca piszac takie teksty ? :-/ I kto tu jest prymitywny.
Ależ drogi kolego masz prawo robić ze swoim mieniem co Ci się żywnie podoba to samo szanowny Franciszek, ale zabawa w Janosika nie ma nic wspólnego z ewangelią. Największe koszta ponosi włoski podatnik a nie Bank Watykanu.

No i nie wyzywa ich od barbarzyncow tylko okazuje milosc.A ty?

Ja ich nie wyzywam tylko określam mianem barbarzyńców miłość nie ma z tym nic wspólnego https://www.youtube.com/watch?v=M5wc6KC6FPI bo jeżeli ktoś np. kradnie to co mam z miłości udawać, ze nie jest złodziejem?

:-/

Drogi Janosiku srry Inquisitio ze swoimi pieniędzmi możesz robić to co uważasz za stosowne, ale zmuszać pogrążony w kryzysie kraj do utrzymywania intruzów, którzy jak dotychczas poza dezintegracją i masowymi zamieszkami w okolicy niczym innym się nie wsławili jest zwyczajnie niemoralne.

No my mamy postepowac jak chrzescijanie a nie jak Mahomet.A ty?

Miłuj bliźniego swego jak siebie samego a nie bardziej niż siebie samego. Stąd się nie dziwię, że Ci którzy nie ponoszą żadnych kosztów bawią się na cudzy rachunek w filantropów zapominając o domownikach wiary...gdy katolików islamiści mordują na potęgę w Syrii czy Afryce Rzymski Kościół urządza dzień islamu w styczniu ku czci fałszywego proroka, który twierdził, że jest zapowiedzianym przez Chrystusa Parakletem - Duchem Prawdy. Czemu w mediach głucho o masowych mordach na Chrześcijanach? Nie słyszałem, żeby papież apelował do islamistów, żeby przestali mordować chrześcijan i nazywał rzeczy po imieniu...


Nominatissimus Acerrimusque Socinismi defensor...

http://christianismirestitutio.pl/
Awatar użytkownika
inquisitio
Posty: 4898
Rejestracja: 15 maja 2012, 11:41
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: inquisitio » 12 lip 2013, 08:53

Realista pisze:inquisitio napisał/a:

To ludzie .

A czy ja temu, gdzieś zaprzeczyłem?

Okreslenia typu : barbarzyncy,darmozjady,hordy itd uwazasz za ok?
Ciekaw jestem jak by ktos twoja rodzine czy kosciol tak okresli to co bys wtedy powiedzial?
Realista pisze:Ci o, których mówię nie mieszkają w III świecie tylko aktualnie na Lampedusie ;-)

I to cos zmienia? Mozna ich ponizac?
Realista pisze:Ależ drogi kolego masz prawo robić ze swoim mieniem co Ci się żywnie podoba to samo szanowny Franciszek, ale zabawa w Janosika nie ma nic wspólnego z ewangelią. Największe koszta ponosi włoski podatnik a nie Bank Watykanu.

Ekonomia to jedno a szacunek do drugiego czlowieka to drugie.Nawet jak jest naszym wrogiem.Glosisz prymat ekonomii nad milosierdziem? Stawiasz pieniadz nad czlowieka?
A co twoj kosciolek zrobil dla innych? Dla np przesladowcow?
Pewnie nic ,bo sie nie oplaca.
Realista pisze: bo jeżeli ktoś np. kradnie to co mam z miłości udawać, ze nie jest złodziejem?

Tu nikt nie udaje ze ktos jest taki czy inny.Papiez przyjechal do tych ktorzy Boga najbardziej potrzebuja.
Widze ze ty wolisz np zlodzieja potepic niz nawrocic.
Realista pisze:Drogi Janosiku srry Inquisitio ze swoimi pieniędzmi możesz robić to co uważasz za stosowne, ale zmuszać pogrążony w kryzysie kraj do utrzymywania intruzów, którzy jak dotychczas poza dezintegracją i masowymi zamieszkami w okolicy niczym innym się nie wsławili jest zwyczajnie niemoralne.

Jaka powinna byc w tym przypadku nasza postawa do takich ludzi w/g ewangelii ?
Realista pisze:Miłuj bliźniego swego jak siebie samego a nie bardziej niż siebie samego.

A czy ty ich milujesz jak siebie samego?
Poza tym ,nasz PAN wyniszczyl sie dla nas grzesznikow.Potrafilbys oddac zycie za te ,,hordy prymitywnych barbazyncow''?
Realista pisze:Czemu w mediach głucho o masowych mordach na Chrześcijanach?

O Jezusie tez jest malo.
W prasie katolickiej jest o tym czesto.W protestanckiej zapewne tez.Czytales?
Realista pisze: Nie słyszałem, żeby papież apelował do islamistów, żeby przestali mordować chrześcijan

Apeluje dosc czesto i to nie tylko w sprawie chrzescijan.No ale ty wiesz lepiej.
Realista pisze: nazywał rzeczy po imieniu...

Jak nie sluchasz to skad mozesz wiedziec?


Contemplari et contemplata aliis tradere
Awatar użytkownika
Realista
Posty: 1333
Rejestracja: 10 maja 2009, 19:33
wyznanie: Kwakrzy
O mnie: Wciąż na nowo odkrywam istotę człowieczeństwa w moim Mistrzu Jezusie z Nazaretu.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Realista » 12 lip 2013, 11:34

inquisitio pisze:Okreslenia typu : barbarzyncy,darmozjady,hordy itd uwazasz za ok?

Jak najbardziej uważam, że współczesna Europa jest najeżdzana przez prymitywne hordy islamskich barbarzyńców. Przykłady:

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/art ... etami.html

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 27530.html

http://wyborcza.pl/1,75477,13353801,Za_ ... ollah.html


Ciekaw jestem jak by ktos twoja rodzine czy kosciol tak okresli to co bys wtedy powiedzial?

Szanowny Inquisitio nawet na tym forum Twoi współwyznawcy oraz protestanci określali mnie mianem heretyka oraz ludzi wierzących jak ja. I czynią to nagminnie. Twoi przodkowie moich współwyznawców wygnali z Rzeczpospolitej z czego część zmarła po drodze (w tym kobiet i dzieci), skazywano ich na śmierć za poglądy etc...

I to cos zmienia? Mozna ich ponizac?

Po owocach ich poznacie. Jaki oni owoc rodzą widziałem w Europie nawet na samej Lampedusie rabują sklepy napadają na mieszkańców miałeś wcześniej filmik z zamieszek.

Ekonomia to jedno a szacunek do drugiego czlowieka to drugie.Nawet jak jest naszym wrogiem.

Byli ludzie, którzy chcieli innych uszczęśliwiać na siłę na cudzy koszt, nazywali się komunistami. Jeżeli chcesz pomagać Twoja sprawa, ale czyń to z własnej kieszeni. Skrajnie niemoralnym jest zmuszanie włochów do utrzymywania tych "gości". Zmusza się człowieka pracującego uczciwie do utrzymywania V kolumny, która jak widzimy na przykłądzie innych państw europejskich nie dosyć, ze nie jest w stanie koegzystować w ramach cywilizacji zachodniej to jeszcze ją otwarcie niszczy. Zresztą w samych Włoszech dzieje się to od dawna.

Teokracja nie jest zgodna z zasadami demokracji
Islam jest Teokracją.
Ergo Islam nie jest zgodny z zasadami demokracji.

Glosisz prymat ekonomii nad milosierdziem?

Zabieranie pieniędzy włoskim podatnikom i redystrybucję ich dla islamskich uchodźców nazywasz miłosierdziem?

Stawiasz pieniadz nad czlowieka?

Stawiam domownika wiary nad wroga.

A co twoj kosciolek zrobil dla innych? Dla np przesladowcow?

Moi domownicy wiary głoszą słowo Boże w Azji i Afryce i wspierają ludzi materialnie wedlug "własnych" możliwości i z "własnych" środków.

Pewnie nic ,bo sie nie oplaca.

W imię tak pojętej filantropii niedawno jeden młody chłopak w Londynie na ulicy stracił głowę. Nie mam parcia na to aby o tym, ze komuś pomogłem trąbić przed mediami jest to sprawa mojego sumienia Boga i bliźniego, któremu pomogłem.

Tu nikt nie udaje ze ktos jest taki czy inny.Papiez przyjechal do tych ktorzy Boga najbardziej potrzebuja.

To niech jedzie do Mekki ;-) tylko w tym wypadku byłaby to podróż w jedną stronę.

Widze ze ty wolisz np zlodzieja potepic niz nawrocic.

Rozumiem, że jak gwałciciel zgwałci jedną z dwóch córek nalezy mu oddać drugą ponieważ napisano, iż nalezy nadstawić drugi policzek. W takich kategoriach rozumujesz. Ci ludzie przybywają do Europy, żeby ją "nawracać" na koszt autochtonów gwałcą prawa zastane. Ich obowiązuje jedynie prawo szariatu a nie państw do, których przybywają.

Wasz papież zachowuje się jak naczelny Imam i to jest zastanawiające.

Jaka powinna byc w tym przypadku nasza postawa do takich ludzi w/g ewangelii ?

Od kiedy to chrześcijanie mają obowiązek wspierać ludzi łamiących prawo? Przecież to są "Nielegalni Imigranci", łamią w ten sposób prawo włoskie.

A czy ty ich milujesz jak siebie samego?

Nawet z punktu widzenia gramatyki tak jak nie oznacza całkowitego podobieństwa, ale owszem miłuje ich jako bliźnich dlatego należy ich deportować bo łamią prawo.

Potrafilbys oddac zycie za te ,,hordy prymitywnych barbazyncow''?

Sprecyzuj co znaczy "za"?

W prasie katolickiej jest o tym czesto.W protestanckiej zapewne tez.Czytales?

Tego nikt nie czyta. Więcej uwagi tym zagadnieniom poświęcają prawicowe media niż Kościół Papieski.

Apeluje dosc czesto i to nie tylko w sprawie chrzescijan.No ale ty wiesz lepiej.

Kiedy? W przerwach pomiędzy wspólnymi modłami z muzułmanami?


Jak nie sluchasz to skad mozesz wiedziec?

Ponieważ interesuję się sytuacją geopolityczną na świecie. Nie słyszałe o żadnej encyklice wymierzonej w Islam jako naukę falszywego proroka czy wzywającą do pomocy mordowanym chrześcijanom z rąk islamistów. Jeżeli takowa zostałą wydana współcześnie daj mi namiar.


Nominatissimus Acerrimusque Socinismi defensor...

http://christianismirestitutio.pl/
Piotrek.
Posty: 3695
Rejestracja: 17 gru 2012, 11:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek. » 12 lip 2013, 15:21

Realista pisze:W imię tak pojętej filantropii niedawno jeden młody chłopak w Londynie na ulicy stracił głowę.


Może nie spotkałby go taki los, gdyby jego rodacy nie napadali obcych państw, w celu nabijania sobie kieszeni ? Oczywiste, że w dobie globalizacji wojna nie będzie się toczyć tylko w jednym miejscu.

Zanim USA i ich sojusznicy zaczęli angażować się w wojny w świecie islamskim, jakoś głucho było o terroryźmie.. Przypadek ? Nie sądzę.

Realista pisze:Od kiedy to chrześcijanie mają obowiązek wspierać ludzi łamiących prawo?


Drogi Realisto, czy prawo państwowe zawsze pokrywa się z tym, co powinni czynić chrześcijanie i inni nieobojętni na czyjąś krzywdę ? Jestem pewny w 100%, że nie. Obowiązujące przepisy niejednokrotnie pozwalają na wyzysk i nieludzkie traktowanie.


Awatar użytkownika
Realista
Posty: 1333
Rejestracja: 10 maja 2009, 19:33
wyznanie: Kwakrzy
O mnie: Wciąż na nowo odkrywam istotę człowieczeństwa w moim Mistrzu Jezusie z Nazaretu.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Realista » 12 lip 2013, 16:02

Piotrek. pisze:Może nie spotkałby go taki los, gdyby jego rodacy nie napadali obcych państw, w celu nabijania sobie kieszeni ? Oczywiste, że w dobie globalizacji wojna nie będzie się toczyć tylko w jednym miejscu.

Powiedz to chrześcijanom w Nigerii, Syrii, Indonezji etc. których islamiści mordują na codzień bez żadnego powodu (srry za wiarę). To też kara za uczestnictwo w wojnie?

Wyobraź sobie sytuację, że kobieta pada ofiarą gwałtu a karzemy nienarodzone dziecko za czyn gwałciciela. Dostrzegasz w tym logikę? Kogo personalnie ten chłopak zabił? Tylko w Europie islamistom się dowcip wyostrzył i mówią coś o wojnach, tam gdzie stanowią większość mordują jak chcą i kiedy chcą nie podając powodu.

Zanim USA i ich sojusznicy zaczęli angażować się w wojny w świecie islamskim, jakoś głucho było o terroryźmie.. Przypadek ? Nie sądzę.

Jasne poczytaj o podbojach arabów od VII wieku wzwyż...

Drogi Realisto, czy prawo państwowe zawsze pokrywa się z tym, co powinni czynić chrześcijanie i inni nieobojętni na czyjąś krzywdę ? Jestem pewny w 100%, że nie. Obowiązujące przepisy niejednokrotnie pozwalają na wyzysk i nieludzkie traktowanie.

Rozmawiamy o konkretnym przykładzie. Uważam, że deportacja jest najlepszym rozwiązaniem tego problemu a następnie uszczelnienie granic. Zabawen jest to, że w filantropów bawią się ludzie na cudzy koszt, ale bardzo żadko na swój wlasny. Ludzie z krajów III świata mają szanse funkcjonowac w naszej rzeczywistości masz pierwszy lepszy przykład John Godson. Była taka piosenkarka lewicowa w Szwecji Elin Krantz wielka zwolenniczka masowego napływu imigrantów do Szwecji profanowała hymn Szwecji razem z Nimi w teledyskach...dosyć doslownie zinterpretowano jej postawę i została przez jednego z nich brutalnie zgwalcona i zamordowana. SPrawca dostał 16 lat i deportują go hehe i jak tu nie gwalcić biła kobieta i nie obcinać chrześcijanom w Europie głów przeciez to skrajni idioci dają nam jeść, mieskzania sute zasiłki. To się nazywa strzelać sobie w stopę.


Nominatissimus Acerrimusque Socinismi defensor...

http://christianismirestitutio.pl/

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości