Świąteczne ostrzeżenie dla wszystkich

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Świąteczne ostrzeżenie dla wszystkich

Postautor: magda » 22 gru 2017, 19:22

LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE KUPUJCIE ZADNYCH GOTOWCÓW NA ŚWIETA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tAK JE ROBIĄ:Obrazek A parę mnut temu mógł się kąpać w tej wannie gościu co sie niedokładnie podtarł , nigdy nie kupujcie cateringu i gotowców z garmażerki a jaka ta wanna brudna koło baterii może nawet z grzybem. Fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i takie sałatki, pierozki , kapustki z grzybami sprzedają czy nie lepiej zrobić swoje domowe.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Świąteczne ostrzeżenie dla wszystkich

Postautor: magda » 23 gru 2017, 00:45

Niestety duzo firm cateringowych działa bez żadnych zezwoleń , do produkcji zywności wymagane jest lokal z ubukacja dla personelu nie może to być mieszkanie prywatne i dużo dużo cała lista rzeczy a wiel takich firm robi jedzenie w domu i sprzedaje w prywatnych sklepach garmażeryjnych czy po firmach dobrze wiem bo kolega mojego syna ma firmę cateringową i żarcie robi nie on bo on pracyje a jego zona co ani nie ma książeczki na nosicielstwo ani nie ma lokalu robi w domu i wiele sklepów i firm bierze od nich . I myślisz ze oni jedni tak robią ??? nikt nie sprawdza.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości