Bóg Ojciec czy Jezus?

Dyskusje o zrozumieniu istoty i atrybutów Boga
Awatar użytkownika
Realista
wyznanie: Inne nie-protestanckie
Kontaktowanie:

Postautor: Realista » 29 lip 2015, 14:14

KAAN pisze:Jesteś kłamcą i jesteś winien.

A udowodniłeś mu, że kłamie? Jeżeli nie to stawia Ciebie w niezbyt korzystnym świetle.

Nominatissimus Acerrimusque Socinismi defensor...
http://christianismirestitutio.pl/
Awatar użytkownika
agent terenowy
wyznanie: Brak_denominacji
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 29 lip 2015, 16:15

KAAN pisze:
agent terenowy pisze:
KAAN pisze:
agent terenowy pisze:Nie zwykłem podawać czyichś danych osobowych bez ich zgody i przyzwolenia.
Jak chcesz, to sobie wnioskuj o bana.
Nietrynitarianie są wszędzie. :)
Więc wnioskuję o bana, ponieważ kłamiesz.

Jest coś takiego jak domniemanie niewinności, dopóki się winy nie dowiedzie. :)
A nie podawanie danych osobowych osób nietrynitarnych u Wolnych Chrześcijan do kłamstwa się nie zalicza.

Jesteś kłamcą i jesteś winien.

Popytaj innych Wolnych na tym forum, czy nie mają nietrójcowych w swoich zborach.
Jak ci któryś potwierdzi, możesz założyć temat pt. "Oficjalnie przepraszam agenta za moje kalumnie", czy jakoś tak. :)
Jako gadam ja, agent. :)

Im bardziej miękki fotel,
tym trudniej z niego wstać
Awatar użytkownika
KAAN
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 29 lip 2015, 17:27

agent terenowy pisze:Jako gadam ja, agent. :)
Praca operacyjna agentów polega na kłamstwie i sianiu dezinformacji, podaj tylko imię i zbór człowieka który nie wierzy w troistą istotę Boga, na PW, to nie łamie prawa o informacji. Jestem w stanie sprawdzić to w każdym polskim zborze. Masz odwagę agencie (jakiej służby? ) ?

Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
KAAN
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 29 lip 2015, 17:31

Realista pisze:
A udowodniłeś mu, że kłamie? Jeżeli nie to stawia Ciebie w niezbyt korzystnym świetle.
Ciebie stawia w niekorzystnym świetle, bo podawanie kłamliwych informacji jest obrzydliwe i ty w tym maczasz palce, wtrącasz się w sprawę której nie rozumiesz. Niech poda choć jeden przykład, bez podawania personaliów, jedynie imię i zbór, jestem w stanie sprawdzić tą informację w każdym zborze w Polsce.

Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Realista
Kontaktowanie:

Postautor: Realista » 29 lip 2015, 21:42

KAAN pisze:
Realista pisze:
Ciebie stawia w niekorzystnym świetle, bo podawanie kłamliwych informacji jest obrzydliwe i ty w tym maczasz palce, wtrącasz się w sprawę której nie rozumiesz. Niech poda choć jeden przykład, bez podawania personaliów, jedynie imię i zbór, jestem w stanie sprawdzić tą informację w każdym zborze w Polsce.

Najwyraźniej masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej i pytam po raz trzeci jakie posiadasz uprawnienia do przetwarzania danych osobowych członków KWCh? Domagasz się od niego rzeczy, która jest sprzeczna z prawem chyba, że te osoby dobrowolnie wyrażą na to zgodę. Taka zgoda powinna być pisemna. Więc kończ waść i wstydu oszczędź (sobie).

Awatar użytkownika
agent terenowy
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 29 lip 2015, 22:11

KAAN pisze:
agent terenowy pisze:Jako gadam ja, agent. :)
Praca operacyjna agentów polega na kłamstwie i sianiu dezinformacji, podaj tylko imię i zbór człowieka który nie wierzy w troistą istotę Boga, na PW, to nie łamie prawa o informacji. Jestem w stanie sprawdzić to w każdym polskim zborze. Masz odwagę agencie (jakiej służby? ) ?

I dlatego ci nie powiem. Jeśli jesteś w stanie sobie sprawdzić, to sobie zrób własne śledztwo. :)
Ja ci nie mam zamiaru pomagać w żaden sposób.
Nie po to mam zielony nick i ksywę agent, żebym miał narażać na nieprzyjemności wierzących podobnie jak ja.
Jestem agent terenowy, a nie Judasz terenowy. :)

ul
O mnie: opłotki
Kontaktowanie:

Postautor: ul » 30 lip 2015, 11:24

ten udowadnia ,kto ma w tym interes ^^"
a tu widać ,ze interes ma pan KAAN
bo broni swojego zdania
że zna serca i dusze wszystkich członków
:shy:
swego religijnego ugupowania

bzzz wśród opłotków
Awatar użytkownika
KAAN
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 03 sie 2015, 12:17

agent terenowy pisze:Jestem agent terenowy, a nie Judasz terenowy. :)
Gorzej, kłamca terenowy. Diabeł jest ojcem kłamstwa.

Awatar użytkownika
Realista
Kontaktowanie:

Postautor: Realista » 03 sie 2015, 12:19

KAAN pisze:

Nie udowodniłeś mu kłamstwa. Jesteś zwykłym oszczercą i dziwi mnie brak reakcji ze strony moderatorów. Widać są równi i równiejsi.

Awatar użytkownika
KAAN
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 03 sie 2015, 12:21

Realista pisze:
KAAN pisze:

Nie udowodniłeś mu kłamstwa. Jesteś zwykłym oszczercą i dziwi mnie brak reakcji ze strony moderatorów. Widać są równi i równiejsi.
Zmieniłeś zawód na adwokata?
Udowodniłem mu kłamstwo, ponieważ nie potrafi podać jednego członka KWCh który nie wierzy trynitarnie. A ty dostajesz punkt karny za trolowanie.

Awatar użytkownika
Realista
Kontaktowanie:

Postautor: Realista » 03 sie 2015, 13:40

KAAN pisze:Zmieniłeś zawód na adwokata?
Udowodniłem mu kłamstwo, ponieważ nie potrafi podać jednego członka KWCh który nie wierzy trynitarnie. A ty dostajesz punkt karny za trolowanie.

Nakłaniasz go do złamania prawa i Ty się mienisz moderatorem? Powinieneś również sobie dać punkt karny za trolowanie ponieważ w tym temacie robisz to permanentnie. W dodatku nakłaniasz użytkownika do łamania ustawy o ochronie danych osobowych. Z przyjemnością przyjmę punkty karne za obronę prawdy. Po prostu traktuję to jako próbę emocjonalnego odreagowania bardzo słabego człowieka.

Awatar użytkownika
agent terenowy
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 03 sie 2015, 17:03

Realista pisze:
KAAN pisze:Zmieniłeś zawód na adwokata?

Nakłaniasz go do złamania prawa i Ty się mienisz moderatorem? Powinieneś również sobie dać punkt karny za trolowanie ponieważ w tym temacie robisz to permanentnie. W dodatku nakłaniasz użytkownika do łamania ustawy o ochronie danych osobowych. Z przyjemnością przyjmę punkty karne za obronę prawdy. Po prostu traktuję to jako próbę emocjonalnego odreagowania bardzo słabego człowieka.

Jak się robi "pomógł"? Dzięki bracie za wsparcie. :)

Awatar użytkownika
Rembov
wyznanie: Kościół Katolicki
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 03 sie 2015, 17:05

agent terenowy pisze:ak się robi "pomógł"? Dzięki bracie za wsparcie.

"Pomóc" może jedynie autor tematu, czyli w tym przypadku Crussing. Napisz do niego, aby przyznał taki punkt Realiście.

Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
agent terenowy
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 03 sie 2015, 17:07

Dzięki za info. Zdravim. :)

Ariela
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 03 sie 2015, 17:55

Realista pisze:
KAAN pisze:Nakłaniasz go do złamania prawa i Ty się mienisz moderatorem?

Nie wiem czy wiesz, ale pomowienie tez jest lamaniem prawa. Jezeli ktos oskarza kogos o cos bez podania dowodow, pomawia. Zawsze gdy ktos stawia jakas teze, musi poprzec ja dowodami, jesli takich nie ma, niech sie nie odzywa i nie zmysla. Rowniez dobrze moglabym tu napisac "Znam wielu antytrynitarianow z tego forum ktorzy uznaja Muhammeda za proroka". Jakbys zareagowal? Powiedzialbys: Ktorzy? Wymien imiona, a jak nie dysponujesz taka informacja to nie pomawiaj. Tak bys zareagowal.

Z reszta, jak ktos moze byc czlonkiem Kosciola Wolnych Chrzescijan jesli w ich wyznanie wiary wchodzi dogmat o Trojcy? Bez przyjecia tego dogmatu nie mozesz byc czlonkiem kosciola, chyba ze taka osoba zlozyla falszywe swiadectwo ubiegajac sie o czlonkostwo i podaje sie za kogos kim nie jest, bo nikt nie moze byc otwarcie antytrynitarianem w trynitarialnym kosciele, chyba ze po kryjomu. Nawet jesli to prawda, to swietnie ze to napisal i pokazal kim jestescie i komu tak naprawde sluzycie, wchodzac nie do waszych kosciolow podstepem (bo pzreciez nie otwarcie a po kryjomu i przy tym oklamujac zbor) i probujac zniszczyc je od srodka. Bardzo dobrze ze sie do tego chlopak przyznal. No ladnie, to o was swiadczy. To tak jakby chrzescijanie chodzili do arianskich i modalistycznych kosciolow podajac sie za jednych z was zeby podstepem narzucic wam trynitarianizm, ale my tak nie robimy, bo jestesmy dziecmi Chrystusa i w ukryciu nie dzialamy.

Wróć do „Bóg”