Pokaż swojego pupilka

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: magda » 13 lis 2017, 00:26

No właqśnie jkie imię , moje to Yorkowa suka -Lalunia, 2 białe chihuahua to Bonia i Gusia i brązowa bardzo maleńka chihuahua to Bambisia.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: kontousunięte1 » 13 lis 2017, 10:18

To i ja mojego kundelka schroniskowego pokażę. Wprawdzie w papierach ma wpisane "mieszaniec owczarka niemieckiego" :rotfl: , ale z owczarka ma chyba czubek nosa i ogon. Był bezimienny, po przejściach (co widać na pysku i oku). Dałam mu na imię Olo.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: magda » 13 lis 2017, 17:18

Najkochańsze są psy po przejściach.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: Kamilzon » 13 lis 2017, 22:47

Ja mam Dwa kundelki. Bardzo kochane są te psy choć dużo psocą

Obrazek Reksiu

Obrazek Kobi


Obrazeki bonus ;)


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: magda » 13 lis 2017, 23:34

W jakim są wieku? w ogóle piszcie w jakim są wieku i imiona i coś o każdym piesku, co ma takiego charakterystycznego. Np moja jedna jest głucha druga chce z ebym na nią cały czas patrzyła i odwraca mi głowę od monitora, jedna jak tylko ma okazję to mi włazi pod sweter czy bluzkę, czatuje na okazje takie sa moje co wasze robią takiego charakterystycznego a jeszcze jedna to złodziejka, ściąga co się da.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: magda » 04 sty 2018, 01:02

Obrazek

zostałam babcią dzis o 10 rano ,chłopak biały ,dziewuszka łaciata, właściwie ma tylko pyszczek łaciaty


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: nadrozd » 04 sty 2018, 06:18

Fajny kocyk a gdzie pupilki ?
//----edit

Sorka. Z telefonu ogladalem...... Juz zauwazylem. Slodkie psiaczki.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: kontousunięte1 » 04 sty 2018, 10:44

Super. "W łeb i do gara", jak by mój sąsiad - prześmiewca powiedział. ;-)


breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: breath » 04 sty 2018, 19:01

kontousunięte1 pisze:Super. "W łeb i do gara", jak by mój sąsiad - prześmiewca powiedział. ;-)

To nie przesmiewca, tylko degenerat,nawet jesli tylko tak mowi. Nie rozumiem czemu go zacytowalas w kontekscie zdjecia tych uroczych szczeniaczkow. Pewnie zartowalas ale byl to bardzo gruby zart.I zeby wszystko bylo jasne, nie mam nic przeciwko tobie, tylko pewnych zartow nie umiem pojac, bo sa poza moja wrazliwoscia i poczuciem gustu oraz przyzwoitosci.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: magda » 04 sty 2018, 21:21

No dzis dwa moje pieski miały czyszczenie zębów w narkozie , jeden o mało nie zdechł bo to maleńka sunia waży kilogram tylko i dali jej narkozę i nie mogli wybudzic do 12 do 19.30 ,przezyłam koszmar bo myślałam ze juz ja straciłam ale jednak mam i wąłśnie śpi grzecznie ze spuchnieta buzią koło mnie, trzeba uważać na narkozę jak ktoś ma tak maleńkie pieski za to jestem babcią dwuch pieknych szczeniaków są nie do oddania siostra je będzie miała bo straciła swoją sukę na babesziozę. Ja jestem zakochana w każdym psie czy stary niedołężny czy szczenię jakos bardzo kocham właśnie pieski nie umiem takich uczuć wykrzesać do kotów , miałam kiedyś koty w ilości 17 sztuk ale miałam wtedy dom z ogrodemi nie zwracałam na nie za duzo uwagi , nie było kuwet, a koty były łowne bo w Afryce jest na co polować, teraz mam mieszkanko w Bloku więc trzeba mieć mniej zwierzaków, chociaz miałam koleżankę co miała domową chodowle Yorków i w dwóch pokojach miała 8 piesków nie liczę szczeniaków jak sie rodziły, kiedyś z nią szłam z psami na spacer to miała swie smycze rozdzielone na 3 i jedna na dwa , jakos sobie dawała z tym radę,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: magda » 19 sty 2018, 19:45

CZY KTOŚ BY NIE WYMYŚLIŁ IMIENIA DLA suczki o takiej twarzy:
Obrazek
I dla chłopaka też to on ani jednej łatki a nawet kropeczki taki białas i duży 2 razy jak sunia
Obrazek

Nie mam pojęcia jak cos takiego mozna nazwać , cała rodzina główkuje i nikt nie wie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: breath » 19 sty 2018, 20:54

magda pisze:CZY KTOŚ BY NIE WYMYŚLIŁ IMIENIA DLA suczki o takiej twarzy:
Obrazek
I dla chłopaka też to on ani jednej łatki a nawet kropeczki taki białas i duży 2 razy jak sunia
Obrazek

Nie mam pojęcia jak cos takiego mozna nazwać , cała rodzina główkuje i nikt nie wie.

Na razie to są takie małe, słodkie kluseczki,teraz można je nazwać jakkolwiek, ale poczekaj parę tygodni, gdy psiaczki zaczną przejawiać swój charakter, wtedy będzie łatwiej.Ja miałam kilka psiaków, ale trafiały do mnie nieco starsze. Był Bingo, bo strzał w dziesiątkę, mój syn tęsknił za zwierzakiem więc od znajomej wzięłam tego szczeniaka,no i psisko spędziło z nami 14 lat, to był prawdziwy przyjaciel rodziny i choć nieduży był, to miał mocny charakter, taki mały rycerz...Teraz mam amstaffa,od 8 lat, przybłęda, tak ludzie porzucają nawet takie psy.Ma na imię Jack, bo oprawa oczu jak u Jacka Sparrowa, zaś brwi i uśmiech, jak Jack Nicholson...


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: kontousunieteMtl » 19 sty 2018, 20:59

Magda, tego bialaska proponuje nazwac blondi....( od blondyn).... :->


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swojego pupilka

Postautor: magda » 19 sty 2018, 21:52

Przemyśle to blondi jak otorzy oczy to zobacze czy pasuje a juz ma częsciowo owarte moze jutro sie otworza tylko jak otwiera to trudno złapać taki moment bo zaraz zamyka na razie. To Blondi ki się podoba tylko zeby pasowało jak już otorzy oczy, w ogóle nie chcę miec wiecej juz szczeniaków bo ma 4 suki a siostra ma psa i sie przestraszyłam jak byłam ostatnio to mi jej piesek chihuahua przeleciał suke ale Yorka wiec jestem w strachu czy nie znów szczeniaki mam nadzieję że nic bo to był 2 dzień cieczki czyli za wcześnie moze nic nie be dzie ,

A wrzuc zdjecie tego Jacka !!!


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości