Znaczenie Biblii w KRK

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 22 kwie 2010, 21:52

Turretin pisze:Ja mam tylko pytanie - czy za takie rzeczy, które użytkownik ami pisze w powyższym poście (nie godzi się ich nawet cytować) nie należy się mu cokolwiek ze strony moderacji?

Ami głosi jakąś nową odmianę New Age i już chyba wszyscy do tego przywykli.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 22 kwie 2010, 22:11

Norbi pisze:Ami głosi jakąś nową odmianę New Age i już chyba wszyscy do tego przywykli.


Każdy jego post o tym samym, że Jezus nie jest Chrystusem itp. To już nie "bigos" teologiczny, ale razwodniony kapuśniak.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
wierząca
Posty: 145
Rejestracja: 16 kwie 2010, 08:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: wierząca » 22 kwie 2010, 23:22

Turretin pisze:Ja mam tylko pytanie - czy za takie rzeczy, które użytkownik ami pisze w powyższym poście (nie godzi się ich nawet cytować) nie należy się mu cokolwiek ze strony moderacji?


Ja sama nie wiem czy to co pisze ami to prowokacja czy ona naprawdę w to wierzy... :O


Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Albertus » 22 kwie 2010, 23:38

A mnie ciekawi czy ami jest "solascripturowcem"?

Może ami wypowie się na ten temat?


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 23 kwie 2010, 01:22

wierząca pisze:
Turretin pisze:Ja mam tylko pytanie - czy za takie rzeczy, które użytkownik ami pisze w powyższym poście (nie godzi się ich nawet cytować) nie należy się mu cokolwiek ze strony moderacji?


Ja sama nie wiem czy to co pisze ami to prowokacja czy ona naprawdę w to wierzy... :O

On. To mężczyzna, a te stokrotki każdego mylą :lol:
ami znalazł się w potężnej opresji demonicznej i jedyne co można to modlić się o niego.
W tym temacie ami lepiej odsłania jak i w co wierzy: http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 1&start=60



Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości