Strona 1 z 1

Chwalmy Najwyższego Świętego Boga i jego zawsze wierne sługi!

: 03 maja 2016, 23:23
autor: hmhmm
Bóg Ojciec stworzył wszechświat, nic się nie oprze Jego woli. Jest Święty i doskonały, kiedy On zamyka nikt nie otwiera, kiedy otwiera nikt zamknąć nie może jest spełnieniem marzeń i najwyższą rozkoszą dla każdej kobiety i każdego mężczyzny. Przed Nim zgina się wszelkie kolano na dźwięk...

Imienia Jego Syna. Który to wieloma znakami i cudami potwierdził to, że jest jedynym, ukochanym, Synem Bożym. Zawsze czyni to, co się Bogu podoba, nigdy nie zgrzeszył, toteż Ojciec wysłuchuje Syna za każdym jednym razem, o cokolwiek Syn poprosi, zawsze jest wysłuchany. Jezus jest Panem i królem wszystkiego, nawet diabeł i demony są mu posłuszne i poddane jego woli. Oczyszcza swój Kościół z wszelkiego brudu i plugastwa, kto przynosi owoc zostaje ocalony, kto nie przynosi żadnego owocu zostaje wyrżnięty i rzucony w wieczny ogień piekielny.

Duch Święty doskonały w swojej czystości i miłości. Nie wejdzie w duszę zaprzedaną grzechowi i obca Świętemu Tchnieniu Najwyższego wszelka nieprawość, zło, zbrodnia, złośliwość i plugastwo.
Ta upragniona przez wszystkich Osoba brzydzi się najmniejszym nawet grzechem. Piękna, wspaniała, subtelna Osoba, której piękna nie można opisać słowami.

Mojżesz. Bóg wybrał go sobie na swojego szczególnego sługę. Był najskromniejszym z ludzi, obca mu była wyniosłość, dzięki mocy Bożej dokonał wielkich i zdumiewających czynów, które pozwoliły rozsławić Imię Pana Boga na cały świat.

Jan Apostoł, człowiek pełen boskiej mądrości, ukochany uczeń Pana Jezusa, którego Ewangelie czyta cały świat, a którego Objawienie najtęższe umysły wprawia w zdumienie, osłupienie i podziw.

Paweł z Tarsu, wielki Apostoł, który założył mnóstwo kościołów i przyczynił się do zbawienia całej
rzeszy ludzi. Jego elokwencja, inteligencja i talent organizacyjny do dzisiaj budzą podziw. Człowiek, który niemal z niczego potrafił zrobić coś wspaniałego.

Eliasz niezmordowany mąż boży, nic mu nie było straszne, nigdy nie zawiódł Świętego Boga dzięki szczególnym względom u Boga królowie musieli okazywać mu posłuszeństwo. Sprowadził ogień z Nieba na ziemię i to 3 razy. Dzięki świętemu życiu został wzięty do Nieba.

Salomon pełen mądrości, której nikt nie mógł sprostać zbudował Bogu świątynię.

Ezechiasz całe pokolenie Judy przyprowadził do Boga.

Wielcy prorocy pańscy Izajasz, Jeremiasz i Ezechiel, których ustami Pan Bóg przemawia do narodów.

Dawid król Izraela, który ułożył wspaniałe, genialne, piękne i niezrównane psalmy na cześć Pana Boga za jego życia cały Izrael czcił Boga i choć był to naród buntowniczy i oporny został zmuszony do bezwarunkowego posłuszeństwa. W całości. Wszyscy. Nikt się nie oparł, a kto się oparł został słusznie usunięty z krainy żyjących.

https://www.youtube.com/watch?v=UpnnHjZbPds#t=47s

Re: Chwalmy Najwyższego Świętego Boga i jego zawsze wierne sługi!

: 06 maja 2016, 22:06
autor: artur403
Chwalmy Boga i Jego wierne sługi!

Re: Chwalmy Najwyższego Świętego Boga i jego zawsze wierne sługi!

: 07 maja 2016, 19:13
autor: artur403
Chwała Bogu!
Cześć wierzącym!

Re: Chwalmy Najwyższego Świętego Boga i jego zawsze wierne sługi!

: 07 maja 2016, 19:16
autor: Kamil M.
Chwalitie Boha wo swiatych Jeho! (Ps 150:1) ;)

pytania pomoc randka