Rewolucyjne odkrycia w proroctwach, czyli o mojej książce.

Jak się to wszystko skończy ....
Awatar użytkownika
Serafin
Posty: 178
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Lubelskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Rewolucyjne odkrycia w proroctwach, czyli o mojej książce.

Postautor: Serafin » 19 gru 2014, 14:59

Witam. Mam zamiar prezentować tutaj kluczowe odkrycia zawarte w mojej książce zatytułowanej "Otwarty Zwój Proroctwa". Tytułem wprowadzenia rozpocznę od odkryć znanych już wcześniej, i na których opierałem się przystępując pracy. Książka ukaże się w okolicach lutego ale już teraz chciałbym poznać wasze zdanie na temat odkryć w niej zawartch.

Życzę wszystkim miłej lektury i zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam!


Nowe promo książki.
https://www.youtube.com/watch?v=7viNSV2SFUE

A tu jeszcze nowsze, o Rosji.
http://youtu.be/i_xiFJ1oC2c
Awatar użytkownika
Serafin
Posty: 178
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Lubelskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Serafin » 19 gru 2014, 15:11

Na początek wizja posągu z Księgi Daniela.




Obrazek

31 Ty, królu, patrzyłeś: Oto posąg bardzo wielki, o nadzwyczajnym blasku stał przed tobą, a widok jego był straszny.
32 Głowa tego posągu była z czystego złota, pierś jego i ramiona ze srebra, brzuch i biodra z miedzi,
33 golenie z żelaza, stopy zaś jego częściowo z żelaza, częściowo z gliny.
34 Patrzyłeś, a oto odłączył się kamień, mimo że nie dotknęła go ręka ludzka, i ugodził posąg w jego stopy z żelaza i gliny, i połamał je.
35 Wtedy natychmiast uległy skruszeniu żelazo i glina, miedź, srebro i złoto - i stały się jak plewy na klepisku w lecie; uniósł je wiatr, tak że nawet ślad nie pozostał po nich. Kamień zaś, który uderzył posąg, rozrósł się w wielką górę i napełnił całą ziemię.
36 Taki jest sen, a jego znaczenie przedstawimy królowi.
37 Ty, królu, królu królów, któremu Bóg Nieba oddał panowanie, siłę, moc i chwałę,
38 w którego ręce oddał w całym zamieszkałym świecie ludzi, zwierzęta polne i ptaki powietrzne i którego uczynił władcą nad nimi wszystkimi - ty jesteś głową ze złota.
39 Po tobie jednak powstanie inne królestwo, mniejsze niż twoje, i nastąpi trzecie królestwo miedziane, które będzie panowało nad całą ziemią.
40 Czwarte zaś królestwo będzie trwałe jak żelazo. Tak jak żelazo wszystko kruszy i rozrywa, skruszy ono i zetrze wszystko razem.
41 To, że widziałeś stopy i palce częściowo z gliny, częściowo zaś z żelaza, oznacza, że królestwo ulegnie podziałowi; będzie miało coś z trwałości żelaza. To zaś, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną,
42 a palce u nóg częściowo z żelaza, częściowo zaś z gliny oznacza, że królestwo będzie częściowo trwałe, częściowo zaś kruche.
43 To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną oznacza, że zmieszają się oni przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną.
44 W czasach tych królów Bóg Nieba wzbudzi królestwo, które nigdy nie ulegnie zniszczeniu. Jego władza nie przejdzie na żaden inny naród. Zetrze i zniweczy ono wszystkie te królestwa, samo zaś będzie trwało na zawsze,
45 jak to widziałeś, gdy kamień oderwał się od góry, mimo że nie dotknęła go ludzka ręka, i starł żelazo, miedź, glinę, srebro i złoto. Wielki Bóg wyjawił królowi, co nastąpi później; prawdziwy jest sen, a wyjaśnienie jego pewne. [Dn 2;31-45]



Głowa symbolizuje tu królestwo Babilonu, złoto to również symbol władzy religijnej.

Pierś i ramiona to Medo-Persja - dwie ręce = dwa narody. Srebro symbolizuje też w biblii władze ekonomiczną. Imperium Medo-Perskie było pierwszym imperium które zastosowało system ściągania podatków.

Biodra z miedzi to królestwo Grecji. Miedź symbolizuje też grecką naukę i filozofię.

Nogi z żelaza to imperium rzymskie. Dwie nogi to dwie stolice.

Glina zmieszana z żelazem to okres panowania królestw germańskich. Glina symbolizuje lud poddający się woli bożej. Dziesięć palców to zapowiedź podziału imperium rzymskiego na 10 królestw: Ostrogotów, Longobardów (Włosi), Alemanów (Niemcy), Anglo-Sasów (Anglicy), Burgundów (Szwajcarzy), Helurów, Franków (Francuzi), Wizygotów (Hiszpanie), Swewów (Portugalczycy) i Wandalów.

Oderwany kamień to Nowy Kościół. Wielka góra w którą się rozrośnie, to teokratyczna Polska. Góra zawsze symbolizuje w biblii mocarstwo. Tak jak tutaj, kiedy to mowa jest o Babilonie:
Oto Ja na ciebie, góro zagłady - wyrocznia Pana - która wyniszczyłaś całą
ziemię, wyciągnę na ciebie rekę i zepchnę cię ze skały, czyniąc cię górą płonacą.
[Jr 51;25]




Pierwsze cztery starożytne królestwa zidentyfikowano już dawno temu i interpretacja ta jest powszechnie znana. Rozbieżności zaczynają sie przy stopach. Przedstawiona tutaj wykładnia tego fragmentu funkcjonuje w tej chwili głównie w kościele Adwentystów dnia siódmego. Jeżeli chodzi o kamień i górę to jest to moje własne odkrycie. Dowody na jego prawdziwość przedstawię w dalszych wpisach. Póki co kontynuować muszę opis najważniejszych odkryć moich poprzedników celem wprowadzenia do tematu.



Pozdrawiam


Serafin


Nowe promo książki.

https://www.youtube.com/watch?v=7viNSV2SFUE



A tu jeszcze nowsze, o Rosji.

http://youtu.be/i_xiFJ1oC2c
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 19 gru 2014, 15:44

Serafin pisze:Wielka góra w którą się rozrośnie, to teokratyczna Polska.

A tak ogólnie to jak ze zdrowiem u Ciebie?...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Serafin
Posty: 178
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Lubelskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Serafin » 19 gru 2014, 15:51

Zbyszekg4 pisze:A tak ogólnie to jak ze zdrowiem u Ciebie?...


Cierpliwości. Dojdę tego w swoim czasie.

A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi. A kto by rzekł swemu bratu: Raka, podlega Wysokiej Radzie.


Nowe promo książki.

https://www.youtube.com/watch?v=7viNSV2SFUE



A tu jeszcze nowsze, o Rosji.

http://youtu.be/i_xiFJ1oC2c
Awatar użytkownika
Serafin
Posty: 178
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Lubelskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Serafin » 19 gru 2014, 15:58

WIZJA CZTERECH BESTII





Obrazek


Daniel więc powiedział: Ujrzałem swoją wizję w nocy. Oto cztery wichry nieba wzburzyły wielkie morze. [Dn 7;2]

Wichry symbolizują wojny. Wielkie morze to Europa oraz antyczny bliski wschód.

Cztery ogromne bestie wyszły z morza, a jedna różniła się od drugiej.
Pierwsza podobna była do lwa i miała skrzydła orle. Patrzałem, a oto wyrwano jej skrzydła, ją zaś samą uniesiono w górę i postawiono jak człowieka na dwu nogach, dając jej ludzkie serce.
[Dn 7;3-4]

Zwierzęta w biblii symbolizują na ogół królestwa. Lew przedstawia Babilon. Skrzydła to władza religijna. Postawienie na dwóch nogach to nawrócenie Nabuchodonozora.

A oto druga bestia, zupełnie inna, podobna do niedźwiedzia, z jednej strony podparta, a trzy żebra miała w paszczy między zębami. Mówiono do niej: Podnieś się! Pożeraj wiele mięsa! [Dn 7;5]

Jest to Medo-Persja. Podparcie z jednej strony wskazuje na przewagę Persji. Trzy żebra to plemiona Izraela: Juda, Beniamin i Symeon. Pożeranie mięsa to podboje terytorialne.

Potem patrzałem, a oto inna bestia podobna do pantery, mająca na swym grzbiecie cztery ptasie skrzydła. Bestia ta miała cztery głowy; jej to powierzono władzę.
[Dn 7;6]

Pantera symbolizuje Grecję. Dwie pary skrzydeł to władza nad religią i edukacją. Cztery głowy to cztery królestwa powstałe po rozpadzie imperium Aleksandra Wielkiego, są to królestwa: babilońsko-perskie, grecko-macedońskie, Seleucja oraz Ptolemaida.


Następnie patrzałem i ujrzałem w nocnych widzeniach: a oto czwarta bestia, okropna i przerażająca, o nadzwyczajnej sile. Miała wielkie zęby z żelaza i miedziane pazury; pożerała i kruszyła, depcąc nogami to, co pozostawało. Różniła się od wszystkich poprzednich bestii i miała dziesięć rogów.
Gdy przypatrywałem się rogom, oto inny mały róg wyrósł między nimi i trzy spośród pierwszych rogów zostały przed nim wyrwane. Miał on oczy podobne do ludzkich oczu i usta, które mówiły wielkie rzeczy.
[Dn 7;7-8]

Ta bestia to pogański i katolicki Rzym. Miedziane pazury to grecka nauka. Dziesięć rogów to dziesięć germańskich królestw wymienionych przeze mnie w poprzednim poście.
Mały róg to papiestwo. Trzy wyrwane rogi to trzy ariańskie królestwa: Ostrogoci, Wandalowie oraz Helurowie. Oczy podobne do ludzkich to podróbka biblijnej prawdy. Usta to symbol papieskiego autorytetu. Wielkie rzeczy to podawanie się za zastępcę Boga.



Tutaj podobnie. Co do pierwszych trzech bestii badacze są raczej zgodni. Rozbieżności powstają przy bestii czwartej. Jeżeli znacie jakieś poważne argumenty, które przekonają mnie że bestia czwarta symbolizuje jedynie Rzym pogański to chętnie usłyszę. Osobiście się z takimi jeszcze nie spotkłem.


Wkrótce odniose się do tego, co na temat czwatrej bestii powiedział Danielowi anioł.


Pozdrawiam.


Serafin


Nowe promo książki.

https://www.youtube.com/watch?v=7viNSV2SFUE



A tu jeszcze nowsze, o Rosji.

http://youtu.be/i_xiFJ1oC2c
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 19 gru 2014, 17:23

Serafin pisze:Oderwany kamień to Nowy Kościół. Wielka góra w którą się rozrośnie, to teokratyczna Polska.

Serafin pisze: Jeżeli chodzi o kamień i górę to jest to moje własne odkrycie.

No to się nie mogę doczekać :roll:
Śmiem jednak wątpić,że udowodnisz cokolwiek związanego z Polską chociażby. Mnie tylko biblijne uzasadnienie interesuje /to tak na marginesie/, bo reszta to SF.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 19 gru 2014, 17:29

Serafin pisze: Wielkie morze to Europa oraz antyczny bliski wschód.
:eek:
Serafin pisze:Ta bestia to pogański i katolicki Rzym. Miedziane pazury to grecka nauka. Dziesięć rogów to dziesięć germańskich królestw wymienionych przeze mnie w poprzednim poście.
Mały róg to papiestwo. Trzy wyrwane rogi to trzy ariańskie królestwa: Ostrogoci, Wandalowie oraz Helurowie. Oczy podobne do ludzkich to podróbka biblijnej prawdy. Usta to symbol papieskiego autorytetu. Wielkie rzeczy to podawanie się za zastępcę Boga.

;D :thumbdown:


Awatar użytkownika
Serafin
Posty: 178
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Lubelskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Serafin » 19 gru 2014, 17:37

Wyjaśnienie będzie jak najbardziej biblijne :-) Zdradzę że chodzi o jedną z wizji Zachariasza, ale jak powiedziałem, muszę najpierw przebrnąć przez podstawy. Interpretacja kamienia oczywiście do podstaw nie należy, prezentuję ją jednak przy okazji. Cierpliwości moi drodzy. :)

Pozdrawiam


Nowe promo książki.

https://www.youtube.com/watch?v=7viNSV2SFUE



A tu jeszcze nowsze, o Rosji.

http://youtu.be/i_xiFJ1oC2c
Awatar użytkownika
Serafin
Posty: 178
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Lubelskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Serafin » 19 gru 2014, 17:56

WYJAŚNIENIE ANIOŁA DOTYCZĄCE CZWARTEJ BESTII



Obrazek

Patrzałem i róg ten rozpoczął wojnę ze świętymi, i zwyciężał ich,
aż przybył Przedwieczny i sąd zasiadł, a władzę dano świętym Najwyższego, i aż nadszedł czas, by święci otrzymali królestwo.
[Dn 7;21-22]

Wojna ze świętymi to krucjaty prowadzone przeciwko wiernym biblii chrześcijanom. Oddanie władzy świętym oznacza zdetronizowanie papiestwa przez Nowy Kościół. Króleswo to władza polityczna.

Powiedział tak: Czwarta bestia - to czwarte królestwo, które będzie na ziemi, różne od wszystkich królestw; pochłonie ono całą ziemię, podepce ją i zetrze.
Dziesięć zaś rogów - z tego królestwa powstanie dziesięciu królów, po nich zaś inny powstanie, odmienny od poprzednich, i obali trzech królów.
[Dn 7;23-24]

Różnica królestwa polegała na tym, że było państwo roszczące sobie prawo do władzy religijnej. Pochłonięcie ziemi to rozpowszechnienie katolicyzmu. O dziesięciu rogach wspomniałem wyżej.

Będzie wypowiadał słowa przeciw Najwyższemu i wytracał świętych Najwyższego, będzie zamierzał zmienić czasy i Prawo, a święci będą wydani w jego ręce aż do czasu, czasów i połowy czasu.
[Dn 7;25]

Papież wielokrotnie w histori stawiał się ponad Bogiem, przypisując sobie autorytet wyższy od słowa bożego oraz głosząc że może on zmieniać boże ustawy. Jeżeli chodzi o zmianę prawa - zobaczcie sami:

Dekalog wg biblii


I
Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
II
Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego,
co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani tych rzeczy,
które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą,
a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mnie miłują i strzegą
przykazań moich.
(Gdzie to jest?!#)
III
Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego, nadaremno, bo nie będzie miał Pan za niewinnego tego, który by wziął imię Pana, Boga swego nadaremno.
IV
Pamiętaj, abyś dzień sobotni święcił. Sześć dni robić będziesz
i będziesz wykonywał wszystkie roboty twoje. Ale dnia siódmego sabat Pana, Boga twego, jest: nie będziesz wykonywał weń żadnej roboty, ty i syn twój, i córka twoja, sługa twój i służebnica twoja, bydlętwoje i gość, który jest między bramami twymi. Przez sześć dni bowiem czynił Pan niebo i ziemię, i wszystko, co w nich jest, a odpoczął dnia siódmego; i dlatego pobłogosławił Pan dniowi sobotniemu i poświęcił go.
V
Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą PanBóg twój da tobie.
VI
Nie będziesz zabijał.
VII
Nie będziesz cudzołożył.
VIII
Nie będziesz kradzieży czynił.
IX
Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu.
X
Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego, ani będziesz pragnął żony jego, ani sługi, ani służebnicy, ani wołu, ani osła, ani żadnej rzeczy, która jego jest.


Przykazania wg kościoła katolickiego.

I
Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
II
Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno.
III
Pamiętaj, abyś dzień święty święcił. (?!#)
IV
Czcij ojca swego i matkę swoją.
V
Nie zabijaj.
VI
Nie cudzołóż.
VII
Nie kradnij.
VIII
Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu.
IX
Nie pożądaj żony bliźniego twego.
X
Ani żadnej rzeczy, która jego jest. (?!#)


Nowe promo książki.

https://www.youtube.com/watch?v=7viNSV2SFUE



A tu jeszcze nowsze, o Rosji.

http://youtu.be/i_xiFJ1oC2c
Awatar użytkownika
Serafin
Posty: 178
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Lubelskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Serafin » 19 gru 2014, 18:03

@kontousunięte1
Anioł trochę pomógł? ;-)


Nowe promo książki.

https://www.youtube.com/watch?v=7viNSV2SFUE



A tu jeszcze nowsze, o Rosji.

http://youtu.be/i_xiFJ1oC2c
czujny
Posty: 108
Rejestracja: 11 maja 2014, 21:22
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: czujny » 19 gru 2014, 19:52

Nie chcę się wdawać w dyskusję na ten temat ale chciałbym zauważyć jedną rzecz która mnie zawsze dziwiła w takich wywodach tłumaczących objawienie.
Dlaczego wszyscy skupiają się głównie na kościele katolickim jako tej najbardziej znaczącej i złej władzy. Oczywiście nie popieram tego co robił i robi KK i uważam że w jakimś stopniu na pewno jest uwzględniony w tekście objawienia ale czemu nie uwzględnia się na przykład islamu?
Gdybyś się zorientował (chyba że jesteś zorientowany w temacie) to obecnie islam jest religią panującą na świecie i dziś to właśnie on "rozdaje karty". Liczba wyznawców jest znacznie większa od katolików, a ideologia jest znacznie bardziej zabójcza dla innowierców.
Poza tym piszesz o wywyższaniu się papieża, ale na świecie jest było i jest już tyle ludzi którzy podają się za Bogów i Chrystusów zwodząc tysiące ludzi że nawet trudno by było ich policzyć. Papieży zresztą też już tyle było i...? Każdy przychodzi i odchodzi.

Kiedyś poczynania KK oczywiście były krwawe i straszne ale w końcu należy obserwować obecny czas, a dzisiejsza władza papiestwa nijak ma się do tej jaką ma na przykład Państwo Islamskie.

Żyjąc w Polsce gdzie KK jest religią dominującą można postrzegać go w znaczący sposób w historii świata. Często zbyt znacznie. Żyjąc w Ameryce lub Azji mało co można usłyszeć o KK.

Dlatego sugeruję i radzę nie tłumaczyć wszystkiego po swojemu tzn. jak nam pasuje, a po prostu obserwować czasy i być gotowym na przyjście Pana.
Nikt z ludzi nie może wiedzieć co jeszcze przyjdzie na ten świat. Może powstanie coś znacznie silniejszego od KK, Islamu czy innych religii, a te po prostu zostaną wchłonięte.

Często chcemy być dalekowidzami, a przez to stajemy się ślepi na to co wokół nas się dzieje i na bliźniego.

Oczywiście nie potępiam Twojego zaangażowania w Słowo Boże tylko w braterskiej miłości zwracam uwagę na te kilka rzeczy ;-)


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 19 gru 2014, 20:37

Serafin pisze:@kontousunięte1
Anioł trochę pomógł?

Nie ma to nic wspólnego z Polską. O to pytałam.
czujny pisze:Dlaczego wszyscy skupiają się głównie na kościele katolickim jako tej najbardziej znaczącej i złej władzy

Dokładnie, to już nudne się staje.
Po co po raz tysięczny rozgrzebywać proroctwa Daniela. :?:
czujny pisze:Dlatego sugeruję i radzę nie tłumaczyć wszystkiego po swojemu tzn. jak nam pasuje, a po prostu obserwować czasy i być gotowym na przyjście Pana.

Tak.


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 19 gru 2014, 20:45

Serafin pisze:Cierpliwości moi drodzy


A przygotowałeś popcorn? :D


Awatar użytkownika
Serafin
Posty: 178
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Lubelskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Serafin » 19 gru 2014, 21:26

@czujny
Biblia mówi o przyszłej roli islamu bardzo dużo i do tego też w swoim czasie dojdę. Jutro zaprezentuję bardzo mocne dowody na to że małym rogiem jest jednak papiestwo.

@kontousunięte1
Kiedy uporam się już ze wstępem i siedmioma pieczęciami, wyjaśnię ci co tylko zechcesz. Puki co muszę zachować kolejność. Nie miej mi za złe.

@nick
Niestety o popcornie nie pomyślałem ;-)

Pozdrawiam i do jutra.


Nowe promo książki.

https://www.youtube.com/watch?v=7viNSV2SFUE



A tu jeszcze nowsze, o Rosji.

http://youtu.be/i_xiFJ1oC2c
Awatar użytkownika
Serafin
Posty: 178
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Lubelskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Serafin » 20 gru 2014, 11:00

CZAS 2 CZASY I PÓŁ CZASU




Obrazek


Będzie wypowiadał słowa przeciw Najwyższemu i wytracał świętych Najwyższego, będzie zamierzał zmienić czasy i Prawo, a święci będą wydani w jego ręce aż do czasu, czasów i połowy czasu.
[Dn 7;25]

Czas symbolizuje w biblii rok. Czas 2 czasy i pół czasu oznacza więc 3,5 roku.

3,5 roku = 1260 dni - dokładnie tyle samo ile panować miała bestia z 13 rozdziału Apokalipsy. Jest to więc ta sama organizacja.

Zasada dzień za rok.

Kiedy rozpoczęło się wydawanie świętych w ręce małego rogu czwartej bestii??
Był to rok 538 kiedy to cesarz Justynian na mocy edyktu przekazał papieżowi swój pogański tytuł Pontifex Maximus, czyli tytuł najwyższego kapłana Bela. Edykt mianował też papieża "karcicielem heretyków" i dał mu prawo sądzenia oraz zabijania chrześcijan negujących jego autorytet. Powstała w ten sposób religia totalitarna, tłumiąca wszelkie przejawy sprzeciwu.
Papież dzierżył tą władzę aż do roku 1798, w którym to Państwo Kościelne zostało podbite przez armię Napoleona.

1798 - 538 = 1260 lat!!!!!!!!


Nowe promo książki.

https://www.youtube.com/watch?v=7viNSV2SFUE



A tu jeszcze nowsze, o Rosji.

http://youtu.be/i_xiFJ1oC2c

Wróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości