Antychryst, Wojsko Niebiańskie

Jak się to wszystko skończy ....
Piotr.c
Posty: 46
Rejestracja: 13 sie 2014, 23:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Gdańsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Antychryst, Wojsko Niebiańskie

Postautor: Piotr.c » 07 wrz 2014, 21:30



Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 08 wrz 2014, 09:21

A ty co o tym sądzisz?

Dan 8:12 - Na codziennej ofierze dopuszczono się przestępstwa; prawda została powalona na ziemię, a cokolwiek czynił, to mu się udawało.
8:13 - I usłyszałem jednego świętego mówiącego, a inny święty rzekł do tego właśnie świętego, który mówił: Jak długo zachowuje ważność widzenie dotyczące stałej codziennej ofiary, przestępstwa pustoszenia i bezczeszczenia świątyni i deptania prześlicznej ziemi?
8:14 - A ten odpowiedział mu: Aż do dwóch tysięcy trzystu wieczorów i poranków, potem świątynia znowu wróci do swojego prawa.


Z tego fragmentu chociażby wynika, że widzenie to dotyczyło czasów przed Chrystusem. Zaczyna się na wojnach pomiędzy Persją a Grecją a kończy na opisie zbrodniczej działalności Antiocha Epifanesa.
Nie ma tam mowy o zburzeniu miasta i Świątyni tylko o zniesieniu ofiar po czym świątynia miała znowu wrócić po pewnym okresie do swojego prawa więc to nie może dotyczyć czasu po Chrystusie.


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.
http://chcewierzyc.blogspot.com/

Wróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości