Kiedy przyjdzie Antychryst?

Jak się to wszystko skończy ....
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 16 kwie 2013, 16:15

Dragonar pisze:
Lash pisze:Synem Zatracenia był JUDASZ.

Judasz podawał się za Boga, był przedmiotem boskiej czci i zasiadał w świątyni Bożej? :O

Nie.
W Pismie świętym mamy dwa razy tą frazę.
Raz w 1 tes 2
drugi w jana 17: (12) Dopóki z nimi byłem, zachowywałem ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś, i ustrzegłem ich, a nikt z nich nie zginął z wyjątkiem syna zatracenia(Zguby), aby się spełniło Pismo

Być może jest to ktoś kto fizycznie jest blisko Jezusa ale duchowo jest mu bardzo odległy i zdradza Chrstusa i jest (zgubą / coś co było własnością niby ale sie zgubiło ) .

ciekawe jest tez to że Piotr wspomina o herezjach zatracenia / zguby

(1) Znaleźli się jednak fałszywi prorocy wśród ludu tak samo, jak wśród was będą fałszywi nauczyciele, którzy wprowadzą wśród was zgubne herezje. 2 Ptr 2

Podbnie bestia idzie na zgubę / zatracenie Apok 17 ...


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.

Wróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości