Pytanie o książkę Marka. W Bakera - Jezus największy terapeuta wszech czasów

Dział niepolemiczny.
Miejsce dla budujących artykułów lub własnych przemyśleń ukazujących stanowisko teologiczne. Tylko dla protestantów.
izaak1989
Posty: 54
Rejestracja: 30 kwie 2018, 09:22
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Wierny Świętemu i Jedynemu Prawdziwemu Kościołowi Rzymskokatolickiemu.
Praktykuję jedynie Mszę Świętą w rycie nadzwyczajnym.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Pytanie o książkę Marka. W Bakera - Jezus największy terapeuta wszech czasów

Postautor: izaak1989 » 10 maja 2018, 12:33

Czy ktoś czytał tę książkę lub miał z nią styczność ? Nie mogę znaleźć żądnych informacji na temat autora książki. Na polskich serwisach księgarskich książka ma dobre opinie, nie wiem czy autor to protestant czy katolik. Ktoś może polecić jakieś książki związane z rozwojem duchowym w duchu protestanckim ?


Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pytanie o książkę Marka. W Bakera - Jezus największy terapeuta wszech czasów

Postautor: Terebint » 13 maja 2018, 20:55

Książkę czytałem bardzo dawno temu i jej nie dokończyłem. Tak za bardzo nie pamiętam dlaczego ale się zawiodłem. Autor chyba mi się wydawał jakiś "niewyraźny", nie pamiętam jakiego był wyznania. Może sięgnę po nią jeszcze raz.


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"

Wróć do „Czytelnia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości