hipoteza czasu widmowego

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: hipoteza czasu widmowego

Postautor: KAAN » 06 cze 2017, 19:16

Nie daj się wciągnąć w tanie sensacyjki, ten kanał na youtube jest dla mnie troche podejrzany, za dużo tam teorii spiskowych i sensacji.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: hipoteza czasu widmowego

Postautor: kontousunięte1 » 06 cze 2017, 19:24

KAAN pisze:Nie daj się wciągnąć w tanie sensacyjki, ten kanał na youtube jest dla mnie troche podejrzany, za dużo tam teorii spiskowych i sensacji.

Mam tego świadomość. Traktuję jako ciekawostkę, ciekawą ciekawostkę i tylko tyle.
Ale dziękuję za troskę, to bardzo miłe. :-D


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: hipoteza czasu widmowego

Postautor: Zbyszekg4 » 06 cze 2017, 20:38

Do mnie przemawia to, że pozaeuropejska historia (np. chińska), nie wykazuje takich cech "zanikniętych" stuleci... [czyli to bujda]


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: hipoteza czasu widmowego

Postautor: kruszynka » 06 cze 2017, 20:51

Zbyszekg4 pisze:pozaeuropejska historia (np. chińska), nie wykazuje takich cech "zanikniętych" stuleci...

Rzeczywiście. Fakt, że mają tam rok siódmego pnia niebiańskiego i trzeciej gałęzi ziemskiej potwierdza zgodność z naszym kalendarzem :-D
https://rokwchinach.wordpress.com/2010/ ... w-chinach/


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: hipoteza czasu widmowego

Postautor: Zbyszekg4 » 06 cze 2017, 20:56

Kruszko, nie o tym myślałem... Zacytowałem już wcześniej to: "Według Stevena Dutcha, profesora Nauk Przyrodniczych i Stosowanych na Uniwersytecie Wisconsin-Green Bay, aby hipoteza czasu widmowego mogła być prawdziwa „ktoś z średniowiecznej Europy musiałby przekonać Chińczyków do stworzenia fałszywej dynastii wraz i sfałszowania archiwów „.
[na 1 stronie napisałem więcej, poszukaj sobie jak chcesz]


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: hipoteza czasu widmowego

Postautor: KAAN » 07 cze 2017, 08:06

Chyba że datowanie archiwów chińskich w stosunku do kalendarza gregoriańskiego jest nieprawidłowe. Ale ja się na tym nie znam i musiałby wypowiedzieć się specjalista.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: hipoteza czasu widmowego

Postautor: Zbyszekg4 » 07 cze 2017, 08:22

Jak dla mnie to kolejna teoria spiskowa, odciągająca ludzi od istotniejszych tematów!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: hipoteza czasu widmowego

Postautor: kontousunięte1 » 07 cze 2017, 09:30

Zbyszekg4 pisze:Jak dla mnie to kolejna teoria spiskowa, odciągająca ludzi od istotniejszych tematów!

Czyli jakich? Czy, gdyby była to prawda, nie jest to temat ważny? Sfałszowanie z premedytacją 300 lat historii? I to dla brudnego zysku? Przecież to byłby skandal na niewyobrażalną skalę i miałby skutki nie do przewidzenia wręcz.



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości