Próba samobójcza prokuratora Przybyła

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Jack
Posty: 28
Rejestracja: 18 lip 2009, 20:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jack » 10 sty 2012, 21:13

I jeszcze jedno. Jeśli gdzieś na świecie są prześladowani chrześcijanie, w jakimś państwie, to dlaczego na całym świecie są są zanoszone za nich modlitwy? Przecież tam jest jakaś władza od Boga.
Takie modlitwy w takim razie nie mają racji bytu????


Uczyłem mój lud, że może mieć to, co mówi, lecz oni ciągle mówią to, co mają.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 10 sty 2012, 22:07

Imperator pisze:Mlodych zachecam do wyjazdu za granice. Korzystajcie z otwartch granic.

Wiesz, rada dla jednych dobra ale dla innych nie do przyjęcia. Przecież nie wszyscy mogą wyjechać, nie wszyscy chcą wyjeżdżać... z różnych względów. Poza tym każdy powinien mieć prawo wyboru i mieszkać i pracować tam, gdzie chce.


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 11 sty 2012, 12:02

Imperator pisze:Mlodych zachecam do wyjazdu za granice. Korzystajcie z otwartch granic.

Zachęcanie do tchórzostwa i ucieczki nie jest postawą godną naśladowania. Nie wyjeżdżam stad a jeśli kiedyś trzeba będzie - będę walczyć. Nie schowam się gdzieś na byle wyspie...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 11 sty 2012, 12:28

Jack pisze:I jeszcze jedno. Jeśli gdzieś na świecie są prześladowani chrześcijanie, w jakimś państwie, to dlaczego na całym świecie są są zanoszone za nich modlitwy? Przecież tam jest jakaś władza od Boga.
Takie modlitwy w takim razie nie mają racji bytu????
DLatego mamy się modlic o władze

(1) Zalecam więc przede wszystkim, by prośby, modlitwy, wspólne błagania, dziękczynienia odprawiane były za wszystkich ludzi: (2) za królów i za wszystkich sprawujących władze, abyśmy mogli prowadzić życie ciche i spokojne z całą pobożnością i godnością. (3) Jest to bowiem rzecz dobra i miła w oczach Zbawiciela naszego, Boga,

Chińczycy nie przeklinaja swoich władz, traktuja je jako trening przed misją .


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości