Strona 1 z 1

Trzęsienia ziemi w USA?

: 07 kwie 2016, 16:41
autor: Puritan
The Vision of David Wilkerson, wyd. 1974 r.

Trzęsienia ziemi nadchodzą do USA

USA doświadczą najtragiczniejszych trzęsień ziemi w swojej historii w nieodległej przyszłości. Pewnego dnia ten naród zadrży na wieść o największym wydarzeniu we współczesnej historii. Będzie to reportaż z największego i najbardziej niszczycielskiego trzęsienia ziemi w historii.

Wywoła to powszechną panikę i strach. Bez wątpienia będzie to jeden z najbardziej omawianych trzęsień ziemi. Kanały telewizyjne przerwą swoje programy i będą zdawać sprawę z tego trzęsienia ziemi.

Inne trzęsienie ziemi, być może w Japonii, może poprzedzić te, które widzę, że nadchodzi do naszego kraju. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że na nasz kontynent nadchodzi ogromne trzęsienie ziemi.

Wcale nie jestem przekonany, że wydarzy się to w Kaliforni. Wierzę, że nastąpi ono w miejscu, w którym ludzie najmniej się tego spodziewają. To straszne trzęsienie ziemi może wydarzyć się na obszarze, który nie należy do pasa trzęsień ziemi. Będzie ono tak silne w skali Richtera, że wywoła ono dwa inne duże trzęsienia ziemi.

http://www.alamongordo.com/visions_davi ... uakes.html

Czy trzęsienie ziemi u wybrzeży Honsiu w Japonii (2011), które było najdroższą katastrofą naturalną w historii i doprowadziło do katastrofy nuklearnej w Fukushimie, było trzęsieniem ziemi, które miało nadejść przed wielkim trzęsieniem ziemi w Ameryce? Jezus zapowiedział, że wzmożone trzęsienia ziemi będą znakiem, że nachodzi koniec:

Łk 21
(10) Wtedy rzekł do nich: Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, (11) i będą wielkie trzęsienia ziemi i miejscami zarazy, i głód, i straszne widoki, i znaki ogromne z nieba.

P.S. Nie jestem charyzmatykiem i nie wierzę we współczesnych proroków. Czasami jednak Bóg może dawać nadnaturalne przebłyski. Miewał je sam Charles Spurgeon i mówił on z kazalnicy rzeczy, o których nie miał wiedzy, a później okazywało się to prawdą.

Re: Trzęsienia ziemi w USA?

: 07 kwie 2016, 18:12
autor: Samolub
Pakistan nawiedzila powódz

Re: Trzęsienia ziemi w USA?

: 07 kwie 2016, 20:19
autor: polk
O jakich rzeczach mowil Spurgeon?

Re: Trzęsienia ziemi w USA?

: 16 kwie 2016, 10:36
autor: Puritan
polk pisze:O jakich rzeczach mowil Spurgeon?

Spurgeon miewał tzw. "impresje" i przerywał swoje kazania, aby ze szczegółami opisać sytuację, o której nie miał wcześniej żadnej wiedzy. Dla przykładu - na jednym z kazań z kazalnicy Spurgeon wskazał na pewnego chłopaka i zaczął mówić:

"Młodzieńcze, te rękawiczki, które masz na sobie nie zostały opłacone: ukradłeś je od swojego pracodawcy".

Po nabożeństwie złodziej powiedział:

"To był pierwszy raz jak ukradłem coś od niego i nigdy się to więcej nie powtórzy. Nie powiesz o tym nikomu? Gdyby moja mama dowiedziała się, że zostałem złodziejem, to by ją zabiło".
(Charles H. Spurgeon, Autobiography: The Full Harvest, 1860-1892 [Edinburgh: Banner of Truth Trust, 1973], 2:60).

Spurgeon miał kilkanaście tego typu przypadków. Jednak błędem byłoby uznanie Spurgeona za charyzmatyka. Tutaj można poczytać co sądził o współczesnych objawieniach: https://purytanin.wordpress.com/2015/05 ... -spurgeon/

Re: Trzęsienia ziemi w USA?

: 16 kwie 2016, 11:16
autor: Niedźwiadek
Wilkerson miał podobnie. Np 18 października 1987 głosił kazanie w swoim zborze, które w trakcie przerwał i powiedział, że "jutro nastąpi wielkie załamanie na giełdzie". 19 października 1987 zapisał się w historii jako Czarny Poniedziałek. Wilkerson wraz z ludźmi z kościoła byli od rana przed giełdą, gdzie posługiwali załamanym maklerom.

pytania pomoc randka