"Dar Zbawienia"-ekumenia

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

"Dar Zbawienia"-ekumenia

Postautor: magda » 09 kwie 2018, 00:02

https://www.youtube.com/watch?v=0eMouyaxUVE Zobaczcie to i moze niech sie każdy wypowie czy koscioły które to podpisują to dalej są jeszcze
protestanci np Luteranie, Metodyści itp. przeciez jawnie idą na kompromis z fałszem. Czy powinni się nazywać protestantami skoro protestanci protestowali przeciwko fałszywym naukom w kościołach a oni te nauki akceptują . Bo wedłóg mnie to już nie są protestanci a córki wszeteczne wielkiej nierządnicy Babilonu.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: "Dar Zbawienia"-ekumenia

Postautor: magda » 16 kwie 2018, 12:23

Jak wudzę zwiedenie i odstępstwo jest to temat taboo , Koscioły giną ludzie schodza na ściezki niewiary wiekszosc sie opowiada za szeroka drogą a nikt nie ma niczego do powiedzenia na ten temat , ciekawa sprawa.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości