Czy Antychryst bedzie katolikiem?

Jak się to wszystko skończy ....
mirka
Posty: 913
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 10 lis 2014, 22:58

Zgadzam sie ale zobacz kto najwiecej krzywdy Ci zrobil? Zyd czy Twoj Rzad? Lichwiarz tez zawod.A Twoj bank, czy jest uczciwy?To jest legalne lichwiarstwo, czy nie?


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 11 lis 2014, 01:34

mirka pisze: Zyd czy Twoj Rzad


Rząd to w 90 % Żydzi,
mirka pisze: Lichwiarz tez zawod


Prostytutka też
mirka pisze:A Twoj bank, czy jest uczciwy?


To złodzieje nie płacą podatku i jak przychodzi czas płacenia podatku to zmieniaja nazwę i już jako nowa firma znów nie płacą czyli złodzieje.

mirka pisze:To jest legalne lichwiarstwo, czy nie?


Lichwa w tym swiecie jest legalna tak jak w holandii eutanazja prostytucja i narkotyki ale to haniebny krzywdzący ludzi proceder. i wszystko to jest złem nie ma co udawać że jest ok.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 11 lis 2014, 10:48

Tylko że nie postawią bo jest meczet a jak by go zbużyli to bedzie 3 qojna swiatowa nuklearna więc nie postawią

magdo, jeżeli taki jest plan Boży, to stanie świątynie i nic temu nie przeszkodzi. :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 11 lis 2014, 13:26

Mylisz sie bardzo żydzi nawet tu w Polsce bardzo dobrze każdy z nich wie jak się nazywa na prawdę i z jakiego plemienia pochodzi nie tylko ci co mają nazwiska polskie od plemion jak Lewicka, Gadowska itp ale wszyscy co do jednej osoby wiedza i są świetnie zorganizowani.

Przecież żydzi to Juda?


Crussing
Gender: None specified

Postautor: Crussing » 11 lis 2014, 17:47

magda pisze:
Małgorzata pisze:Jest gotowa do postawienia.


Tylko że nie postawią bo jest meczet a jak by go zbużyli to bedzie 3 qojna swiatowa nuklearna więc nie postawią.

Obecnie wzgorze swiatynne jest w rekach muzulmanow, ale antychryst w pokojowy sposob postawi swiatynie (np. poprzez pogodzenie Zydow z Arabami). Spojrz do Daniela 9:27 - jest tam mowa o przymierzu.

Polecam Tobie i wszystkim innym ten film: http://www.youtube.com/watch?v=kwkJmdr5YB0


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 11 lis 2014, 18:28

Małgorzata pisze:magdo, jeżeli taki jest plan Boży, to stanie świątynie i nic temu nie przeszkodzi.


Tylko że w Bożym planie nie ma już następnej świątyni, chyba czytałaś Daniela od Jezusa świątyia jest tylko ta w niebie.

Crussing pisze:ale antychryst w pokojowy sposob postawi swiatynie (np. poprzez pogodzenie Zydow z Arabami). Spojrz do Daniela 9:27 - jest tam mowa o przymierzu.


No to wymyśliłeś

Dan 9:27 bw "(27) I zawrze ścisłe przymierze z wieloma na jeden tydzień, w połowie tygodnia zniesie ofiary krwawe i z pokarmów. A w świątyni stanie obraz obrzydliwości, który sprawi spustoszenie, dopóki nie nadejdzie wyznaczony kres spustoszenia."

Kiedy zostały zniesione ofiary i kiedy przymierze a co do tego mają arabowie


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 11 lis 2014, 18:34

W nowej świątyni zasiądzie antychryst i kto wie, może będzie to właśnie przedstawiciel chrislamu.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Crussing
Gender: None specified

Postautor: Crussing » 11 lis 2014, 18:37

magda pisze:No to wymyśliłeś

Dan 9:27 bw "(27) I zawrze ścisłe przymierze z wieloma na jeden tydzień, w połowie tygodnia zniesie ofiary krwawe i z pokarmów. A w świątyni stanie obraz obrzydliwości, który sprawi spustoszenie, dopóki nie nadejdzie wyznaczony kres spustoszenia."


Kiedy zostały zniesione ofiary i kiedy przymierze a co do tego mają arabowie

W odbudowanej juz swiatyni przywrocony zostalby kult skladania ofiar i wtedy w polowie tygodnia - czyli 3,5 roku - postawiony zostanie obraz obrzydliwosci, ktorym zapewne bedzie podobizna antychrysta, co wtedy bedzie rowniez oznaczalo wstrzymanie skladania ofiar.

Polecam raz jeszcze tamten film - jest tam sporo ciekawych informacji.


Crussing
Gender: None specified

Postautor: Crussing » 11 lis 2014, 18:39

Małgorzata pisze:W nowej świątyni zasiądzie antychryst i kto wie, może będzie to właśnie przedstawiciel chrislamu.

Malgorzato, pamietasz, ze ksiega Objawienia wspomina o dwoch bestiach, z czego druga bedzie na uslugach pierwszej? Czy uwazasz, ze moze byc tak, iz pierwsza bestia to bedzie jakis przywodca polityczny, natomiast druga jakas osoba duchowna?


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 11 lis 2014, 18:43

Może tak być, ale ja nie jestem w tej materii żadnym autorytetem. Byłoby dobrze, gdyby np. wypowiedział się KAAN, bo KWCH ciekwie interpretuje Objawienie. :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 11 lis 2014, 19:18

Wow, ale watek sie ozywil :-P
Ja to rozumiem Biblie tak ze ta trzecia Swiatynia powstanie i co ciekawe, muzulmanie wierza ze Mahdi (ich mesjasz) bedzie sprawowal wladze z Jerozolimy. Znowu Zydzi planmuja juz od dawna odbudowe Swiatynii ale jedyne co ich powstrzymuje to to ze muzulmanie jeszcze tam sa. Nawet ostatnio czytalam ze rzad Izraela planuje kolejne budynki mieszkalne na terenie arabskiej Jerozolimy i sa juz glosy sprzeciwu. Zatem jest mozliwe ze po odzyskaniu Jerozolimy odbuduja Swiatynie. I teraz trzecia opcja, jesli protestanci zlacza sie z katolikami i pojda walczyc z muzulmanami do Izraela (czyli nastepne drogi krzyzowe), a taka opcja jest prawdopodobna bo wojna miedzy Izraelem a krajami arabskimi wisi w powietrzu. Moze byc tak ze Watykan z Antychrystem zaoferuja Zydom pomoc, odzyskaja Jerozolime, zbuduja Swiatynie po umowie z Zydami, a pozniej Zydow oszukaja i wtedy stanie tam Antychryst. Ale tak tez moze byc z muzulmanami ze zdobeda Jerozolime, za przyzwoleniem wciaz rosnacej ultraortodoksyjnej partii Zydow ktorzy nienawidza panstwa Izrael i po umowie z nimi zbuduja wspolna swiatynie bo wielu ortodoksyjnych Zydow uwaza ze muzulmanie nie sa balwochwalcami i ze modla sie do tego samego Boga. Slyszalam juz w filmiku arabskiego chrzescijanina Christian Prince'a zwalczajacego islam w internecie ze podobno ultraortodoksyjni Zydzi juz sie umawiaja z muzulmanami aby wybudowac wspolna Swiatynie. Co ciekawe, ultraortodoksyjni Zydzi szpieguja dla arabskich krajow i Iranu, zeby zwalczyc panstwo Izrael (mowie powaznie, mozecie zobaczyc na internecie) bo dla nich to panstwo gojow, sekularny kraj ktory stara sie zniszczyc judaizm, bo wiekszosc Zydow w Izraelu nie praktykuje judaizmu a czesto sa nawet ateistami. No i jest tez ta ostatnia opcja z zydowskim Antychrystem, ze zjudaizowani chrzescijanie i obroncy Izraela wespra Antychrysta i budowe Swiatynii.


Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 11 lis 2014, 19:36

Chociaz powiem wam ze teraz, juz rozwazam tylko takie opcje: Antychryst katolik, Antychryst muzulmanin i Antychryst muzulmanin z matki Zydowki, bo ultraortodoksi go przyjma nawet jesli bedzie muzulmaninem, bo oni maja inny obraz Mesjasza. Dla nich to przede wszystkim polityczny wyzwoliciel, a nie jakis tam religijny. A jeszcze cos ciekawszego powiem. Ogladalam wyklad jednego ortodoksyjnego rabbina na temat zydowskiej wizji konca swiata i wedlug nich (tutaj jest film http://www.youtube.com/watch?v=tEYw3h186ec ) , historia toczy sie kolem, a zatem tak jak pierwszy raz Swiatynie pozwolili odbudowac Zydom Persowie tak i bedzie tym razem. I dzisiaj Persami sa Iranczycy. Iran to kraj Persow, co sam rabin stwierdzil. Oni oczywiscie nie znajac ksiegi Objawienia nie rozumieja ze ten kto odbuduje Swiatynie bedzie Antychrystem dlatego dla nich odbudowa Swiatynii przez Persow jest jak najbardziej mile widziana. No wlasnie, a kim sa Persowie dzisiaj? Szyickimi muzulmanami i to szyiccy muzulmanjie najabardziej wierza i oczekuja na dwunastego imama czyli imama Mahdiego (ich mesjasza).... I wiecie co mnie teraz uderzylo? Szyiccy muzulmanie czynia obrazy swoich imamow a do tego modla sie do nich jak katolicy do swietych (wiecie niby za ich "wstawiennictwem") :eek: To prawda, zupelnie mi to wylecialo z glowy i teraz Pan dal mi to poznac :wow: .U mnie w miescie byla nawet demonstracja szyitow (jakies ich swieto) gdzie szli z wielkimi flagami z podobiznami imama Aliego. Tu mozecie zobaczyc jego podobizny wykonane przez szyitow http://imamali.blogspirit.com/album/photo_gallery/ Ojej.... Dragonar masz racje, to bedzie chyba muzulmanin :O


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 11 lis 2014, 19:44

O jakiej Swiątyni wy mówicie bo proroctwa mówią o zburzeniu świątyni po śmierci mesjasza i to się stało dalej w proroctwie nie ma następnej świątyni . Chyba że dla was Jezus nie jest mesjaszem i będzie inny mesjasz i inna swiątynia. Jeśli Jezus jest mesjaszem to świątynia jest tylko w niebie , nie piszcie bredni.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 11 lis 2014, 21:50

Magdo, wiesz ze sie nad tym nie zastanawialam. Zatem o kim pisze Duch Swiety w liscie Pawla do Tessalniczan? To moze faktycznie to bedzie papiez, bo jesli chodzi o swiatynie Boga czyli o cialo Chrystusa, znaczy sie o Kosciol to pasuje wylacznie do papieza.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 11 lis 2014, 21:55

Przyjdzie antychryst, w którym wielu będzie upatrywać mesjasza. I on zasiądzie w świątyni i ją skala.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.

Wróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości