Potrzebuję waszej pomocy.

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Spodnie
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2019, 19:30
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Potrzebuję waszej pomocy.

Postautor: Spodnie » 18 sty 2019, 18:08

Uprzejmie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, jest całkowicie anonimowa. Byłaby to z państwa strony ogromna pomoc dla studentów psychologii. Zapraszam.

Szczególnie potrzeba teraz osób wierzących, gdyż ku mojemu zdziwieniu, ateiści są o wiele bardziej aktywni.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... SQRqI08Xfk


Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Potrzebuję waszej pomocy.

Postautor: nan » 21 sty 2019, 20:46

pytanie o religijność kompletnie bez sensu
przy niektórych pytaniach brakuje jasnego zdefiniowania, np co to znaczy "silne poczucie winy"? czym się objawia silne a czym słabe?
"nie zgadzasz się z niektórymi treściami głoszonymi przez duchownych"-duchownych jakiego wyznania?
"Czujesz się osamotniony lub niepasujący do innych z powodu twoich przekonań religijnych" co jeśli czuję się trochę niepasujący do innych ale nie czuję się samotny?
Ankietę wysłałem, ale ma sporo poważnych niedomówień i pytania są bez kontekstu


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Potrzebuję waszej pomocy.

Postautor: magda » 03 lut 2019, 00:43

Ten test nie nadaje się dla chrześcijan zwłaszcza druga połowa taka głupia i standardowa we wszystkich testach jeśli nie jesteś chrześcijaninem( nie mylic z katolikoem) to nie zrozumiesz niektórych postaw i odpowiedzi.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości