ujecia z drona

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

ujecia z drona

Postautor: nadrozd » 01 lut 2018, 19:08

bawil ktos sie z was czym stakim ?

https://www.youtube.com/watch?v=GSjhD8kjkQs


widzialem ze ludzie duze ciezkie lustrzanki pchaja do drona ;)
naped na kilka wirnikow.... jakos stabilnoscia mnie to nie przekonuje.

ja sie zastanawiam natomiast jak skolowac maly dron ale z balonem wypelnionym helem.
takie cos http://info.dron.pl/wp-content/uploads/ ... 9821_n.jpg

Obrazek
to by mniej energi w teori zuzyalo..... mozna by tak wywazyc by te silniki nie mialy az takiego obciazenia....... przy ciezkiej nawet kamerze


Wymyslil juz ktos cos takiego do ujec z kamery ?
czy raczej zle kombinuje ?


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: ujecia z drona

Postautor: magda » 10 maja 2018, 00:20

Mój syn robi filmy czsem używają drony do różnych ujęć , drony są drogie jego firma wynajmuje zawsze goscia co ma wypasiony dron tyle wiem o dronach.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
ruself
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2019, 11:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ujecia z drona

Postautor: ruself » 04 kwie 2019, 11:31

Nie wiem czy to dobre rozwiązanie połaczenie drona z balonem, i tak trzeba jakos go kontrowac aby za mocno nam nie poszybował w górę, więc naped jakiś musiałby być. Ja mam zwykłego drona i jakoś bardzo się ta bateria nie zużywa, ale jednak też go za bardzo nie piłuje nie wiadomo ile. Może jakaś obsługa informatyczna gdynia będzie widziała na temat dronów coś wiecej lub jakiś infromatyk, automatyk.


Czy wiesz czego dotyczy outsourcing it trójmiasto, jeśli nie, kliknij a się dowiesz.

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości