Google [Bot], Yahoo [Bot]

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Google [Bot], Yahoo [Bot]

Postautor: magda » 14 gru 2017, 14:37

Obrazek

Czy ktos moze wie dlaczego to forum ostatnio jest przegladane przez roboty z Google z Yahoo kiedyś tak nie było były tylko osoby przeglądajace teraz codzień po kilka razy roboty tu buszują, o co to chodzi?????


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Google [Bot], Yahoo [Bot]

Postautor: KAAN » 15 gru 2017, 10:22

to są roboty wyszukiwarek, które szukają po internecie danych żebyś mogła coś wygoooglować. Tworzą indeksy na serwerach Google, albo Yahoo


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Google [Bot], Yahoo [Bot]

Postautor: magda » 15 gru 2017, 19:47

Ostatnio ciągle jakos są . No ja nie znam się na tym , a mówili ze odszedłeś z forum , co tu się dzieje.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Google [Bot], Yahoo [Bot]

Postautor: Noemi » 15 gru 2017, 22:37

madziu nic sie nie dzieje jest spokojniej ,czasami taka cisza tez jest potrzebna ,KAAN nic nie wspominal o odejsciu z forum


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Google [Bot], Yahoo [Bot]

Postautor: KAAN » 16 gru 2017, 11:55

magda pisze:... a mówili ze odszedłeś z forum...
Nie słuchaj plotek, po prostu miałem inne sprawy na głowie i byłem zmęczony, musiałem odpocząć i ... uruchomić Raspberry Pi :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Google [Bot], Yahoo [Bot]

Postautor: magda » 16 gru 2017, 16:13

No to dobrze . a co do tych robotów czy to jest bezpieczne czy one przy okazji nie mają jakis funkcji szpiegujących???? teraz jest tyle złych rzeczy


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości