Emarytura i pustka?

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Emarytura i pustka?

Postautor: Terebint » 08 kwie 2018, 08:41

kontousunięte1 pisze:Od jakiegoś czasu jestem na emeryturze. Zauważam, że w ciągu prawie dwóch ostatnich lat mocno się postarzałam, ale nie o sam wygląd mi chodzi, ale raczej o stan ducha, nastrój.

Nie jestem najlepszy w pomaganiu, ale jedyne co mogę polecić to książkę Gabora Mate - "Ciało a stres". Przypuszczam, że tam możesz znaleźć dla siebie odpowiedzi na niektóre z Twoich dylematów.


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Emarytura i pustka?

Postautor: kontousunięte1 » 08 kwie 2018, 11:27

@jelonek
Może zostań dewotką?

To jest to :!: :rotfl: Strzał w dziesiątkę. Tego pomysłu mi brakowało :mrgreen: Rano do kościoła, na "mszyczkę"(jak to pena katoliczka określa), potem obskoczę markety i jak nie padnę, to wieczorem na "mszyczkę" i ... jakiś karawan mnie odwiezie...mam nadzieję ;-)
@Efendi
To byłby kłopot, bo ja tu nikogo na cmentarzu nie mam (i niech tak zostanie ;-) ), ale skoro to miejsce spotkań...to - przemyślę. Zawsze jakaś opcja w stosunku do marketów :lmao:
@Terebint
Już widzę po recenzjach, np. tu: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/89802/cialo-a-stres ,że twoja rada może okazać się bezcenna. Od dawna nie sięgałam po poradniki, ale tu zrobię wyjątek.
Dziękuję wszystkim :D



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości