Proroctwo WILKERSONA Z 1973 ROKU

Jak się to wszystko skończy ....
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Proroctwo WILKERSONA Z 1973 ROKU

Postautor: kontousunięte1 » 07 wrz 2015, 21:27

Czytam to proroctwo i włos się na głowie jeży. Czy to teraz?Już?
Jak to widzicie?
http://www.chlebznieba.pl/index.php?id=379


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 07 wrz 2015, 22:02

Przeczytałam , no zobaczymy może to ne za naszego życia jeszcze. Na razie łącza sie kościoły w ekumenii, aliansie ewangelicznym itp no i dużo chrześcijan odpada od denominacji, próbuje być pozadenominacjami i łącza sie jak my w internecie na razie chodzimy do jekiś denominacji bo przecież :

J 6:51 bw "Ja jestem chlebem żywym, który z nieba zstąpił; jeśli kto spożywać będzie ten chleb, żyć będzie na wieki, no np ja chodzę z powodu takiego ze trzeba sporzywać wieczerze pańska żeby mieć zywot wieczny , ciało Jezusa no w Chrystusowym jest co niedziela wiec o to chodzi zeby w tym brać udział ale bez tego to bym chyba nie chodziła bo wszystko co mam w kościele kazania itp mam też w intrnecie a ludzie , mo lepiej ich czasem unikać.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Wojtek_100
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2015, 10:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Proroctwo WILKERSONA Z 1973 ROKU

Postautor: Wojtek_100 » 10 wrz 2015, 17:15

kontousunięte1 pisze:Czytam to proroctwo i włos się na głowie jeży. Czy to teraz?Już?
Jak to widzicie?
http://www.chlebznieba.pl/index.php?id=379
Ja to widzę tak:
Pastor Dawid Wilkerson miał w kwietniu 1973 r. prorocze widzenie dotyczące przyszłości.
widzenie DW wskazało na m.in. 2 zdarzenia:
W moim widzeniu oglądałem jeszcze najwyżej kilka lat dobrobytu i obfitości, a potem kryzys ekonomiczny, który zmieni dotychczasowy styl życia każdego pracującego na świecie.
Widziałem silne trzęsienia ziemi pojawiające się w Stanach Zjednoczonych. Zobaczyłem głód na skalę światową, zwłaszcza ca Chinach, w Indiach i w ZSRR.

Wnioski jakie wyciągam z ww. widzenia.
Od kwietnia 1973 r. miało być najwyżej kilka lat dobrobytu - nieprawda.
Miał być głód w ZSRR - nieprawda, nie ma już ZSRR :-)

W związku z powyższym - wnioski nasuwają się same.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 10 wrz 2015, 17:33

Wojtek_100,
A do końca poczytałeś? Tam,gdzie o krajach naszych słowiańskich mowa?
Prawdę mówiąc, zgadzam się z tobą.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 10 wrz 2015, 22:27

Wojtek_100 pisze:Od kwietnia 1973 r. miało być najwyżej kilka lat dobrobytu - nieprawda


Jednak prawda.
Wojtek_100 pisze:Miał być głód w ZSRR - nieprawda, nie ma już ZSRR


Ale był jeszcze po 1973 roku i własnie z powodu głodu była pierestrojka , na ruskich wsiach za socjalizmu ludzie z głodu umierali małow wiesz. W rosji nie mozna było podrózować bez pozwolenia bo były rejony opciachowe co ludzie jak z pociagu wyrzucił ktoś pudełko po sardynkach z resztka oliwy to sie tłum rzucił na to pudełko i zaczeli sie o nie bić tak mieli superowo.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości