Czy to przypadek ludzie pytają

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: magda » 16 maja 2018, 01:17

A może tak już jawnie pokazują węza ze go czczą bo i tak katolik wszystko łyknie jeśli to watykan poda. ObrazekObrazekObrazek

No ta sala konferencyjna to na prawdę wężowo wygląda . Dlaczego taki wystrój czy to pasuje do Watykanu niby religii chrześcijańskiej ? czy to celowe????W każdym razie bardzo dziwne tak jak i ta rzeźba Obrazek.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Suzuja
Posty: 903
Rejestracja: 04 lis 2017, 20:30
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: Suzuja » 16 maja 2018, 02:05

Mi te obrazki przypominają jakiś protestancki "Kościół" rodem z USA


ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: ZbiMacz » 16 maja 2018, 07:28

Suzuja pisze:Mi te obrazki przypominają jakiś protestancki "Kościół" rodem z USA

Suzuja, Magda nie sprecyzowała ale to niestety Watykan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://wolnemedia.net/wezowy-wyglad-wa ... rencyjnej/


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: Kitka » 16 maja 2018, 09:52

No, paskudne.
Nie sądzę, że przez przypadek przyjęli taki projekt budynku, że nikt nie zauważył...


ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: ZbiMacz » 16 maja 2018, 12:01

To tez przypadek?!!!!
Ja się nie dziwię że papieża nazywają antychrystem, jak takie rzeczy aprobuje, a kościół katolicki antykościołem Chrystusa.
http://detektywprawdy.pl/2016/02/22/oku ... -krakowie/
Załączniki
logo-opis-p-mieczysc582aw.png


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: magda » 16 maja 2018, 16:46

A ja myślę ze on dawno czczą węża Lucyfera a teraz badaja grunt czy jak sie to ujawni to lydzie zareagują a tu jak wudać nic, mogą postawic posąg Bafometa na środku Watykanu a wierni są juz tak zmanipulowani że tak będzie to dla nich swiętością.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: ZbiMacz » 16 maja 2018, 18:27

magda pisze:A ja myślę ze on dawno czczą węża Lucyfera a teraz badaja grunt czy jak sie to ujawni to lydzie zareagują a tu jak wudać nic, mogą postawic posąg Bafometa na środku Watykanu a wierni są juz tak zmanipulowani że tak będzie to dla nich swiętością.

Co do omawianej wężowej sali w Watykanie, jak połączy się 2 figury z głównej sali otrzymamy głowę..kozła!!! Czyli masz Bafometa!
Załączniki
17425110.jpg


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: breath » 16 maja 2018, 18:41

magda pisze:A może tak już jawnie pokazują węza ze go czczą bo i tak katolik wszystko łyknie jeśli to watykan poda. ObrazekObrazekObrazek

No ta sala konferencyjna to na prawdę wężowo wygląda . Dlaczego taki wystrój czy to pasuje do Watykanu niby religii chrześcijańskiej ? czy to celowe????W każdym razie bardzo dziwne tak jak i ta rzeźba Obrazek.

Faktycznie, ostatnie zdjęcie wygląda dosyć nieciekawie.A co do poprzednich zdjęć, tak są dziwne, ale nijak nie kojarzą mi się z wężem, którego konterfekt przedstawiłaś.Zauważ, ze wąż ma oczy ustawione pionowo, zaś to coś, poziomo.Ja w tym węża nie widzę, raczej bardzo wkurzonego kota.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: magda » 17 maja 2018, 01:19

ZbiMacz pisze:Co do omawianej wężowej sali w Watykanie, jak połączy się 2 figury z głównej sali otrzymamy głowę..kozła!!! Czyli masz Bafometa!


No właśnie lustrzane odbicie jak w okultyźnmie , nie pomyślałam i dziwiłam się dlaczego ta postać ma tak bardzo dziwną głowę a teraz pasuje . Ale to jest dla mnie jeszcze Bardziej zadziwiajace ze katoicy nic na to.

breath pisze:nijak nie kojarzą mi się z wężem, którego konterfekt przedstawiłaś.Zauważ, ze wąż ma oczy ustawione pionowo, zaś to coś, poziomo.Ja w tym węża nie widzę, raczej bardzo wkurzonego kota.


Kot też ma pionowo ,to nie ma znaczenia ogólnie jak patrzysz to płaska gadzia morda bardzo wyraźnie widoczna. Przypadek na pewno nie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: ZbiMacz » 17 maja 2018, 11:05

magda pisze:
ZbiMacz pisze:Co do omawianej wężowej sali w Watykanie, jak połączy się 2 figury z głównej sali otrzymamy głowę..kozła!!! Czyli masz Bafometa!


No właśnie lustrzane odbicie jak w okultyźnmie , nie pomyślałam i dziwiłam się dlaczego ta postać ma tak bardzo dziwną głowę a teraz pasuje . Ale to jest dla mnie jeszcze Bardziej zadziwiajace ze katoicy nic na to.

breath pisze:nijak nie kojarzą mi się z wężem, którego konterfekt przedstawiłaś.Zauważ, ze wąż ma oczy ustawione pionowo, zaś to coś, poziomo.Ja w tym węża nie widzę, raczej bardzo wkurzonego kota.


Kot też ma pionowo ,to nie ma znaczenia ogólnie jak patrzysz to płaska gadzia morda bardzo wyraźnie widoczna. Przypadek na pewno nie.

Magda, węże lubią kamuflaż a ten jest bardzo dobry. Na zdjęciu poniżej przykładowy kamuflaż.
Jeszcze ciekawostka niemiecki kościół katolicki gdzie jest ołtarz z głową kozła!
https://heilig-kreuz-zweibruecken.jimdo ... lig-kreuz/
Załączniki
8242_10154057415507360_7690406563018227446_n.jpg


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: magda » 18 maja 2018, 00:04

Obrazek
Niepokojące jest to ze tak wyraźny ten kozioł a wierni nic na to. Zawsze wszystko akceptują co kościół robi to zbiorowa hipnoza czy co , akceptowali nawet jak papież załozył dom publiczny w watykanie i synod trupi to co by nie zrobili też zaakceptują, są omamieni. Chodza do koscioła który wygląda jak masońska piramida z okiem na czubku i nikt nie zapyta dlaczego i jeśli nawet zapyta i usłyszy coś pokrętnego to łyknieObrazek
Obrazek chodza sie modlic pod pentagramami gwiazdami Dawida , kościoły są pełne potwornych stworów demonicznych twarzy i wszelkiej obrzydliwości dlaczego wiernym to pasuje co to ma do Jezusa i jego dziełaObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Co to za kosciół pelen okropności djabelskich


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: magda » 18 maja 2018, 00:37

a tak zwane zygacze do odpływu wody z dachu czy to orzystoi w kosciele Obrazekpotworek trzymajacy się za przyrodzenie Obrazek albo taka wypieta Baba a pod nią świeci , a tu z bliska Obrazek bardzo pasuje do koscioła


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: ZbiMacz » 18 maja 2018, 10:05

magda pisze:a tak zwane zygacze do odpływu wody z dachu czy to orzystoi w kosciele bardzo pasuje do koscioła

Magda, cudowne te kościoły. Nic tylko uwierzyć katolikom i zachwycać się ich diabelską sztuką sakralną. :rotfl:


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
Awatar użytkownika
Suzuja
Posty: 903
Rejestracja: 04 lis 2017, 20:30
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: Suzuja » 18 maja 2018, 10:46

Najpierw trzeba udowodnić że to Katolickie Kościoły i że w ogóle to Kościoły. Bo jak to francja to nie zdziwię sie jak to nie są juz Kościoły a np. Hotele


ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy to przypadek ludzie pytają

Postautor: ZbiMacz » 18 maja 2018, 12:54

Magda, widać nie przeszkadzają nikomu i pomagają uzyskać wznioślejsze do Boga myśli. Hiszpańska katedra w trakcie renowacji otrzymała super dodatki http://intaglioescultura.altervista.org ... curiosita/


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości