Rozne sprzeczki

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Rozne sprzeczki

Postautor: Albertus » 24 sie 2009, 21:46

Widzę że szeregi protestanckie zostały zasilone.Odsiecz przybyła w samą porę!

Ostatnio tylko biedny Riddick odwalał całą robotę.

Reszta jakoś tak osłabła, jakby skatoliczała, tylko czasem ktoś nawyzywał ale tak od niechcenia, bez pierwotnego zapału...

Już prawie zacząłem się martwić.. ;) :) :mrgreen: :lol:
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2009, 14:22 przez Albertus, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 24 sie 2009, 21:48

Albertus pisze:uż prawie zacząłem się martwić

widac całkiem niepotrzebnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"
- C.H.Spurgeon -
http://noweprzymierze.org
Awatar użytkownika
jiji
Posty: 223
Rejestracja: 24 sie 2009, 19:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jiji » 24 sie 2009, 22:08

tu nie ma nic do śmiechu.....ci przestępcy w sukienkach wcale nie zartują. Pochodze z Rzeszowa....tamtejszy tzw. "Biskup" rozjechał samochodem dziewczynke...sprawie ukrecono łeb. Takich przykładów zbrodni tej mafii mozna monożyc w nieskończonośc. Zadaniem chrześcijan jest walka z tą naroslą i tymi wilkami w owczych skórach.


Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 24 sie 2009, 22:18

jiji pisze:tu nie ma nic do śmiechu

wiem wiem ;)
jaki krk jest każdy widzi tylko....co chcesz osiagnać swymi apelami ?


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"

- C.H.Spurgeon -

http://noweprzymierze.org
Awatar użytkownika
jiji
Posty: 223
Rejestracja: 24 sie 2009, 19:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jiji » 24 sie 2009, 22:28

co chce osiagnąć....na początek to, by nie lekceważyc zagrożenia ze strony papizmu! Nie ma słów, zeby opisać jak oni (mówie o funkcjonariuszach) nienawidzą chrześcijan, i zrobia wszystko by wytłuc ich (tak, czy inaczej) co do jednego. Dlatego nie rozumiem chrześcijan piszacych o "Kosciele katolickim" "Ojcu świętym" i takich tam.......to nie jest żaden kościół, ten facet to nie zaden ojciec......nie nazywajmy ich tak, jak oni tego chcą!!!!


Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 24 sie 2009, 22:42

jiji pisze:co chce osiagnąć....na początek to, by nie lekceważyc zagrożenia ze strony papizmu!

nikt nie lekcewazy tego badź pewien
pamiętaj jednak ze na forum rozmawiasz z człowiekiem nie z organizacją okazujac mu szacunek albo miłość moze sie nawróci a ty zyskasz przyjaciela


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"

- C.H.Spurgeon -

http://noweprzymierze.org
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Albertus » 24 sie 2009, 23:21

Na razie to jiji przebija wszystkich. :puppyeyes:

Reszta to przy nim jak zwykli ormowcy w porównaniu z rasowym czekistą

Musicie się podciągnąć

Nie ma nic do śmiechu. Nie lekceważcie zagrożenia.Katolicki wróg czai się wszędzie.

Czy nie wiecie że na śniadanie zjadamy małe protestancięta?


Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 24 sie 2009, 23:27

Albertus pisze:Czy nie wiecie że na śniadanie zjadamy małe protestancięta?

a z musztarda czy z ketchupem je zjadacie ?


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"

- C.H.Spurgeon -

http://noweprzymierze.org
Awatar użytkownika
jiji
Posty: 223
Rejestracja: 24 sie 2009, 19:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jiji » 24 sie 2009, 23:34

Albertus, nie schlebiaj sobie tym zjadaniem protestantów.......i wypraszam sobie czekiste!
Wystarczy mi fakt, że Pius VI pobłogosławił targowice a Grzegorz XVI kazał Polakom modlic sie za cara Mikołaja I........oto Twój "kościół"! Opowiedz komediancie, jak bardzo kochasz ten swój kosciól rodzinie tej rozjechanej dziewczynki, tym gwałconym przez księzy dzieciom......to nie ja muszę sie tu wstydzic!!


Awatar użytkownika
św.tomek
Posty: 3658
Rejestracja: 14 mar 2008, 12:00
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: św.tomek » 24 sie 2009, 23:49

Albertus pisze:Widzę że szeregi protestanckie zostały zasilone.Odsiecz przybyła w samą porę!

Ostatnio tylko biedny Riddick odwalał całą robotę.

Reszta jakoś tak osłabła, jakby skatoliczała, tylko czasem ktoś nawyzywał ale tak od niechcenia, bez pierwotnego zapału...

Już prawie zacząłem się martwić.. ;) :) :mrgreen: :lol:


poziom dyskutowania większości tutejszych katolików osiągnął takie dno, że naprawdę szkoda czasu ludziom mającym różne ciekawe zajęcia w realu


dyskusja z wami przypomina rozmowę z sowieckim matrosem, o której Kaczmarski napisał kiedyś piosenkę:

"A ja na to - my w niebo ślem rakiety
Bez wysiłku wielkich rzek cofamy bieg
Żal mi ciebie lecz niestety
Również trudny kunszt baletu
Najlepiej posiedliśmy na planecie tej"


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 25 sie 2009, 09:32

jiji pisze:Pochodze z Rzeszowa....tamtejszy tzw. "Biskup" rozjechał samochodem dziewczynke...sprawie ukrecono łeb.

Źródło informacji?

Grzegorz XVI kazał Polakom modlic sie za cara Mikołaja I........oto Twój "kościół"!

Natomiast św. Paweł kazał modlić się za wszystkich władców (1Tm 2:1-2), co ciekawe obejmując tym nakazem również cesarza Nerona (list spisał pomiędzy rokiem 63 a 67), więc Grzegorz XVI w niczym nie zgrzeszył tym nakazem, a jedynie naśladował Apostoła Pogan.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
kometa
Posty: 2092
Rejestracja: 05 maja 2009, 20:31
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kometa » 25 sie 2009, 09:41

św.tomek pisze:
Albertus pisze:Widzę że szeregi protestanckie zostały zasilone.Odsiecz przybyła w samą porę!

Ostatnio tylko biedny Riddick odwalał całą robotę.

Reszta jakoś tak osłabła, jakby skatoliczała, tylko czasem ktoś nawyzywał ale tak od niechcenia, bez pierwotnego zapału...

Już prawie zacząłem się martwić.. ;) :) :mrgreen: :lol:


poziom dyskutowania większości tutejszych katolików osiągnął takie dno, że naprawdę szkoda czasu ludziom mającym różne ciekawe zajęcia w realu


dyskusja z wami przypomina rozmowę z sowieckim matrosem, o której Kaczmarski napisał kiedyś piosenkę:

"A ja na to - my w niebo ślem rakiety
Bez wysiłku wielkich rzek cofamy bieg
Żal mi ciebie lecz niestety
Również trudny kunszt baletu
Najlepiej posiedliśmy na planecie tej"


Wiesz św. tomek... Wasze argumenty (i nie jest to tylko moja opinia) w sumie - to nie wiem dlaczego tak jest ale tak wasnie jest - przypominają mi gazetkę "Fakty i mity". Gdyby na forum można było wklejać duże zdjęcia, to na czołówkach zakładanych przez was tematów byłyby tabloidowe zdjęcia supersensacyjne jak w "Fakcie" lub Super Expresie.

Wasze szukanie sensacji zajmuje wam 90% polemik z nami... Zamiast dyskutować o doktrynie z nami - także o praktyce życia (ale nie w stylu Faktów i mitów) to swój cenny czas marnujecie jak kupcy w świątyni, których powywalał Pan Jezus.


Awatar użytkownika
jiji
Posty: 223
Rejestracja: 24 sie 2009, 19:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jiji » 25 sie 2009, 11:32

@ Rembow. A więc to zapewne tłumaczy, dlaczego KK tak wiernie wspomagało Hitlera i innych "władców" . Rozumiem, że konsekwentnie panowie w Watykanie zanosili solenne modły w intencji Józefa Stalina, Mao czy innych takich......Twoje argumenty są apsurdalne. Grzesio kazał modlic się za cara ze wzgledów politycznych.....tą organizacje nic nie obchodzi, czy Polska jest, czy jej nie ma.....waże, żeby interesy Rzymu były zapewnione (nawet jeśli trzeba włazić w dupe prawosławnemu monarsze, który gardził papizmem). Oczywiście kwestie targowicy pominąłeś z gracja słonia.....takich kwiatków w historii jest znacznie więcej......


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 25 sie 2009, 11:35

Ja Cię teraz ponownie poproszę o źródła informacji.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
jiji
Posty: 223
Rejestracja: 24 sie 2009, 19:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jiji » 25 sie 2009, 11:42

Zapraszam do Rzeszowa.......ludzie mówia tam o tym do dziś. Rozumiem, że starasz sie zmienic temat....co z modlitwą za Hitlera? co z błogosławieniem targowicy?



Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości