Co teraz odwala Kościół katolicki

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 07 lut 2016, 18:26

Zbychu moje ale tam prawie nie ma towaru bo po świetach wyprzedane co lepsze a ja jestem w Warszawie bo pies chory i ja chore i nic nie dorzucam nowego. Mam też drugi sklep ale go zawiesiłam bo mi mam czasu codzienni 2 sklepy pozycjonować.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: Zbyszekg4 » 07 lut 2016, 18:28

Toś Ty bogata solidnie bo tam drogie te cacka... :letssin:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: kontousunięte1 » 07 lut 2016, 18:29

Zbyszekg4 pisze:kontousunięte1, to podaj, gdzie sie to obrabia te zdjęcia?

Na przykład tu: http://dymki.com/pl/portal/albumy/edycja-zdjecia#
Wpisałam tak,jak Magda podpowiedziała: obróbka zdjęć online i dużo wyskoczyło,ale to jest łatwe,a wiesz,że ja muszę łopatologicznie z kompem. :mrgreen:


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: nadrozd » 07 lut 2016, 18:35

ludzie sa dziwni
http://joemonster.org/art/32638
jednych (tych malućkich bez wplywu na świat ) sie posztraega jako dziwaków i kryminalistów :evil:

a
http://www.niedziela.pl/artykul/20562/D ... etych-Ojca
innych (tych wielkich sławnych) którzy robia to samo za świetobliwe osoby. :angel:


to samo w rosji z tam jakaś mumia wielkiego wodza i chwalebne :angel:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mauzoleum_Lenina

ale , co wolno wojewodzie to nie tobie s----e :evil:
http://www.fakt.pl/zwloki-meza-rosjanka ... 802,1.html



Dlatego zwykły człowiek bez znajomości Słowa które jasno rodziela granice, bedzie zagubiony......


----bo nauka tego świata jest taka że białe raz może byc białe a innym razem czarne
:diabel_aniol: Serwują nam intelektualną zupę....
a mam dość, niechce mi sie nawet już nawet gadac,


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: kontousunięte1 » 07 lut 2016, 18:40

Skąd w ogóle się wziął pomysł z tymi trupami?


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 07 lut 2016, 18:45

Nadrozd niech ci sie nie odechciewa wszystkiego bo już jesteśmy na końcóweczce i niedługo zginie Babilon z antychrystem i przyjdzie pan Jezus bardzo bym sie z tego cieszyła ale mam nóż wbity w serce , nieierzącego syna , w każdym razie nie zniechecaj sie im dalej i głębiej w Apokalipsę to dziwniejssze rzeczy bedą sie działy , co tam wywlekanie trupów z grobu wymyślą gorsze rzeczy, A faceci dlaczego zanikaja w ogóle.
Zbychu miałabym szmal gdybym codzień pozycjonowała sklep, gdyby mi sie chciało to robić i gdyby mnie weterynarze nie zjadali zywcem. Wiesz ze weterynarz, dentysta , notariusz, adwokat to najgorsze pijawki. Zaczniesz z nimi i wyjdziesz z tej sprawy goły i wesoły i boso.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: Zbyszekg4 » 07 lut 2016, 18:49

To wynajmij kogoś do tego pozycjonowania sklepu (cokolwiek to znaczy) - zgłaszam kandydaturę swą, hehe


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 07 lut 2016, 19:48

Miałbys dość po pół godzinie . Ja jak jestem w Domu i zdrowa to sobie radze ale jak mnie cos sieknie jak np ostatnio sece to nic nie robię. Czy nie zauwazyłeś ze nie ma tu w ogle katolikow chyba uciekli bo brak argumentów na te filmy i gadania Borgolio.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: nadrozd » 08 lut 2016, 08:32

kontousunięte1 pisze:Skąd w ogóle się wziął pomysł z tymi ....


na forum to Zbyszkowi sie wypsneło najpierw
viewtopic.php?f=56&t=14770&start=75#p486778 ?

na swiecie to zawsze było. Najbardziej znany jest egipt......



Ja jednak widze ze Józef nei chciał być w egipcie (gdzie zawsze mogli by go poganie na relikwie dla ozirisa przerobic))
i jego ostatnia wola była jasna
Wj 13:19 bw "Mojżesz zabrał też z sobą kości Józefa, gdyż ten związał synów izraelskich uroczystą przysięgą, mówiąc: Gdy was Bóg łaskawie nawiedzi, zabierzcie stąd z sobą moje kości."


Poprostu go pochowali na końcu tam gdzie ich Pan wyprowadził....
Joz 24:32 bw "Również kości Józefa, które synowie izraelscy sprowadzili z Egiptu, pogrzebano w Sychem na kawałku pola, które nabył Jakub za sto kesytów od synów Chamora, ojca Sychema; należało ono jako dziedziczna posiadłość do synów Józefa."

Ja bym nawet zadał pytanie czy to nie jest rodzaj proroctwa z ta cała historia.
bo jesli ten świat uznac za "duchowy egipt" ....... a na taki egipt on wygląda....

AP18:13 ...... a także cynamonu, amomumu, perfum, mirry, kadzidła, wina, oliwy, znakomitej mąki, zboża, bydła, owiec, koni, powozów, ciał i dusz ludzkich.


( wśród katolików zresztą też sa tacy co mysla po cichu podobnie jak i ja)
ale mniejsza ... ci co robią te wystawy maja wsparcie świata i sa potężni a ja tak mam siłe znikomą i nikogo nie przekonam.
... dopadna bezbronnych jak harpie z długim ogonami własnych tradycji i jadem trującym w środku i zjedzą żywcem.


co ma byc niech bedzie.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: kontousunięte1 » 08 lut 2016, 10:14

Masz rację. Nie skojarzyłam obecnego wywlekania nieboszczyków co roku i defilad z tego tytułu z przeniesieniem /jednorazowym/ kości Józefa na wieczny spoczynek. ;-)
Ha, i krk już ma biblijne uzasadnienie :lol: :mrgreen:
Dobrze z tym Egiptem myślisz, tak myślę...


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 08 lut 2016, 11:51

No ale jak ten świat to Egipt to gdzie ja mam zadysponować co do moich kosci, chyba mi ksieżyc tylko pozostał
A ja jeszcze z innej Mańki bo teraz coraz wiecej kropią ,święcą co kolwiek bo biorą za swiecenie 1000 zeta wiec i wodę w jeziorze tez a
gmina płaciObrazek


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: nadrozd » 08 lut 2016, 12:07

chyba pozostaje czekać Magda na zmartwychwstanie ....
bo tu gdzie by te kości nie leżały i tak bedzie im zle ;)


PS. nie sadze by oni tam wode świecili..... to bez sensu z ekonomicznego punktu widzenia, tracą monopol.
Chyba że chcieli zrobic kawał protestantom co sie tam chrzczą i sprawdzic jak na nich świecona woda zadziałą :roll:


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: Dezerter » 08 lut 2016, 22:29

Zbyszekg4 pisze:Gdybyś zwłoki swego np. dziadka tak potratowała, to z pewnością paragraf by się znalazł...
Ale ponieważ ranga tego kultu relikwii jest na tyle duża, że paragrafy o profanacji zwłok się nie imają organizatorów!

Może jednak jakiś katolik się wypowie, czemu to nie jest profanacja? (może dlatego, że trupa się całuje; gdyby się go kopało to pewnie by było nielegalne. Z drugiej strony - jeśli się trupa ćwiartuje i czyni z niego małe relikwie, to jest wszystko OK, według katolików...
Ale to pokręcone!)

Zbyszku - ja jestem przeciwny kultowi relikwii jako katolik i wcale tego nie ukrywam, mój wikary i proboszcz wie - ja osobiście nie widzę w tym sensu. Choć oczywiście świeci są wzorami do naśladowania


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: Zbyszekg4 » 09 lut 2016, 05:40

I to Ci się chwali. Nie masz czego szukać tam, gdzie karzą Ci wierzyć w coś (kult relikwii) , co jak sam piszesz nie ma sensu!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 09 lut 2016, 10:43

Zniknęła moja odpowiedx do nadrozda , może nie zatwierdziłam już mi sie nie chce drugi raz pisać była długa .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości