Żydowski Mesjasz

Dyskusje o zrozumieniu istoty i atrybutów Boga
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 12 sie 2014, 22:58

nesto, własnym językiem nagarniasz sobie żar na głowę... tylko po co?


Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: hmhmm » 13 sie 2014, 00:42

nesto pisze:
Dragonar pisze:
nesto pisze:
dzordan pisze:Mnie w swiadectwach uderza to jak trudno bylo im sie przed rodzina i bliskimi przyznac ze uwierzyli w Jezusa......

Podobnie ludziom wychowanym w chrześcijaństwie trudno przyznać się przed samym sobą do śmieszności.
Tyle lat wierzyliby w bajki? Jak to?
Najlepiej uznać, że bajki są prawdą.

Proroctwa, mesjanizm, odkupienie grzechów itp. nie różnią się niczym od mitów innych kultur.
Z tamtych mitów się śmiejecie, a w swoje mity wierzycie i udowadniacie, że są prawdziwe.. :roll:

Bzdurna hipoteza. Jestem chrześcijaninem od prawie 3 lat i jednocześnie jestem dość młody. Gdyby mój światopogląd okazał się fałszywy, zmieniłbym go. Nie zmieniam go nie ze względu na rzekomy strach przed przyznaniem się do wiary w bajki. Nie zmieniam go, gdyż wciąż okazuje się prawdziwy.


Ja pisałem o tych, którzy wyznają chrześcijaństwo od dziecka.
Bo rodzice, dziadki, pradziadki itp.
Ty jak piszesz zostałeś chrześcijaninem niedawno - więc nie dotyczy ciebie mój wpis.
Ty zwyczajnie uwierzyłeś nagle, że Koziołek Matołek jest siostrą Babki Kiepskiej i że razem stanowią Zeusa.
Masz do tego prawo.
Oczywiście uważam to za śmieszne :-D

Nawet się uśmiechnąłem hahaha



Wróć do „Bóg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości