Pytania o Ducha Świętego

Dyskusje o zrozumieniu istoty i atrybutów Boga
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pytania o Ducha Świętego

Postautor: nesto » 09 lut 2016, 23:50

Samolub pisze:Nesto ty nie rozumiesz inni rozumieją. Po co Kaan mialby ci tłumaczyć, po co ci to. Jakbys chcial wiedziec juz bys wiedzial, kazdy o tym wie wiec przestan robic z siebie błazena ^^

Nie dość, że "błazena" z siebie nie robię to i z ciebie nie muszę, bo sam to zrobiłeś.
Daj podyskutować innym, skoro sam piszesz "jeno dyrdymały".


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pytania o Ducha Świętego

Postautor: Samolub » 10 lut 2016, 00:43

Hia hia hia
Odpowiesz na pytanie do czego potrzebujesz wyjasnien Kaana? Jak dla mnie to czepiasz sie tylko po to by pokazac jaki to jestes oswiecony... do tego sie nie przyznasz. Choc mowisz sprzecznosci, najpierw ze swiat to materia i zjedza nas robaki, potem że znasz sie na funkcjonowaniu duchow, opowiadasz o "poklonach duchow" potem znow mowisz ze Bóg to natura i przychylnie patrzysz na reinkarnacje, miesiac temu krytykowales Chrześcijan i sugerowales ze Judaizm jest prawda...

Masz rozdwojenie/roztrojenie itd jaźni?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pytania o Ducha Świętego

Postautor: magda » 10 lut 2016, 20:43

Nesto czy ci umysł zaćmiło bo i ja rozumiem KAANA tak jak Samolób nie mamy z tym problemu czy ewentualnie postanowiłeś mocniej potrollować .????


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Bóg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości