doskonała burza

Jak się to wszystko skończy ....
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 08 wrz 2012, 14:08



Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.
http://chcewierzyc.blogspot.com/
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 08 wrz 2012, 16:04

Chcę wierzyć pisze:
fantomik pisze:Ah, czyli kolejny wywyższający siebie i powołujący się na Boży Autorytet ku zbudowaniu swojego ego :( Najlepiej trzymać się do takich z daleka :-/

Nie wierzysz, że Duch Święty może dziś budować Kościół?

Widzę, żeś propagator Torronto Blessing i tym podobnych wynaturzeń :( Budowanie Kościoła nie polega na budowaniu swojego ego.

Pozdrawiam w Panu,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 08 wrz 2012, 21:21

Jego słowa, jak obserwuję swój zbór, mają dość duży wpływ na ludzi. Modlitwy wstawiennicze za nasz kraj kręcą się wokół tematów, które JPJ porusza w doskonałej burzy, jakby ludzie nie potrafili, czy nie chcieli słuchać sami Boga.


To jest kult człowieka, prawie tak stary jak istnieje kościół. Wówczas kościół poszedł za
fałszywymi apostołami..

Obj2:2 - Znam uczynki twoje i trud, i wytrwałość twoją, i wiem, że nie możesz ścierpieć złych, i że doświadczyłeś tych, którzy podają się za apostołów, a nimi nie są, i stwierdziłeś, że są kłamcami.

Niestety takie jest ludzkie serce, bardziej lgnie do bałwanów niż do Boga. Dlatego
wybierają ułudę i to co w rzeczywistości pożądają. Mówią że prorok może skłamać
mówiąc w imieniu Pana, że jak się uczy rozeznawać to może mówić z ciała.

Jak Ananiasz okłamał Ducha Św. to umarł.

Ale serce ich jest już tak zepsute, że przekręcają słowa Pana i nic nie widzą.
W rzeczywistości są sądem dla tych którzy ich słuchają (im ulegają).

John Paul Jackson jest fałszywym prorokiem. Dlatego siedzi z Benny Hinnem i innymi
fałszywymi prorokami i sobie słodzą. :-(

Na pewno się nie czepiasz. :)


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.

http://chcewierzyc.blogspot.com/

Wróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości