Strona 1 z 1

Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

: 31 sie 2015, 09:32
autor: Nag an
Ja sam do niedawna uwazalem,że po 3 wojnie światowej szatan ramię w ramię z iluminatami,masonami,rotschildami,rockefelerami,du pontami itp.wprowadzi NWO,wszechobecny syjonizm,rozszerzy Unię Europejska na cały świat,panować będzie gigantyczny socjal-kapitalizm i terror antychrysta.

Uznalem niedawno,że to BŁĄD!!!

Nadal uważam,że 3wojna nastąpi-a jak nie 3 to 4,5,6,7,8,może nawet10 ale na pewno będzie wielka wojna.

Pokojowymi przemowami i agitacją pewien człowiek,w którym będzie duch antychrysta zakończy te wojnę co przysporzy mu sympatię ludzi na całym świecie i NAWET PRZYWÓDCY oddadzą mu cześć.


Po przejęciu władzy nie wprowadzi żadnego nwo-wszyscy bankierzy i lichwiarza pójdą do więzień,ich majątek zostanie skonfiskowany i przekazany dla biednych krajów,tak że Haiti czy Dżibuti będzie bogatsze od obecnego USA.
Zlikwisuje się wszelkie dyrektywy i normy utrudniające funkcjonowanie rynku,nie będzie już bankierów,za korupcję lub szfindel grozić będzie kara śmierci,znacjonalizuje się banki,kopalnie,wielki przemysł,zniszczy się ogromne korporacje,możliwe że pojawia się tzw.kosmici,konsumpcjonizm i materializm przestanie istnieć.

Ludzie będą umacniać więź że swoim bogiem którym będzie... szatan

Tylko nieliczni biblijni chrześcijanie będą protestować,za co grozić będzie kara śmierci,a wielu zafascynowanych pięknem życia w nowym państwie szatana nie będzie przeciw temu protestować.

Wiele wskazuje na to,że wojna rozpocznie się na Bliskim Wschodzie co wykorzysta szatan- padać będą oskarżenia,że to chrześcijanie doprowadzili muzluman do stworzenia ISIS co wywoływało zamieszanie w regionie i 3 wojnę światową w konsekwencji.

Ile obecnie się mówi o iluminatach,o New world order,o globalistach- ONI nas straszą, przygotowywuja do tego co nie nadejdzie.

Człowiek nastawiony na taką wizję końca z radością przyjmie antychrysta który przyjdzie w zupełnie innej wersji niż ta mu znana.

Pomyslcie,jakie piękne musiałoby to być po tyłu latach unijno-syjonistycznej niewoli,i wielu się na to na bierze, lecz kto wytrwa do końca będzie zbawiony.

: 31 sie 2015, 23:36
autor: magda
Włącz sobie TV i tak właśnie wyglądają

Re: Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

: 28 sty 2016, 14:32
autor: Gregusek
Będą wyglądać tak jak teraz ;) dwadzieścia lat temu byle gwiazdy porno miały problem ze znalezieniem pracy, były odrzucane ze społeczeństwa, a teraz, piszą książki, poradniki seksualne, zaprasza się je do programów, chwali się. Mógłbym wymieniać bez końca. Żyjemy w kulturze seksu. Babilon. A zaczęło się od Aleistera Crowleya, potem muzyki rockowej, i ogólno światowym kulcie samego siebie, rozwoju duchowego wschodu, rozwiazlosci seksualnej, czyli świadomym lub nie świadomym kulcie szatana.

Re: Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

: 28 sty 2016, 17:09
autor: fantomik
Chrystus przyjdzie ponownie, w tym samym dniu wszyscy Jego przeciwnicy zostaną pokonani. Chrystus odkupi w tym momencie całe swoje Stworzenie. Sprawiedliwi zmartwychwstaną do Życia wiecznego na Nowej Ziemi, a zbuntowani aniołowie i ich słudzy do wiecznej kary w jeziorze ognia. I nie będzie już śmierci, a Chrystus otrze każą łzę z naszych oczu. Dokładnie tak jak w Piśmie Świętym nam przekazano.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)

Re: Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

: 28 sty 2016, 18:27
autor: Samolub
Czy czasy ostateczne to będzie jakis punkt poczatkowy... nie
Kiedy się zaczeły, zalezy jak patrzec, mozna uznać ze 2 tys lat temu...

Jak będą wygladac, dokładnie tak jak napisał Efendi, a juz wiele rzeczy opisanych w Biblii ma miejsce. Warto zauwacyc ze Polska nie jest tu zielona wyspą Bożą, cnotliwym narodem z opatrznoscia Bożą, a prekursorem i przekładem

Kto jest Chrystusowy ten będzie/jest poinformowany i widzi wiecej, wiekszosc ludzi raczej będzie zyc z dnia na dzien i nie zauwazac zmian, po prostu dzień Pański ich zastanie niespodziewanie. Mozemy tez powiedziec ze tak jest z kazdym zyciem na przestrzeni dziejów. Mowimy o czasie przed pochwyceniem ?

To wlasciwie moze byc za 100 lat a moze byc za rok. Zaleznie od rozwoju wydarzeń

Co do twojego rozumienia nag an to sceptycznie jestem nastawiony. Czekasz na jakies nowe wrazenia ? : P co do Proroctw odwrotnie najpierw pokoj spokoj a potem wojna i niepokoj

Re: Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

: 28 sty 2016, 22:48
autor: Ero
Ile ludzi tyle teorii :)
Zrobią manifestacje kosmitów na niebie? /Okaże się, że naprawdę nie jesteśmy sami we Wszechświecie? Myślę, że człowiek żyjący Miłością nie będzie miał problemów z rozróżnieniem prawdy od fałszu (bo jaki Bóg miałby w tym cel?)
Do NWO najprawdopodobniej dojdzie, jeśli ludzie się nie opamiętają.
Warto być dobrym, takim ludziom "włos z głowy nie spadnie ;) ", bo jaki Bóg miałby w tym cel? A nawet jeśliby miał, to byłby on słuszny :)

Pokój :D

Re: Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

: 24 lip 2016, 23:41
autor: 2tm31617
dokładnie tak jak ta nierządnica :P
https://www.youtube.com/watch?v=JeZXBTfy5Po

pytania pomoc randka