Marana tha - Pan Przyjdzie.

Jak się to wszystko skończy ....
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Marana tha - Pan Przyjdzie.

Postautor: KAAN » 27 lis 2016, 14:18



Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
2tm31617
Posty: 425
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:05
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Marana tha - Pan Przyjdzie.

Postautor: 2tm31617 » 29 lis 2016, 21:07

KAAN pisze:http://wolna-polska.pl/wiadomosci/juz-koniec-czasow-sanhedryn-pierwszy-2000-wybral-arcykaplana-2016-11


co prwda na mapach google podobno już swiatyni wirtualnie stoi, to chyba jeszcze zbyt daleko do postawieni i otwarcia proroczej świątyni. Poza tym jk tak bardzo im zleży na składaniu ofiar to może jednak powinni po prostu wybrać inne miejsce, tych kultowych miejsc nie brakuje :)


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marana tha - Pan Przyjdzie.

Postautor: KAAN » 30 lis 2016, 09:22

2tm31617 pisze:
KAAN pisze:http://wolna-polska.pl/wiadomosci/juz-koniec-czasow-sanhedryn-pierwszy-2000-wybral-arcykaplana-2016-11


co prwda na mapach google podobno już swiatyni wirtualnie stoi, to chyba jeszcze zbyt daleko do postawieni i otwarcia proroczej świątyni. Poza tym jk tak bardzo im zleży na składaniu ofiar to może jednak powinni po prostu wybrać inne miejsce, tych kultowych miejsc nie brakuje :)
Dla Żydów istnieje jedyne miejsce święte, nie mogą sobie zbudować świątyni gdziekolwiek. Ponieważ nie uznali Pana Jezusa doprowadzą do końca swoje dzieło według proroctwa i nieuchronnie doprowadzą do wypełnienia proroctwa o świątyni i antychryście. Pękają już pąki na gałązkach historii. Pan przyjdzie wkrótce.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Marana tha - Pan Przyjdzie.

Postautor: n.ellie » 30 lis 2016, 09:37

Jeszcze muszą "dogadać" się z muzułmanami, to dla nich też jest święte miejsce. Nie zmienia to faktu, że przyjście Pana Jezusa jest bliskie. :)


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
2tm31617
Posty: 425
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:05
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Marana tha - Pan Przyjdzie.

Postautor: 2tm31617 » 30 lis 2016, 15:01

Rozumiem, ze Zydzi sa pewni iz wybudowanie swiatynii da im oczekiwanego Mesjasza. Ale przeciez nie moga byc slepi, ze proroctwo o Mesjaszu wypelnilo sie w pewlni co do dnia. Szczegolnie za czasow Jezusa i dzis kiedy dysponuja olbrzymia wiedza o wypelnionych proroctwach, ktorym jest chybabniemozliwe zaprzeczyc. To jest zadziwiajace, ze maja swiadomosc i ryzykuja ukoronowanie Antychrysta. Rozumiem ze za czasow Jezusa nie chcieli akceptowac, bo to wzgledy osobiste, polityczne, wiara w inna litere proroctw, ale dzis, gdzie trudno miec watpliwosci interpretacyjne...
Ale i plan byl zatrworzyc ich serca dla nas pogan. Beda ofiara za chrzescijan?


Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marana tha - Pan Przyjdzie.

Postautor: Sebek » 06 gru 2017, 22:51

Odświeżam temat z przed roku,ale myslę że ta informacja tutaj najlepiej pasuje.

USA uznały Jerozolimę za stolicę Izraela.

Świątynia coraz bliżej...

https://wiadomosci.wp.pl/donald-trump-podjal-decyzje-usa-uznaly-jerozolime-za-stolice-izraela-6195547402196609a


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Marana tha - Pan Przyjdzie.

Postautor: Riddick » 07 gru 2017, 00:50

Faktycznie coś w tym może być. W momencie kiedy owi odszczepieńcy żydzi wybudują świątynię i zaczną składać ofiary tam, gdzie Izraelici,a potem Judejczycy składali ofiary Bogu, wtedy naprawdę nastąpi ohyda spustoszenia. A potem już lawinowo pójdzie cały koniec


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Marana tha - Pan Przyjdzie.

Postautor: kontousunięte1 » 07 gru 2017, 11:05

Kilka dni temu oglądałam dokument, gdzie powiedziano, iż zbudowanie świątyni to obecnie kwestia 2-3 lat.


Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Marana tha - Pan Przyjdzie.

Postautor: diedmaroz » 08 gru 2017, 09:05

Żydzi nie uznają, że Pan Jezus wypełnił proroctwa, uważają to za nadinterpretacje. Ciekawe jak sprawdzą z którego pokolenia pochodzi ich mesjasz?


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Marana tha - Pan Przyjdzie.

Postautor: KAAN » 15 gru 2017, 10:12

Świątynia może być postawiona błyskawicznie, jeśli tylko będzie możliwość, jest właściwie wszystko przygotowane:
https://www.templeinstitute.org/


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Marana tha - Pan Przyjdzie.

Postautor: nadrozd » 17 sty 2018, 23:13

Hmmm...
Obecnie ofiary ze zwierzat sklaja szatanisci.... I jest halo megialne obroncow praw zwierzat....

Jak by odbudowali stary hebrajski system ofiarniczy w jerozolimie.... I robili ofiary z krow I baranow.....
To chyba by to nie przeszlo....

Nie czuje tego jakos...
A Wy ?


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.

Wróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość