Odżywianie, ciekawy artykuł

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Odżywianie, ciekawy artykuł

Postautor: kruszynka » 06 maja 2017, 14:11

Ja nie mogę! Obrażasz się na mnie za to, że walisz mi złośliwym tekstem prosto z liścia? Osobie, która jedynie Słowo traktuje jako drogowskaz?
Doskonale wiesz, że to czysta złośliwość i pewnie z takim zamiarem jej użyłeś. A brzmisz jakby to Ciebie ktoś uraził.
Ale pamiętaj o zachodzie :)


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Odżywianie, ciekawy artykuł

Postautor: kontousunięte1 » 06 maja 2017, 14:19

Jak brak argumentów to foch najlepszy ;-) :-D Obraził się Zbyszek, bo może Słowo go dotknęło. A z Pismem się nie dyskutuje.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Odżywianie, ciekawy artykuł

Postautor: Zbyszekg4 » 06 maja 2017, 15:24

Dobrze, że jeszcze zajrzałem bo by pozostał... smród.
Bardzo Cię Kruszynko przepraszam - nie miałem złych intencji (po prostu się zdziwiłem, że nadal się odczytuje Dz 10-11 w taki sposób); to nie było moją intencją Ciebie czy kogoś obrażać.
Pozostaje mi przeprosić raz jeszcze i pożegnać się w zgodzie (bo i ja się nie gniewam na nikogo); potrzebuję odpocząć od dyskusji; mam pewne zaległości w innych sferach i dla własnego dobra (ale też może i Waszego) odchodzę (może nie na zawsze?).
:papa:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Odżywianie, ciekawy artykuł

Postautor: Janek » 04 cze 2017, 14:53

Zdrowe jedzenie nie istnieje - Jesteśmy zatruwani
https://www.youtube.com/watch?v=zygJTXMemVY



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości