teraz już - orientacja

Dział niepolemiczny.
Miejsce dla budujących artykułów lub własnych przemyśleń ukazujących stanowisko teologiczne. Tylko dla protestantów.
ola7
Posty: 1205
Rejestracja: 31 gru 2012, 08:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

teraz już - orientacja

Postautor: ola7 » 02 lis 2013, 12:00

http://wpolityce.pl/wydarzenia/65960-sz ... y-zaburzen

no i mamy cdn....
tego chyba większość z nas spodziewała się.. aczkolwiek jestem zaskoczona że tak szybko...
:O


Wolność, jest darem od Boga i wyrazem Jego najwyższej Miłości do nas.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: teraz już - orientacja

Postautor: Zbyszekg4 » 02 lis 2013, 14:04

ola7 pisze:http://wpolityce.pl/wydarzenia/65960-szok-amerykanskie-towarzystwo-psychologiczne-uznaje-pedofilie-jako-orientacje-seksualna-i-preferencje-wykreslajac-ja-z-listy-zaburzen

no i mamy cdn....
tego chyba większość z nas spodziewała się.. aczkolwiek jestem zaskoczona że tak szybko...
:O

Komentarz internauty:
Takie działanie jest po prostu dlatego, że wśród establishmentu amerykańskiego pedofilia i satanizm są powszechne.
To chyba ma takie właśnie podłoże... Zboczeńcy mają sposoby na lobbowanie swych przekonań i mamy to co jest: cień Sodomy i Gomory!
Ale czyż nie to zapowiedział nasz Pan?...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
ola7
Posty: 1205
Rejestracja: 31 gru 2012, 08:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: ola7 » 03 lis 2013, 09:52

mam wrażenie że niedługo bycie wyłącznie heteroseksualistą będzie czymś niestosownym i całkowicie poniżej poziomu... :(


Wolność, jest darem od Boga i wyrazem Jego najwyższej Miłości do nas.
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 03 lis 2013, 12:50

W świetle słów Michalika, że to "dziecko lgnie i pociąga drugiego człowieka", to jak można nie traktować jako orientacji? Wszak człowiek dorosły chce, i dziecko też lgnie, a to wszak pierwszy argument już dziś za homoseksualizmem - obie strony chcą i nie czynią nikomu krzywdy. Poczekajmy, a niedługo tak będą pedofilię argumentować.
mam wrażenie że niedługo bycie wyłącznie heteroseksualistą będzie czymś niestosownym i całkowicie poniżej poziomu...

Nie bój się, heteroseksualiści będą im potrzebni. Bo przecież skądś te dzieci, które będa wykorzystywać, muszą się brać.


Piotrek.
Posty: 3695
Rejestracja: 17 gru 2012, 11:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek. » 03 lis 2013, 14:00

http://wpolityce.pl/wydarzenia/66048-to ... seksualnej

Tyle w temacie.

Zadziwiające jest to, że pro-PiS-owskie media zarzucają innym brak rzetelności, a same bezmyślnie szukają sensacji i mylą kluczowe pojęcia, nie mogąc się zdecydować czy chodzi o "psychiatryczne" czy "psychologiczne".. Ręce opadają..


"All heretics quote Scripture. The question in this controversy is not the normativity of the Bible but who gets to interpret it." - Scott Clark

"Religion could be a source of error as well as wisdom and light. Its role should be to inculcate, not a sense of infallibility, but a sense of humility." - Reinhold Niebuhr

Ku refleksji.
ola7
Posty: 1205
Rejestracja: 31 gru 2012, 08:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: ola7 » 03 lis 2013, 17:31

Piotrek. pisze:Tyle w temacie.

hehe
no to mamy jeszcze chwilę na oddech :)
ciekawe jak długa będzie..

a potem pewnie wejdą małżeństwa wieloosobowe.. no bo jak ktoś gustuje w grupen-sex to co?
taką ma orientację psychiatryczną :]


Wolność, jest darem od Boga i wyrazem Jego najwyższej Miłości do nas.

Wróć do „Czytelnia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości