Ultimatum Benedykta XVI

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
Catch-22
Posty: 177
Rejestracja: 15 kwie 2009, 16:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Catch-22 » 14 cze 2009, 01:43

Mnie najbardziej szokuje skala zjawiska tj. grzechu w KRK. 250 szkół...
To znaczy nie mówimy o jakichś pojedynczych przypadkach księży- zboczeńców, ale o całej wręcz zmasowanej akcji krzywdzenia niewinnych dzieci. Jeśli założymy, że w każdej szkole pedofilami było zaledwie kilku nauczycieli, a nie całe grono to już mamy tysiąc dewiantów seksualnych. Niemożliwe, żeby latami nikt nic nie wiedział, coś musiało "wyciekać", ale napotykało zmowę milczenia, zwłaszcza hierarchii.
Przypomina mi sie też afera z Austrii i tzw. sprawa Paetza. Tam homoseksualizm to nie był wybryk dwóch kleryków, to była normalność. I ci ludzie, pedofile i homoseksualiści mają czelność iść i nauczać ludzi jak mają żyć...
Jaki jest system selekcji do seminariów? Bo albo już tam trafiają dewianci, albo stają sie tam dewiantami (np. z racji hamowania ludzkich skłonności do płci przeciwnej). Celibat zakazujący małżeństw prowadzi zatem do obrzydliwości jakimi jest deprawowanie dzieci i młodzieży czy też współżycie między księżmi - homoseksualizm.
Zaiste idealny obraz wielkiej nierządnicy z Objawienia...


Łuk. 12:48
Komu wiele dano, od tego wiele będzie się żądać, a komu wiele powierzono, od tego więcej będzie się wymagać.
Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 14 cze 2009, 06:48

Edynburczyk pisze:Celibat zakazujący małżeństw prowadzi zatem do obrzydliwości(...) czy też współżycie między księżmi - homoseksualizm.
Zapominasz tylko że w kościele katolickim nie ma przyzwolenia na tego typu praktyki - przynajmniej oficjalnie - za to w kościołach protestanckich homoseksualiści mogą stać po dwóch stronach ambony zarówno zawierając małżeństwa jak i ich udzielać.Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości